Sükürler olsun rabbime, kizim dogdu..

Başlatan Ezocan84, 20 Eylül , 2011, 13:07:06

« önceki - sonraki »

doruk38

canım benim ALLAH analı babalı büyütsün. inşallah her şey güzel olur  :opucuk:

Aytii

:-ooo aa şoktayım şuanda

Ezocuğum gözün aydın tatlım çok şaşırdım konuyu görünce daha çok vardı senin doğumuna demekki prenses erken gelmek istedi. hayırlısı buymuş  :flowers: Allah analı babalı büyütsün canım. umarım çabuk toparlanırsınız ikinizde  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 20 Eylül , 2011, 13:38:31

Ezocuğum gözün aydın tatlım çok şaşırdım konuyu görünce daha çok vardı senin doğumuna demekki prenses erken gelmek istedi. hayırlısı buymuş  :flowers: Allah analı babalı büyütsün canım. umarım çabuk toparlanırsınız ikinizde  :opucuk:

canım hafta sonundan beri hastanede yatıyordu. Enfeksiyon nedeniyle suyu erken geldi. Bugüne kadar ağrısının gelmesini beklediler. Kan değerlerini takip ettiler. Gerisini kendisi anlatmış canım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Eylül , 2011, 13:41:27
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 20 Eylül , 2011, 13:38:31

canım hafta sonundan beri hastanede yatıyordu. Enfeksiyon nedeniyle suyu erken geldi. Bugüne kadar ağrısının gelmesini beklediler. Kan değerlerini takip ettiler. Gerisini kendisi anlatmış canım.

hastanede yattığından haberim yoktu

°•.ℓανιηуα.•°

canım benim gözün aydın  :flowers: :flowers: :flowers:

inşallah hiçbişicik olmicak meleğine. dualramız senle canım...  :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

CANIMM BENİMM EZOCANIMM geçmiş olsun tatlım hayırlı olsun aynı zamandada Rabbim meleğine sağlık sıhhat versin en kısa zamanda inşallah kavuşursunuz tatlım :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

aaaaaaaaaaaaaaaaa :-ooo :-ooo acelecii bıdıkkk hayırlı lsun gözünaydın canımmm  :flowers:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

...ŞehzadEfe...

gözünnnn aydınnn canımmm allahım korusun sizi inşallah bebişinde iyi olucakkkk  :nazar: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

doğangüneş

öznurum cnm benim rabbim minik kızını korusun ve size bağışlasın cnm..rabbim böyle istedi demekki inş. çok daha güzel şeylerde istemiştir sizin için :amin: :amin: hayırla sağlıkla büyür serpilir annesi güzel kızın :love9: :love9: rabbime emanet olun cnm..dularımız sizinle herdaim güzel haberlerinizi bekliyoruz..

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ay kiyamam minik yavruma  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allah anali babali buyutsun canim erken dogdu ama uzulme bir iki ay sonra normal kilosuna kavusur cnm teknoloji ilerde cok sukur  :amin: :amin: :amin: tez zamanda kuvezden cikarda kavusursun minigine insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

toprakk

ayyyyyyyyyy canım benim bebeğini kollarına aldın demek
allah analı babalı büyütsün uzun ve güzel ömürlü olsun insallah :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım gözün aydın İNŞALLAHH KIZINA BİRAN ÖNCE KUVEZDEN CIKARDA KAVUSURSUN MERAK ETME SEN İÇİNİ RAHAT TUT CANIM BENİM HER DAİM DUA ET ALLAH A SIGIN A.E.OLUN  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

celly

Hayırlı uğurlu olsun cnm Allah analı babalı büyütsün kızın inşallah uzun yıllar sizinle birlikte olacaktır. Allah uzun ve sağlıklı ömür versin.

aydinays

Öznurum hayırlı haberlerini bekliyoruz canım arkadaşım. Kızını görebildin mi? Doktorlar ne diyor?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

seda87

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-oooaaaaaaaayyy inanmıyorum öznurcum sen ne zman doğum yaptın yaaaaa valla daha yeni gördüm şoook oldum.canm allah analı babalı büyütsün sakın üzülme inş tez zamanda toparlar bebeğin kendinide kuzağınıza alırsınız.canm üzülme sakın ne olur güçlü ol.bebeğinin sana ihtiyacı var. :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))