18 Nisan , 2024, 22:47:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sükürler olsun rabbime, kizim dogdu..

Başlatan Ezocan84, 20 Eylül , 2011, 13:07:06

« önceki - sonraki »

__nil__

caanım benim içini ferah tut.çevremde bebeğinin zamanında bebeğinin kilosunda doğmuş birçok tanıdığım var.çok şükür çok sağlıklılar.Allah korusun sizleri

Ezocan84

kizlar hepinize cok tesekkür ediyorum dualarinizi eksik etmediginiz icin ve güzel dilekleriniz icin.. evet kizimi gördüm, uzun sürede yaninda kalmak istedim.. o kadar minik olmasina ragmen o kadar tatliki, burnu agzi kaslari..

makinaya baglanmadan nefes alabiliyor  :nazar: bununda iyi oldugunu söyledi doktor.. persembe veya cuma günü kollarima alabilecegim kisa bir süre icin olsa bile, o günü iple cekiyorum.. cok heycanlandim gördügümde..

rabbim hepinize hayirli saglikli bir sekilde yavrunuza kavusmanizi nasip etsin.. bebislerinize iyi bakin ve en ufak rahatsizliginizdada doktora veya hastaneye gitmeyi ihmal etmeyin..

doğangüneş

MAŞALLAH BİZİM MİNİK MELEĞİMİZE..RABBİMİN VERECEĞİ GÜÇLE HERŞEYİN ÜSTESİNDEN GELECEK İNŞALLAH..İÇİM FERAHLADI VALLA HEP İYİ HABERLER VERMEYİ NASİP ETSİN RABBİM  :amin: :amin: :amin: ALLAHA EMANET OLUN CNM :love9:

asya81

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 20 Eylül , 2011, 18:10:43
kizlar hepinize cok tesekkür ediyorum dualarinizi eksik etmediginiz icin ve güzel dilekleriniz icin.. evet kizimi gördüm, uzun sürede yaninda kalmak istedim.. o kadar minik olmasina ragmen o kadar tatliki, burnu agzi kaslari..

makinaya baglanmadan nefes alabiliyor  :nazar: bununda iyi oldugunu söyledi doktor.. persembe veya cuma günü kollarima alabilecegim kisa bir süre icin olsa bile, o günü iple cekiyorum.. cok heycanlandim gördügümde..

rabbim hepinize hayirli saglikli bir sekilde yavrunuza kavusmanizi nasip etsin.. bebislerinize iyi bakin ve en ufak rahatsizliginizdada doktora veya hastaneye gitmeyi ihmal etmeyin..
canım bugun gördüm şok oldum  :-ooo erkenden gelmiş minik kızın allah sağlık versin zaman aksın sağlıkla  kucağına geliversin meleğin :amin: :amin:

Ezocan84

Alıntı yapılan: doğangüneş - 20 Eylül , 2011, 18:13:26
MAŞALLAH BİZİM MİNİK MELEĞİMİZE..RABBİMİN VERECEĞİ GÜÇLE HERŞEYİN ÜSTESİNDEN GELECEK İNŞALLAH..İÇİM FERAHLADI VALLA HEP İYİ HABERLER VERMEYİ NASİP ETSİN RABBİM  :amin: :amin: :amin: ALLAHA EMANET OLUN CNM :love9:

sagol aysecigim, seninde günün cok az kaldi persembe günü galiba.. rabbim seninde yardimcin olsun, insallah hersey rahat gecer, sende kendini cabuk toparlarsin

Ezocan84

Alıntı yapılan: asya81 - 20 Eylül , 2011, 18:13:58

canım bugun gördüm şok oldum  :-ooo erkenden gelmiş minik kızın allah sağlık versin zaman aksın sağlıkla  kucağına geliversin meleğin :amin: :amin:

evet canim erkende kelimemi, cooook erken geldi.. amin canim sagol güzel dua ve dileklerin icin.. erken dogum etrafimda vardi ama hic ilgilenmedim, sanki benim basima gelmesi imkansizmis gibi.. hersey cok yeni benim icin.. ama insallah atlatacagiz kizimla birlikte

doğangüneş

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 20 Eylül , 2011, 18:23:16
Alıntı yapılan: doğangüneş - 20 Eylül , 2011, 18:13:26

sagol aysecigim, seninde günün cok az kaldi persembe günü galiba.. rabbim seninde yardimcin olsun, insallah hersey rahat gecer, sende kendini cabuk toparlarsin

evt cnm nasipse perşembe...amin cnm güzel duaların için  :love9: :opucuk:

<<<betty>>>

hayırlı uğurlu olsun... inşallah en kısa sürede toparlanır meleğin de kollarına alırsın sağlıkla  :amin: :amin: :amin:
Allah bu bekleme sürecinde bol sabır versin size, Allaha emanet olun, Allah yardımcınız olsun  :amin: :amin: :amin:

yellowrose

öznurum canım arkadaşım, malum doğum sonrası giremiyorum fazla hiç haberim yoktu olanlardan  :-ooo çok şaşırdım görünce...
Allahım kızına sağlık sıhhat nasip etsin :amin: en kısa sürede kollarında olsun kuzucuğun inşallah canım benim  :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

FeHi

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 20 Eylül , 2011, 13:07:06
Bu sabah saat 5de sancilarimin artmasiyla birlikte doguma girdim.. 3 bucuk saat süren dogum sancilarindan sonra kizim dünyaya geldi ve ilk hissettigim ne kadar kücük oldugu ve ne kadar tatli sesinin oldugu  :love9:

Normal dogum yaptim ve kizim 30+4, 1200 gr. ve 39 cm dünyaya geldi.. Küveze aldilar suan beklemedeyim, kizimi görmeyi cok istiyorum.. Kizlar dualarinizi eksik etmeyin, kizim hayata tutunsun, rabbim kizimi hayirli saglikli bir sekilde bize bagislasin..
MaşALLAH hayırlı ugurlu olsun sağlıkla kızınla birlikte hastaneden çıkmayı nasip etsin Rabbim  :amin: :amin: :amin:

burcum

ALLAH ım minik kuzunuzu size bağışlasın canım :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm bende simdi tesadüfen gördüm sok oldum  :-ooo :-ooo :k06: :k06: olsun Allah böyle nasip gördü erken gelsin annesine dedi geldi  :love9: insallah en kisa zamanda büyür kilosunu alir sende kollarina alirsin
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ruyam616

canim benim oncelikle gozunuz aydin minik kizimizin hayirli ve uzun bir omru olur ins :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: erken oldu diye uzulme hayirlisi boyleymis ins kisa zamanda toparlar kendini melegin :amin:
benim arkadasim 6bucuk aylik dogum yapti ve bebegi sadece750 gr di kendi basina nefes bile alamiyodu ama simdi masallah cok iyi ins senin bebeginde iyi olcak dualarim seninle canim icini ferah tut...
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

şipidik şipidik yüzen balik

onların bedenleri küçük ama yürekleri o kadar büyük ki inşallah en kısa zamanda alır bebeğini evine dönersin bitanem

aydinays

Canım bu güzel haberi aldığıma o kadar sevindim ki. Çok şükür kızın çok iyi. Allah daha da iyilik verecek bak annesi o ne kadar güçlü. Birde senin kollarına gelince gör annesi. Maşallah canım: Rabbim hep hayırlı haberlerleri paylaşmanı nasip etsin. Dünden beri aklıma geldikçe dua ediyorum. İnşallah en kısa sürede evimize gidiyoruz haberinide alıcaz :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.