Sükürler olsun rabbime, kizim dogdu..

Başlatan Ezocan84, 20 Eylül , 2011, 13:07:06

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Canım uzun zamandır bebekten dolayı giremiyorum, inan şimdi gördüm erken doğum olmasına üzüldüm ama maşallah iyi doğmuş kuzucuk inş. sağlıkla büyüyecek annesi sen içini ferah tut. Küçük doğanlar çabuk toparlamış dualarım sizinle canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

banu_fth

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

öznurcum yeni gördüm yaaa..  :-ooo :-ooo çok şaşırdım .. hayırlı uğurlu olsun yavrun gelmiş .. erken gelmiş ama olsun cnm .
Allah şifa versin canım .. bir an önce toparlanıp evinize gidin inşallah .. yavrucuk ta şaşkındır sende  :love9: :love9:

sağlıkla doğmasına çok sevindim . Allah uzun sağlılklı hayırlı ömürler versin sizlere .. sana da geçmiş olsun cnm ..

Öpüyorum ikinizi de .. cuma günü olmaz simdi sana ..  :love9: :love9:

Allah sizinle olsun cnm .. dualarımdasın ..  :opucuk:  Hayırlı olsun tekrar Allaha emanet olun  :amin: :amin: :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ÖZNURCUM GÖZÜN AYDIN  :flowers:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin:
STRES YAPMAMAYA ÇALIŞ. :opucuk: EĞERKİ O YAVRUNUN BU DÜNYADA YİYECEK EKMEĞİ VARSA ÖYLE YADA BÖYLE YAŞAMA TUTUNUR.  :amin: :amin:
RABBİM BEBEĞİNDEN AYIRMASIN SAĞLIK VERSİN  :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

krizantem84

CNM BNM GECMIS OLSUN RBBIM hayirli,sagliklisiyla kucaginada almayi nasip etsin.önemli olan sagliklii olmasi.

oslemturgay

canımmm gözünüz aydınnn inşallah sağsalim kızınla evine gittigin günlerin haberinide alırız

hiç üzülme küçük bebekler çabuk toparlarlar bnm kızımda 1600 dogdu ama şimdi maşallahı var  :flowers:

HASRET!M S@N@

cn nasılsın tatlım inş hersey yolundadır

Nezo

Canım Öncelikle Hayırlı Olsun Çok Sevindim Ben Yeni Aldım Haberini. Hiç Merak Etme Benim Dayımın Oğlu da 7 aylık Doğdu Ve 830 Gr Dı. Çok Şükür Şimdi İyi Hala Küvezde Ama Çıkacak. İnşallah Senin Bebeğinde Gelecek Kollarına Sen İçini Ferah Tut. :flowers:

aydinays

öznurum senden hayırlı haberler bekliyoruz canım, dualarımız sizinle
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Canim gozun aydin olsun  :love9:
gecmis olsunnn  :opucuk: Rabbim bebegine saglik sihhat versin..  :nazar:
kucuk dogan bebekler daha tez buyuyorlar  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sen icini ferah tut hersey yoluna girecek  :amin:

susanna

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 20 Eylül , 2011, 13:07:06
Bu sabah saat 5de sancilarimin artmasiyla birlikte doguma girdim.. 3 bucuk saat süren dogum sancilarindan sonra kizim dünyaya geldi ve ilk hissettigim ne kadar kücük oldugu ve ne kadar tatli sesinin oldugu  :love9:

Normal dogum yaptim ve kizim 30+4, 1200 gr. ve 39 cm dünyaya geldi.. Küveze aldilar suan beklemedeyim, kizimi görmeyi cok istiyorum.. Kizlar dualarinizi eksik etmeyin, kizim hayata tutunsun, rabbim kizimi hayirli saglikli bir sekilde bize bagislasin..
oznurum hastanelerle ugrasirken aldim dogum haberini rabbim sizi korusun
bu gunleride atlatip tez zamanda kavusursunuz insallah dualarim sizinle
ama sende hep iyisini dusun arkadasim  :opucuk:

rusta

hayırlı olsun canım allah meleğinizi size bağışlasın  :amin:

aydinays

öZNURUM NASILSINIZ CANIM, AKLIM SENDE, İNŞALLAH SEN VE MİNİK KIZIN İYİDİR. DUALARIMIZ SİZİNLE. RABBİM SAĞLICAKLA SANA BAĞIŞLASIN KIZINI. BİZİ SON DURUMLARDAN HABERDAR ET.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Ezocan84

Kizlar dilekleriniz icin hepinize tek tek tesekkür ediyorum.. son haberlere gelince.. kizima dokunabildim, ellerini tutabildim  :love9:  cok stressli günler gecirdigim icin, tek rahatladigim yer hastanede kizimin yani.. masallah güzel kilo aliyor.. 2 bucuk kilo olunca eve gidebiliyoruz, insallah tez zamanda kizim toparlanir ve eve gelir..

evde icim cok daraliyo, depresyona girdim resmen, hersey batiyor bana.. her yolda gördügüm taniyanlara ayni seyleri anlatmaktan biktim.. bu stressli halim esimide etkiliyo, resmen yabanci gibi olduk.. icim bombos, disariya cikmak istemiyorum, eve kapandim resmen.. bunlarda benim suanki ruh halim.. haber vermek icin girdim siteye, hepinizi öpüyorum

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 25 Eylül , 2011, 20:54:22
Kizlar dilekleriniz icin hepinize tek tek tesekkür ediyorum.. son haberlere gelince.. kizima dokunabildim, ellerini tutabildim  :love9:  cok stressli günler gecirdigim icin, tek rahatladigim yer hastanede kizimin yani.. masallah güzel kilo aliyor.. 2 bucuk kilo olunca eve gidebiliyoruz, insallah tez zamanda kizim toparlanir ve eve gelir..

evde icim cok daraliyo, depresyona girdim resmen, hersey batiyor bana.. her yolda gördügüm taniyanlara ayni seyleri anlatmaktan biktim.. bu stressli halim esimide etkiliyo, resmen yabanci gibi olduk.. icim bombos, disariya cikmak istemiyorum, eve kapandim resmen.. bunlarda benim suanki ruh halim.. haber vermek icin girdim siteye, hepinizi öpüyorum
canım benim allahım içine ferahlık versin.bebeğin insallah sağlıklı bi sekilde yakın zamanda seninle olur.masallah bak kilo alması iyi gidiyormuş.dahada iyi olsun insallah...ve hemen yanında olsun.sıkma kendini içine sıkıntı yapma iyi seyler düsün..az kaldı sabret temelli yanında evinde kucağında olacak bebeğin.dualarımız sizinle. :love9: :flowers: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

SeliN59

CANIM GÖZÜN AYDIN RABBİM İNŞALLAH BEBEĞİNİ KOLLARINDA GÖRMEYİ NASİP EDER BU DAR ZAMANLAR GEÇER  :amin: KIZINI KUCAĞINA ALINCA HER SIKINTIYI UNUTURSUN İNŞALLAH CANIM