Tüp Bebek İğnelerine Başladım Yardımınıza İhtiyacım Var

Başlatan nihalll, 18 Ağustos , 2011, 22:52:42

« önceki - sonraki »

nihalll

:laughing7: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:kızlar çapadan rapor almaya çalışıyodm ya beni tanıyanlar bilir çok şükür raporm çıktı bayrmdan sonra taksim tüp bebek aret kamara gidiyorm bilen duyan tanıyan varmı aret dr uheycan bastı beni ya nasıl geçicek günler haftalar bilmiyorm 12 yıl bekledmde 1 ay bekleyemiyorm kalmadı sabrım kalmadı kolaymı yaaaaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm uzun zamandir yoktun iyi yapmisin ins tüp bebek tutar bebegin sana gelir  :amin: :amin: kolay deil tabi yasadiklarin 12 yil dile kolay Allah yardimcin olsun ins hamileyim diye havalara ucarsin güzel haberlerini bekliyoruz az kalmis sabret  :opucuk:
:nazar: :nazar:

nihalll

cnm çok sağol evet uzun zamandır gelemedm siteye evet az kaldı heralde bebeğime biraz daha yaklaştım galiba inş.sen nasılsn hamileliğin iiidir inş 
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nihalll - 18 Ağustos , 2011, 22:58:22
cnm çok sağol evet uzun zamandır gelemedm siteye evet az kaldı heralde bebeğime biraz daha yaklaştım galiba inş.sen nasılsn hamileliğin iiidir inş
Allaha sükür iyi cnm 3.ayimdayim bugün doktora gittim gördüm bebegimi  :love7: insallah sende bu güzel duygulari en kisa zamanda tadarsin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nihalll

ayy çok sevndm cnm inş sağlıkla kucağına alırsn bende peşinden geliyorm merak etmeee:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nihalll - 18 Ağustos , 2011, 23:01:18
ayy çok sevndm cnm inş sağlıkla kucağına alırsn bende peşinden geliyorm merak etmeee:)
insallah cnm bekliyoruz bebegimlen arkadas gelin bize  :love7: hep pozitif düsün böle  :opucuk:

nihalll

tmm cnm inş pozitif olmaya çalışıyorm cnm ya napım çok istiyorm bebeğimiiii :)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nihalll - 18 Ağustos , 2011, 23:06:02
tmm cnm inş pozitif olmaya çalışıyorm cnm ya napım çok istiyorm bebeğimiiii :)
biliorum cnm ne kadar cok istedigini  :opucuk: ins daha beklemeden hamile kalcan  :amin: :amin: bizim burdada bi komsu var cocugu cok zamandir olmuyodu türkiye geldi tüp bebek yaptirdi tuttu simdi 3aylik benim gibi

nihalll

xxcansuxx

NİHALLL NERDESİN SEN İNŞ. BU SEFER GELİR BEBİŞİN ÇOK STRES YAPMA HEYECANDAN OLUMSUZ DÜŞÜNCELERDEN UZAK OL BENDE BİR ARK HABERİNİ ALDIM 8 YILLIK BEKLEYİŞLERİ SONA ERDİ TÜPLE ONLARDA ÇOK BEKLEDİLER NASIL MUTLULAR İNŞ. SENİNDE GÜZEL HABERLERİNİ ALIRIZ HEP AKLIMDASIN DUALARIMDASIN  :amin: :amin: RABBİM EMEĞİNİZİN KARŞILIĞINI VERSİN  :amin: :amin:

nihalll

ayy cansucm geldm artık gitmem peki onlar nerede yaptırmışlar tüp bebeği bak ne güzel moral verdn bana sağol arkadaşım yaaa bu ara çok ihtiyacm var moralr.sen nasılsn neler yaptın ben yokken anlt biraz özledm sohbet etmeyiii yaaaaa :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

xxcansuxx

izmirde yaptırdılar canım kader kısmet işi 2 aşılamadan sonra güzel haber geldi dr tatile çıkın kafaya takmayın vs demiş onlarda çıkmışlar ben korkuyordum tutmazsa bir daha bebek konusunu açmayacaklardı çünkü şükür olsun ki tuttu... sende hep pozitif ol rabbimde ol dedikten sonra sabrınızın meyvesini alırsınız inş. bende geçtim biliyorsun o yoldan  :k06: :k06: haykıralım seninde bebiş haberini...
biz iyiyiz şükür  bir yaramazlık yok  canım ben çıksam geç oldu yorgunumda senin konunu görünce bakmadan çıkamadım sonra uzun uzun yazışırız  :opucuk: Allaha emanet ol

nihalll

cnm çok sağol ii dileklern için tmm bende çıkıyorum sabah iş var.sonra konuşalım uzun uzun beni yanlız bırakmayın şu sıralar  küseriiiiiiiiiiiiiiiiiim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

__nil__

canım allah yardımcın olsun bende tüp bebekten 1 ay sonra doğal yolla hamile kaldım hemde doktorların imkansız demesine rağmen.rabbim old edi mi olur sen gönlünü ferah tut allah yardımcın olsun dualarımız seninle inş en kısa zamanda sende müjdeyi verirsin

nihalll

ayy ço sevndm senn için cnm ya allah ol deyince oluyo işte ötesi yok.inş bende müjdeli haberi vericm yakın zamanda size cnm sana neden imkansz dedlerki sorun neydiki sende nerde denedin cnm sen tüp bebeği.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsn sana cnm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: