Tüp Bebek İğnelerine Başladım Yardımınıza İhtiyacım Var

Başlatan nihalll, 18 Ağustos , 2011, 22:52:42

« önceki - sonraki »

KONYALI

Alıntı yapılan: nihalll - 01 Eylül , 2011, 17:05:46
Alıntı yapılan: KONYALI - 01 Eylül , 2011, 17:04:38
Alıntı yapılan: nihalll - 01 Eylül , 2011, 17:02:40
Alıntı yapılan: KONYALI - 01 Eylül , 2011, 17:00:51
inşallah cnm tutar senınkıde...benım cıkmam lazım cnm..merak ettıgın bısı oldugunda özelden msj atabılırsın..muhakkak cvp verırım..genelde hergun gırıyorum zaten buraya..karsılasırız illaki...
allah yardımcın olsun cnm...görüşmek üzere
tmm cnm çık sen çok sağol herşey için sabah dr a gidicm gelnce biliyorm sana soracak çok şeyim olacak yarn herşey daha net belli olacak bıkıcaksn bendeen:)

bıkmam merak etme..aynı seylerı yasadıgım ıcın bır parça sana yardımım olsa cok mutlu olurum..doktordan gelınce neler söledıgını yaz..belkı bende bısıler hatırlarım söledıklerıyle alakalı paylaşırım senınler yine...

tmm cnm yazarm çok sağol kendne ve bebeğine ii bak görüşürüz yarn inş.

:wave: :wave: :wave:

nihalll

Alıntı yapılan: KONYALI - 01 Eylül , 2011, 17:07:25
Alıntı yapılan: nihalll - 01 Eylül , 2011, 17:05:46
Alıntı yapılan: KONYALI - 01 Eylül , 2011, 17:04:38
Alıntı yapılan: nihalll - 01 Eylül , 2011, 17:02:40
Alıntı yapılan: KONYALI - 01 Eylül , 2011, 17:00:51
inşallah cnm tutar senınkıde...benım cıkmam lazım cnm..merak ettıgın bısı oldugunda özelden msj atabılırsın..muhakkak cvp verırım..genelde hergun gırıyorum zaten buraya..karsılasırız illaki...
allah yardımcın olsun cnm...görüşmek üzere
tmm cnm çık sen çok sağol herşey için sabah dr a gidicm gelnce biliyorm sana soracak çok şeyim olacak yarn herşey daha net belli olacak bıkıcaksn bendeen:)

bıkmam merak etme..aynı seylerı yasadıgım ıcın bır parça sana yardımım olsa cok mutlu olurum..doktordan gelınce neler söledıgını yaz..belkı bende bısıler hatırlarım söledıklerıyle alakalı paylaşırım senınler yine...

tmm cnm yazarm çok sağol kendne ve bebeğine ii bak görüşürüz yarn inş.

[/quote]
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

KONYALI

arkadasım naptın bır daha yazmadın hıc merak ettım?

nihalll

Alıntı yapılan: KONYALI - 11 Eylül , 2011, 23:26:06
arkadasım naptın bır daha yazmadın hıc merak ettım?
evet cnm ya yazamadım bi türlü hemen anlatıyım cnm dün yumurtalar toplandı  toplam 15 tane ama zor geçti biraz ağrılarım oldu bütün gün yattm çok şükür geçti şimdi iiim bugün embrıyolg aradı toplam  11 yumurta döllenmiş bunun 5 tanesi iyi kalitedeymş salı 13:30 da transferm var böyle cnm şimdi kafama takılan salıya kadar 5 tane yumurta sağlam kalır dimi ayy çok kuruyorum kafamda ya arkadaşım akıl ver bana biraz yaaaa iiii geçicek bi sorun çıkmıcak demi
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

KONYALI

cnm merhaba yanıtlamakta bıraz gec kalmısım ama yenı gordum,sanırım bugun transferın yapıldı ve mınıgın artık senınle..benımde 11 tane döllenmıs yumurtam vardı sanırım yanlıs hatırlamıyorsam...tabıkı kalır cnm ıyı kalıtede olanlar onlar zaten sana gun verıyor bısı olacak olsa hemen cagırılar senı..hakkınızda hayırlısı cnm, şimdi yapacağın sey mınıgın senınle sana tutunması ıcın bolbol sev onu,konus onunla...ama fazlada kaptırma kendını....mumkunse hıc ıs yapma...ama hasta gıbıde yatma...hakkınızda hayırlısı olsun cnm

nihalll

Alıntıcnm merhaba yanıtlamakta bıraz gec kalmısım ama yenı gordum,sanırım bugun transferın yapıldı ve mınıgın artık senınle..benımde 11 tane döllenmıs yumurtam vardı sanırım yanlıs hatırlamıyorsam...tabıkı kalır cnm ıyı kalıtede olanlar onlar zaten sana gun verıyor bısı olacak olsa hemen cagırılar senı..hakkınızda hayırlısı cnm, şimdi yapacağın sey mınıgın senınle sana tutunması ıcın bolbol sev onu,konus onunla...ama fazlada kaptırma kendını....mumkunse hıc ıs yapma...ama hasta gıbıde yatma...hakkınızda hayırlısı olsun cnm

evet cnm dün oldu transferim 2 tane embriyo koyuldu ama morelim şu an ininılmaz bozuk dr dediki gramatüre olarak bıraz düşük dedi o an yıkıldım yani bu bebeklerden hiçmi hiç umudum kalamadı artıkkkk bişe diemedim nedemek gramatüre düşük soramadım adeta kitlendiimmm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm morelini bozma  :-\ iyi düsün pozitif düsün ins tutcak hatta ikiside tutar ikizin olur dua etcem sana  :amin: :amin: 12gün sonra ins pozitif hamile testiylen haber edersin bize  :amin: :amin: :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

nihalll

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Eylül , 2011, 12:02:26
cnm morelini bozma  :-\ iyi düsün pozitif düsün ins tutcak hatta ikiside tutar ikizin olur dua etcem sana  :amin: :amin: 12gün sonra ins pozitif hamile testiylen haber edersin bize  :amin: :amin: :amin: :opucuk:
inş cnm amiiin dua edin nolur coooooooooooooook ihtıyacm varrr

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nihalll - 14 Eylül , 2011, 12:03:48
Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Eylül , 2011, 12:02:26
inş cnm amiiin dua edin nolur coooooooooooooook ihtıyacm varrr
hep edicem cnm sende et kafana takma iyi seyler düsün ha bide cok hareket etme is filan yapma dinlen bol bol  :muzz: :muzz: :muzz:

nihalll

kızlar inanılmaz morelim bozuk biraz önce embrıloyg aradı diğer embriyoları dondurulacak kadar ii olmadıği için donduramıyoruz dedi dünya başıma yıkıldı benm emriyo kalitem g2  h9 muş yani olmadı tutmadı demekki şu an içimde hiç bişe yok boş boşuna ümitlenmişmmm artık net bişekilde biliyorum tutmadığini ama eşim okadar heycanlıki hiç bişe diyemiyorm ona napıcam nasıl çıkıcam bu işin içinden inann bilmiyormm

KONYALI

o neymiş öle anlamadımki cnm..11 yumurtadan hıcmı kalıtelı yokmus yanı..allah allah...cnm keske özelde yaptırsaydınız,maddi acıdan ımkanınız varsa bırde özelde deneyın sgk yı beklemeyın derım ben..
hemende umıtsızlıge kapılma nıhal..burada nil diye bır arkadasımız var,tup bebek tutmadı,bebklerı olma ıhtımalı cok dusuktu...ama sımdı normal yolla hamıle kaldı...buda sana moral olsun cnm..moralını bozma desemde bu cok zor bılıyorum ama cenabı hak ne yazdıyda o olacak cnm

nihalll

Alıntı yapılan: KONYALI - 15 Eylül , 2011, 12:22:24
o neymiş öle anlamadımki cnm..11 yumurtadan hıcmı kalıtelı yokmus yanı..allah allah...cnm keske özelde yaptırsaydınız,maddi acıdan ımkanınız varsa bırde özelde deneyın sgk yı beklemeyın derım ben..
hemende umıtsızlıge kapılma nıhal..burada nil diye bır arkadasımız var,tup bebek tutmadı,bebklerı olma ıhtımalı cok dusuktu...ama sımdı normal yolla hamıle kaldı...buda sana moral olsun cnm..moralını bozma desemde bu cok zor bılıyorum ama cenabı hak ne yazdıyda o olacak cnm
cnm ben özelde yaptırdım zaten olmayınca özel devlet farketmiyor işte 11 tane değil ii kalıtede yumurta sadece 5 tane 5 tanenin 2 tanesi transfer oldu gerisi donacaktı bana transferden sonra dedilerki emriyolar ii bölünüyo 9 hücreliler şu an ama biraz gramatüre olarak yavaş bulduk dediler bugnde embriloyg aradı domdurulacak kalitede yumurta yok demesi şu an bana transfer edilen embrıyolarda tutmasdı anlamına getirdim ben cnm inan çok moralim bozuk

ponçik

neden daha yolun başında ümitsizliğe kapılıyorsun  :dontknow: olumlu düşün ki olumlu olsun , sen moralini yüksek tutmazsan bu psikoljiyle hamile bile olsan çok zor bir 9 ay geçirirsin
kusura bakma belki yazdıklarıma da alınabilrsin ama konyalının dedigi gibi herşey Allahtan
ümidini kaybetme iyi olması için dua et, bizler de dua edeceğiz sana , hayırlıysa inşallah tutunur meleğin  :amin:

__nil__

nihalcim benim 5 yumurta toplanmıştı 2si döllendi sadece.2sinide koymuşlardı.veren rabbim tek embriyodan bile verir vercek olduktan sonra.moral bozma lütfen.dua et rabbim yardımcn olsun.. :flowers: :flowers: :flowers:

nihalll

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Eylül , 2011, 13:40:39
nihalcim benim 5 yumurta toplanmıştı 2si döllendi sadece.2sinide koymuşlardı.veren rabbim tek embriyodan bile verir vercek olduktan sonra.moral bozma lütfen.dua et rabbim yardımcn olsun.. :flowers: :flowers: :flowers:
cnm doğru söylüyosun ama nebiliyim çok morali bozuldu ikinci kalite dediklernde senn birinci kalitemiydiii