Tüp Bebek İğnelerine Başladım Yardımınıza İhtiyacım Var

Başlatan nihalll, 18 Ağustos , 2011, 22:52:42

« önceki - sonraki »

nihalll

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 26 Ağustos , 2011, 21:48:37
canım işallah en yakın zamnada bebeğin gelir kucağına aldığın günleri görürsün .hayırlısı olsunnnn hakkında.
SAĞOL CNM AMİİİİİİİİİİİİİİİN
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

nihalll

Alıntı yapılan: KONYALI - 26 Ağustos , 2011, 21:47:12
CNM ORADA TUP BEBEK TEDAVISINE BASLIYORUM DIYE CANSUXX ARKADASIMIZIN ACTIGI KONUDA BENIM,CANSUNUN,NUHCANIN
TEDAVI SURECI TEKTEK YAZIYOR...
SORMAK ISEDIGIN BISI OLDUGUNDA SORABILIRSIN...
TMM CNM ÇOK SAĞOL
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

nihalll

taksim tüp bebek aret kamarda başladım bu gün ikinci iğnemi vuruldum çok şükür artık hayırlısıııı :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun cnmm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: insallah en yakin zamanda iyi haberler vercen  :amin: :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

nihalll

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nihalll - 30 Ağustos , 2011, 16:42:23
inş  cnmçok sağol bayramın kutlu olsun cnm. :hello2:
saol cnm senindee  :opucuk: ins bidaki bayrama bebeginlen gecirirsin  :amin: :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

NİHALCİM HAYIRLI UĞURLU OLSUN.  :opucuk: RABBİM EMEKLERİNİZİ BOŞA ÇIKARMASIN  :amin:
BAYRAMINDA KUTLU OLSUN  :flowers:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

nihalll

kızlar iyi dilekleriniz için çok sağolun sizinde bayramınız kutlu olsunnn

nihalll

tp bebek deneyimlerinizi benmlede paylaşırmısınız benm neler yapmam lazım yada neler yapmamam lazım hiç bişe bilmiyoruumm :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

__nil__

merhaba nihalcim istedğin soruyu sorabilirsin bana bende yaptırdım tüp bebek..

nihalll

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ağustos , 2011, 14:30:42
ayy cnm çok sağol öncelikle bayramın kutlu olsun.cnm çok kafam karışıkşu anda gonal f 450 kullanıyorm cuma günü kontrole gidicem bana biraz doznu yüksek verdim dedi bende açıklanamayan infertilite var sende iğneler mide bulantısı yaptımı sen nerde yaptırdın cnm tüp bebeğini tuttumu peki cnm kusura bakma valla çok soru soruyorumm tansfeden sonra yattınmı hiç peki

__nil__

Alıntı yapılan: nihalll - 31 Ağustos , 2011, 14:42:48
ayy cnm çok sağol öncelikle bayramın kutlu olsun.cnm çok kafam karışıkşu anda gonal f 450 kullanıyorm cuma günü kontrole gidicem bana biraz doznu yüksek verdim dedi bende açıklanamayan infertilite var sende iğneler mide bulantısı yaptımı sen nerde yaptırdın cnm tüp bebeğini tuttumu peki cnm kusura bakma valla çok soru soruyorumm tansfeden sonra yattınmı hiç peki

sağol canım seninde bayramın kutlu olsun :flowers:
bende gonalf kullandım 150ml ile başlamıştım ben sonra 225 olmuştu doz.
bizde hem eşimde hem bende sorun vardı.
transferden sonra dinlendim bolbol.doktor gerek yok dedi ama garantilemek istedim ben yinede.
izmirde smyrna artta yaptırdım
tüp bebeğim tutmadı negatif sonuçlandı.
ancak tam 1 ay sonra doğal yoldan hamile kaldım hemde doktor olması imkansız demişti.şimdi nerdeyse 10 haftalık hamileyim :nazar:
sen güzelce tedavini ol yapman gerekenleri yap.içinde rahat olsun bak görüyorsun rabbim ol deyince oluyor
hayırlı tedaviler inşş :amin: :amin: :amin:

nihalll

Alıntı yapılan: __nil__ - 01 Eylül , 2011, 01:35:05
Alıntı yapılan: nihalll - 31 Ağustos , 2011, 14:42:48

sağol canım seninde bayramın kutlu olsun :flowers:
bende gonalf kullandım 150ml ile başlamıştım ben sonra 225 olmuştu doz.
bizde hem eşimde hem bende sorun vardı.
transferden sonra dinlendim bolbol.doktor gerek yok dedi ama garantilemek istedim ben yinede.
izmirde smyrna artta yaptırdım
tüp bebeğim tutmadı negatif sonuçlandı.
ancak tam 1 ay sonra doğal yoldan hamile kaldım hemde doktor olması imkansız demişti.şimdi nerdeyse 10 haftalık hamileyim :nazar:
sen güzelce tedavini ol yapman gerekenleri yap.içinde rahat olsun bak görüyorsun rabbim ol deyince oluyor
hayırlı tedaviler inşş :amin: :amin: :amin:
cnm çok sağol bilgi verdiğin için ayrıca hamile kalmana çok ama çok sevindm allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsn sana kendine çooooooook dikkat et inan çok sevndminş benmde olurda bu kabus dolu günlerim biter...

nihalll

ayyyyyyyyyy hiç kimseckler yok yaa kızlar daha bitmedimi bayram ziyaretlerinizzz pufff sıkıldıııııııımm :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: