minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

insu

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ağustos , 2011, 13:16:27
Alıntı yapılan: insu - 10 Ağustos , 2011, 09:33:16
Canım benim tebrik ederim  :flowers:  :flowers:  :nazar: :nazar: :nazar: İnşaallah hep böyle sorunsuz bi hamilelik yaşarsın  :amin:

sağol canım inş seninde hamileliğinde herşey yolunda gider
Amin canım benim  inşaallah :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

__nil__

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Ağustos , 2011, 09:13:59
cok sevindim cnm benm en büyük dönemi atlatmısın inş kucagına aldıgın günleride görürsün

sağol canım benim amin.rabbim sizlerede yaşatsın bu mutluluğu en kısa zamanda inş hep dua ediyorum :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: insu - 11 Ağustos , 2011, 10:18:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ağustos , 2011, 13:16:27
Alıntı yapılan: insu - 10 Ağustos , 2011, 09:33:16
Canım benim tebrik ederim  :flowers:  :flowers:  :nazar: :nazar: :nazar: İnşaallah hep böyle sorunsuz bi hamilelik yaşarsın  :amin:

sağol canım inş seninde hamileliğinde herşey yolunda gider
Amin canım benim  inşaallah :amin: :amin: :amin: :amin:

:flowers: :flowers: :flowers:

bihterp3416

nilcim kusura bakma yaklaşık iki aydır internete giremiyorum ondan yazamadım çok çok sevindim tebrik ederim canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin herşey çok güzel geçer inşşş :amin: :muzz: :muzz:

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 19 Ağustos , 2011, 14:08:57
nilcim kusura bakma yaklaşık iki aydır internete giremiyorum ondan yazamadım çok çok sevindim tebrik ederim canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin herşey çok güzel geçer inşşş :amin: :muzz: :muzz:

çok teşekkür ederim canım çok sağol :flowers: :flowers: :flowers:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:
ALLAH isteyen herkese hamileliği ve anneliği tattırsın :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: burcum - 22 Ağustos , 2011, 16:18:23
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:
ALLAH isteyen herkese hamileliği ve anneliği tattırsın :amin:

amin rabbim herkese nasip etsin inşallahhh
güzel dileklerin içinde teşekkürler

hüzünden_gelme

:basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

Çok sevındımmm bu habere kucagına aldıgın zamanlarıda goruruz inşallah bacım  :amin: :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

DoctorGunel

nilcim tatildeydim, simdi duydum bu haberi, cok sevindim, kalp atisini duymussun, insallah gulucuklerinide duyarsin...AMIN...darisi basimiza...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

__nil__

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 23 Ağustos , 2011, 23:09:32
nilcim tatildeydim, simdi duydum bu haberi, cok sevindim, kalp atisini duymussun, insallah gulucuklerinide duyarsin...AMIN...darisi basimiza...

sağol cnmmm amin inşş herşey yolunda gider darısı isteyen herkesin başına

"<<<ZEHRA>>>

nilcim çok uzun zamandır giremiyordum canım ...çooook sevindim sorunsuz bir hamilelik geçirmen dileğimle

__nil__

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 11 Eylül , 2011, 11:15:11
nilcim çok uzun zamandır giremiyordum canım ...çooook sevindim sorunsuz bir hamilelik geçirmen dileğimle

çok teşekkür ederim canım sağol  :flowers: :flowers:

kuzucuk

nilcim hayırlı olsun bebişin tatlım :nazar:  :nazar:  :nazar: ben de 2 aydır nete giremedim yeni öğrendim çok sevindim Allah sağlıcakla kucağına alabilmeyi nasip etsin canım... :amin:  :amin:  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: kuzucuk - 12 Eylül , 2011, 14:50:11
nilcim hayırlı olsun bebişin tatlım :nazar:  :nazar:  :nazar: ben de 2 aydır nete giremedim yeni öğrendim çok sevindim Allah sağlıcakla kucağına alabilmeyi nasip etsin canım... :amin:  :amin:  :amin:

sağol canım inş allah isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu bu rabbimin mucizesi :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__