minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

__nil__

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

KasrıCinan

nilcim hadi gözün aydın hayırlı olsun.insallah artık hersey daha güzel olur

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

__nil__

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 22:00:09
nilcim hadi gözün aydın hayırlı olsun.insallah artık hersey daha güzel olur

sağol canım benim amin inşşş hep böyle yolunda gider.

laracroftt

Alıntı yapılan: __nil__ - 09 Ağustos , 2011, 21:01:52
arkadaşlarr şükürler olsun bugün doktor kontrolümüz vardı ve kalp atışlarımızı duyduk çok şükür allahıma.doktor herşeyin yolunda olduğunu söyledi.

bizde eve gelince bu haberi yakınlarımızla paylaştık artık herkes biliyor haberi..bütün gün telefonda tebrikler aldık herkesten.herşey yolunda çok şükürr :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Nılım tebrık ederım cok sevındım hep boyle guzel haberler alalım senden ınsallah :nazar:

xxcansuxx

NİL ÇOK GÜZEL BİR HABER YA TEBRİKLER DE NASIL SEVİNİYOR İNSAN DEĞİL Mİ TEBRİKLERDE ALLAH MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN... MELEĞİN SAĞLICAKLA BÜYÜSÜN  :amin: :nazar: :nazar:

insu

Canım benim tebrik ederim  :flowers:  :flowers:  :nazar: :nazar: :nazar: İnşaallah hep böyle sorunsuz bi hamilelik yaşarsın  :amin:
Herşeyin hayırlısı...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hayırlı olsun nilcim
inşallah bundan sonrada herşey gü<zel olacak

ponçik

inşallah hep böyle güzel haberlerle yüzünüz güler canım Allah tamamına erdirsin mucizene kavuştursun sağlıkla  :love9:

tgbybr

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ORNA

arkadaşlarr şükürler olsun bugün doktor kontrolümüz vardı ve kalp atışlarımızı duyduk çok şükür allahıma.doktor herşeyin yolunda olduğunu söyledi.

bizde eve gelince bu haberi yakınlarımızla paylaştık artık herkes biliyor haberi..bütün gün telefonda tebrikler aldık herkesten.herşey yolunda çok şükürr :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım benim çok sevindim allah tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin: en iyisini yapmışsın kalp atışını duyduktan sonra söylemekle birdaha hamile kalırsam kalp atışını duymadan bende söylemicem kimseye 

HACERESMA

canım benim allah tamamına erdirsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.çok sevindim meleğinin kalp atışlarını duyduğuna inş hayırlı bir şekilde dünyaya merhaba der.bizlerede dua etmeyi unutma nilcim inş bizlerde bu mutlu haberi senin gibi herkese duyururuz. :amin:
]

nesssli

__nil__

Alıntı yapılan: laracroftt - 09 Ağustos , 2011, 23:43:40

Nılım tebrık ederım cok sevındım hep boyle guzel haberler alalım senden ınsallah :nazar:

amin canım inşallah herşey yolunda gider