minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ağustos , 2011, 17:37:06
Nilcim var ya bu akşam sizin evi izlemek isterdim. Sizin evdeki mutluluğu. Kayınvalidenlerdeki sevinci. Allahımın bu mutluluğunuzu meleğinin gülücükleriyle kat kat artırsın.  :amin: :amin: :amin: Çok seviniyorum canım uzun süre bekleyipte kavuşanlar için.  :amin: :amin: :amin:

canım valla bende şimdi düşünüyorrdum nasıl söylesek acaba diye.akşama yazarım neler olduğunu buraya :ehi:
sağol canım çok güzel temiz bir yüreğe sahipsin ondan bu  kadar sevincimize ortak oluyorsun.allah seninde mutluluklarını daim etsin inşş

banu_fth

gel de yaz bakalım neler yaptınız  :k06: :k06:  :love9:

büyük merakla bekliyoruz canım . sağlıklı hamilelik dilerim .  :amin: :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

__nil__

biz geldik.. :laughing7:
kayınvalidemlere gittik.yemek yedik sonra eşim dediki biz tüp bebek için istanbula gitmekten vazgeçtik dedik.üzüldüler neden dediler.eşimde nil hamile dedi.hadi canım filan dediler ayağa kalktılar.kayınpederim bir sarıldı bana yarım saat bırakmadı.eşim dio baba öldürcen kızı bırak artık :toothy10: sarıldık öpüştük çok sevindiler.nasıl dua ettiklerini anlattılar filan.öyle güzel bir geceydi.kayınvalidem bana yardıma geleceğini hiçbir iş yapmamamı söyledi sağolsun.böyle işte çok şükür ya herkesin yüzü gülüyor :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt:

aydinays

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ağustos , 2011, 22:35:02
kayınvalidemlere gittik.yemek yedik sonra eşim dediki biz tüp bebek için istanbula gitmekten vazgeçtik dedik.üzüldüler neden dediler.eşimde nil hamile dedi.hadi canım filan dediler ayağa kalktılar.kayınpederim bir sarıldı bana yarım saat bırakmadı.eşim dio baba öldürcen kızı bırak artık :toothy10: sarıldık öpüştük çok sevindiler.nasıl dua ettiklerini anlattılar filan.öyle güzel bir geceydi.kayınvalidem bana yardıma geleceğini hiçbir iş yapmamamı söyledi sağolsun.böyle işte çok şükür ya herkesin yüzü gülüyor :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt:

Ahhh canım benim nasıl duygulandım. İnan ki sen anlatınca o tablo gözümün önüne geldi.  :y25: :y25: :y25: Çok duygulandım. Allah ağzınızın tadını bozmasın. Çok şükür canım. Birde normal yolla olduğunu duyunca daha çok sevinmişlerdir. Ayy meleğin çok kıymetli olacak çok. Anlattıklarından eşinin ailesi çok düzgün bir aile. Değer kıymet bilen bir aile. Bebeğinde doğduğunda huzur içinde büyüyecek. Allah ağzınızın tadını bozmasın canım arkadaşım. İnşallah doğum hikayenide okuyacağım burdan. Belki belli mi olur izmire annemlerin yanına geldiğimde bebeğinide görürüm. (canım bebeğini yazmam gerekirken kızınıda görürüm yazmışım) Allah mı söyletti ne bakalım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ağustos , 2011, 22:49:04

Ahhh canım benim nasıl duygulandım. İnan ki sen anlatınca o tablo gözümün önüne geldi.  :y25: :y25: :y25: Çok duygulandım. Allah ağzınızın tadını bozmasın. Çok şükür canım. Birde normal yolla olduğunu duyunca daha çok sevinmişlerdir. Ayy meleğin çok kıymetli olacak çok. Anlattıklarından eşinin ailesi çok düzgün bir aile. Değer kıymet bilen bir aile. Bebeğinde doğduğunda huzur içinde büyüyecek. Allah ağzınızın tadını bozmasın canım arkadaşım. İnşallah doğum hikayenide okuyacağım burdan. Belki belli mi olur izmire annemlerin yanına geldiğimde bebeğinide görürüm. (canım bebeğini yazmam gerekirken kızınıda görürüm yazmışım) Allah mı söyletti ne bakalım.

hadi bakalım hamilelere malum olurmuş belkide kız olur.evet uçtular mutluluktan.eşim tek çocuk onlar çok torun istiyorlardı.benim ablamın bebeğine bile çok düşkünler çok seviyorlar.birde böyle olmasıiçin uğraşınca üzülünce daha da kıymete bindi bu konu.ondan çoksevindiler.inşallah sonuna kadar güzel gider herşey.izmire gelirsen haberim olsun.tanışrıız bizde.ailen nerede oturuyor.

aydinays

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ağustos , 2011, 22:57:33
Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ağustos , 2011, 22:49:04

hadi bakalım hamilelere malum olurmuş belkide kız olur.evet uçtular mutluluktan.eşim tek çocuk onlar çok torun istiyorlardı.benim ablamın bebeğine bile çok düşkünler çok seviyorlar.birde böyle olmasıiçin uğraşınca üzülünce daha da kıymete bindi bu konu.ondan çoksevindiler.inşallah sonuna kadar güzel gider herşey.izmire gelirsen haberim olsun.tanışrıız bizde.ailen nerede oturuyor.

Canım ailem benim alsancakta birinci kordonda oturuyor. Mutlaka gündoğdu meydanına yolun düşer  :k06: :k06: :k06: O zaman bebişlerimizi gezdiririz. Benimkisi abi olacak.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

evet canım bizde karşıyakadayız zaten.yakınmışız.elbette gelirim gezeriz. :occasion5: buarada sen çalışıyordun değilmi ne iş yapıyordun

aydinays

Canım ben turizmciyim. Trabzonda yaşıyorum Burda otelde resepsiyonda çalışıyorum. Bakalım doğumdan sonra daha farklı saatleri düzenli bir iş bulabilirsem iş değiştireceğim. Ohh vapur gezisi yaparız. ya biz karşıyakaya geliriz. Yada siz alsancağa. İzmir güzel izmir çok özledim ya. En son kurban bayramında geldik eşimle.

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ağustos , 2011, 23:06:38
Canım ben turizmciyim. Trabzonda yaşıyorum Burda otelde resepsiyonda çalışıyorum. Bakalım doğumdan sonra daha farklı saatleri düzenli bir iş bulabilirsem iş değiştireceğim. Ohh vapur gezisi yaparız. ya biz karşıyakaya geliriz. Yada siz alsancağa. İzmir güzel izmir çok özledim ya. En son kurban bayramında geldik eşimle.

yaa baya olmuş gelmeyeli.inş gelirsin bebeğin doğunca.bizde görüşür tanışırız o zaman.bende öğretmenim okulöncesi ama işe gircektim bu sene bebekten dolayı ertelendi şimdilik bakalım artık herşeyde bi hayır vardır.

aydinays

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ağustos , 2011, 23:09:53
Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ağustos , 2011, 23:06:38

yaa baya olmuş gelmeyeli.inş gelirsin bebeğin doğunca.bizde görüşür tanışırız o zaman.bende öğretmenim okulöncesi ama işe gircektim bu sene bebekten dolayı ertelendi şimdilik bakalım artık herşeyde bi hayır vardır.

Olsunn canım bebeğin gelid ya. bundan sonrası hal olur kesinlikle eminim ben. Ben hamileliğimi öğrendikten sonra bardağın dolu tarafı bana çok sevimli görünmeye başladı. Belli mi olur belki bebeğin uğur getirir atanırsın

__nil__

,inş canım çok sağol.ben yatayım artık durmadan uykum geliyor ya uykucu oldm iyice :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: öptüm sizi iyi geceler göbüşünü okşaa :flowers: :flowers:

doğangüneş

ayy gözlerim doldu okurken :y25: :y25: rabbim kimselerin gözünde koymasın bu mutluluğu  :amin: :amin: hayırlısyla sağlıcakla kucağına aldığın günleride göstersin inş. cnm..tüm ailenin gözü aydın..