minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

DoctorGunel

ayyyyyyy ne guzel nilcim, prenses geliyorrrrrrrrr...tebrikler....))))0
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

bihterp3416

canım benim çok sevindim demek prensesimiz geliyor  :muzz: :muzz: rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleride gösterir inşş  :nazar: :amin: talipler çok olacak ona göre  :k06: :k06:

laracroftt

ooo nilcim hayırlı ugurlu olsun coookk sevındım :)  saglıkla dogsun ınsallah ...

seda87

Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Ekim , 2011, 23:08:27
Bugün kontrolümüz vardı veeee kızımız geliyormuş teyzeleri :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar: :nazar:maşallah canm allah hayırlı etsin inş
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

nilim tebrık edıyorum canım :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: ılk gunden berı kız dogmuştu içime hayırlı evlat olsun ınsallah  :amin: mucıze bebegımız  :nazar: :nazar: ısım ne düşünüyorsunuz  :icon_scratch:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

15 Ekim , 2011, 22:36:24 #621 Son düzenlenme: 31 Ekim , 2011, 20:40:57 ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥
anoooooooom belliydi naından kızın geldiği
ne güzel canım Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin

Balböceği

hüzünden_gelme

oyyy prensesler çoğalıyorr ne güzellll annesı gıbı guzel bır yegen gelıyor bıze ne güzelll  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

rabbım kucagına da almayı nasıp etsın bacım  :opucuk: :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: kelebegimm - 14 Ekim , 2011, 13:51:46
canim tebrik ederim bi prenses daha gelio demekk ins. prensesim kollarimda die actigin basligida görürüz :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

inşallah canım rabbim o günleride göstersin

__nil__

__nil__

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 14 Ekim , 2011, 20:28:29
canım benim çok sevindim demek prensesimiz geliyor  :muzz: :muzz: rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleride gösterir inşş  :nazar: :amin: talipler çok olacak ona göre  :k06: :k06:

evet canım bakalım biizm listede başka kız olucakmı?paylaşılamıcaz yoksa :D

__nil__

Alıntı yapılan: laracroftt - 14 Ekim , 2011, 23:04:58
ooo nilcim hayırlı ugurlu olsun coookk sevındım :)  saglıkla dogsun ınsallah ...

amin cnm inşallahh

__nil__

Alıntı yapılan: seda87 - 14 Ekim , 2011, 23:46:30
Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Ekim , 2011, 23:08:27
Bugün kontrolümüz vardı veeee kızımız geliyormuş teyzeleri :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar: :nazar:maşallah canm allah hayırlı etsin inş

sağol canım inşallahh