Kürtaja Gerek Kalmadan Bebeğim Kendiliğinden Düştü

Başlatan ORNA, 03 Temmuz , 2011, 15:55:20

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

canım cok üzüldüm gülüm ya allah en kısa zamanda tekrar nasip etsin sağlıkla kucagına alırsın inş gülüm ya en azından kalabildiğini öğrendin bu bile güzel allah bol sabır versin cnm

cano_m

:y25:  :y25: nagişim canımm çok geçmiş olsun bitanemm. demekki böylesi hayırlıymış benimde ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı ve bak 4 ay sonra kendiliğimden hiç aklımda yokken geldi bebek. en azından hamile kalabiliyosunn. moralin biraz bozulacak evet zor bi durum ama meleğinn seni diğer dünyada bekleyecek ve sen olmadan cennet kapısından girmek istemeyecek. allah sabrını veriyo bitanem. rabbim büyük o ol der ve olur. inşallahh ikinci bebişinin haberini bi kaç ay sonra alacağız senden hayırlısıylaa.  :flowers:  :flowers:

ORNA

çok saolun canlarım allahın izniyle diğer gebeliğin saglıklı olur inşallah  :amin: :amin: :amin:

cemmmm

ah cnm benim yaaa çok üzüldüm  :y25: ama herşeyin hayırlısını istemek lazım sağlıklı değilmiş demekki yakın zamanda tekrar hamile kalırsın inş  :amin: merak etme genelde düşükten sonra hemen hamile kalınıyo ben bir ay sonra kaldım  :nazar: biliyorum ne kadar üzülme desemde belki boş ama birazcık sabır  :opucuk: merak etme yakında bebişin sağlıklı olarak sana gelecek  :amin:

<<<betty>>>

canım çok üzüldüm ama hakkında hayırlısı buymuş demekki... insan ne kadar üzülme dese de, yaşayan bilir o acıyı  :y25:
Rabbim en kısa zamanda yüzünü sağlıklı bir bebekle güldürür inşallah canım  :amin:  :amin:

ORNA

kızlar çok şükür kanamam başladı  :amin: :amin: :amin: inşallah kürtaja gerek kalmayacak  :amin: :amin:

cemmmm

suzannn

canım çok geçmiş olsun allah bidahaki gebeliğinde sağlıklıca sona ermeyi bebeğini kucağına almayı nasip etsin

ORNA

suzannn

Balböceği

Alıntı yapılan: ORNA - 09 Temmuz , 2011, 23:41:28
malesef beta 435 düşmüş düşük yapıcam kızlar  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: cumartesiye kadar bekliyecegiz eger düşmezse kendiliğinden kürtaj olucam  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Gecmis olsun canim dusugun arkasi tez oluyor derler ..

Hakkinda hayirlisi buymus uzulme bende dusugumun arkasina hamile kaldim  :opucuk:

Aytii

rusta

çok geçmiş olsun canm üzüldüm gerçekten ama hakkımızda hayrlısnı nasip etsin Allahm..bende 2 kere yaşadm ve suan meleğimn gelmesini bekliyorum..kürtajdan korkma canm farkında bile olmuyosn..allah sabrını veriyo inan..en kısa zamnda yeniden kavusuruz inşallah..

esracım

izinde olduğum için birkaç gündür siteye giremiyordum.çok üzüldüm ama inşallah annelik duygusunu yine en derinden yaşayacağın günler gelecektir.

DoctorGunel

kecmis olsun canim...insallah hakkinda hayirlisi...uzulme...insallah ALLAHIM bizlere ve
tum isteyenlere saglikli bebekler nasib etsin amin
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...