Kürtaja Gerek Kalmadan Bebeğim Kendiliğinden Düştü

Başlatan ORNA, 03 Temmuz , 2011, 15:55:20

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

orna canım hakkında hayırlısı olsun ama sen kendi dr dinle... ilaçları falanda bırakma inşaallah yarın kesenizi de görürsünüz güzel haberlerle gelirsin dr.dan sen dinlen bol bol... ilacı bırakırsan zaten düşer ne saçma şey söylemiş o nöbetçi dr  :violent1:  o ilaç düşük olmasın diye veriliyor ki bazılarının lekelenmesi 2-3 ay sürüyor sırf bu ialçlarla engelleniyor düşük...  sen güzel düşün güzel olsun canım dualarım seninle  :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Temmuz , 2011, 11:29:40
canim SAT'a göre henüz 6 haftalik bebegin

olusurken herkes bir olmaz kimisinin lekelenmesi olur kimisinin olmaz

mesela benim hiç olmadi çok sükür  :amin: :nazar:

içerde kilcal damarlar patliyodur bebek olustugu için oyüzden lekelenme yapiyor

zaten yarin gittiginde hayirlisiyla göreceksin keseyi bi iki hafta sonrada kalp atislarini duyarsiniz insallah  :amin:

inşallah aytenimmm  :amin: :amin: :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Temmuz , 2011, 11:32:57
orna canım hakkında hayırlısı olsun ama sen kendi dr dinle... ilaçları falanda bırakma inşaallah yarın kesenizi de görürsünüz güzel haberlerle gelirsin dr.dan sen dinlen bol bol... ilacı bırakırsan zaten düşer ne saçma şey söylemiş o nöbetçi dr  :violent1:  o ilaç düşük olmasın diye veriliyor ki bazılarının lekelenmesi 2-3 ay sürüyor sırf bu ialçlarla engelleniyor düşük...  sen güzel düşün güzel olsun canım dualarım seninle  :amin:

çok saol cansucum  :opucuk: yok ilaçlarıma devam ediyorum yarın güzel haberler veririm size  :amin: :amin: :amin:

meldaa

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ORNA - 08 Temmuz , 2011, 11:38:52
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Temmuz , 2011, 11:32:57

çok saol cansucum  :opucuk: yok ilaçlarıma devam ediyorum yarın güzel haberler veririm size  :amin: :amin: :amin:
inşaallah canım benim yarın gzel haberlerle geleceksin  :amin: :amin:

ORNA

ORNA

kızlar sabah doktora gittim ultrasona girdim kesemizi gördük şükür :amin: :amin: ama doktor içi dolumu boşmu bilemeyiz daha küçük bebek 5 haftalık dedi beta istedi bakıcagız eger değerin katlanmışsa sorun yok dedi düşük falanda yok yani snuca göre değerlendirme yapılacak dua edin arkadaşlar  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ORNA - 09 Temmuz , 2011, 10:43:00
kızlar sabah doktora gittim ultrasona girdim kesemizi gördük şükür :amin: :amin: ama doktor içi dolumu boşmu bilemeyiz daha küçük bebek 5 haftalık dedi beta istedi bakıcagız eger değerin katlanmışsa sorun yok dedi düşük falanda yok yani snuca göre değerlendirme yapılacak dua edin arkadaşlar  :amin: :amin: :amin:
ins bi sorun yoktur cnm bu haftalarda zaten sadece kese gözükür  :) icini ferah tut cnm  :opucuk: dualarimiz seninle  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

cano_m

nagişcim canım kalp atışlarınıda dyacaksın hayırlısıyla merak etme tatlımm. bak keseciğini gördün hayırlısıylaa. o doktor halt etmişş. sen kendi doktorundan başkasını dinlemee. moralmanını yüksekkk tut emii  :caca: valla kesemizi gördük deyince sevindirik oldum he  :k06:  :occasion14:   :flowers:

Aytii

canim bak keseyi görmüssünüz  :nazar: insallah iki hafta sonra kalp atislarinida duyacaksin  :opucuk:

DoctorGunel

insallah her sey yolunda gider, merak etme canim...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

ORNA

malesef beta 435 düşmüş düşük yapıcam kızlar  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: cumartesiye kadar bekliyecegiz eger düşmezse kendiliğinden kürtaj olucam  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Aytii

canim Allahtan umut kesilmez üzülme sakin bu ilk denemendi insallah Rabbim hayirlisini versin  :amin: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ORNA - 09 Temmuz , 2011, 23:41:28
malesef beta 435 düşmüş düşük yapıcam kızlar  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: cumartesiye kadar bekliyecegiz eger düşmezse kendiliğinden kürtaj olucam  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
off cnm ya yeni gördümm  :y25: gecmis olsun cnm korkma sakin üzülme diycem ama kendimden biliyom insan cok üzülüyo  :y25: :y25: :y25: ins gene olur güclü ol sen  :opucuk:

ORNA

evet kızlar doktorumda dedi en azından hamile kalabiliyosun düşükten sonra dahada çok şansın var rahmin yenileniyo en az 6 ay içinde kalıcaksın dedi ama ben en çok kürtaj olmaktan korkuyorum allahım inşallah cumartesiye kadar düşürüm gerek kalmaz kürtaja  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allahtan bebegim oluşmamıştı görmedim kızlar görsem çok kötü olurdum heralde yine bunada şükür diyoruz  :amin: :amin: :amin: