Kürtaja Gerek Kalmadan Bebeğim Kendiliğinden Düştü

Başlatan ORNA, 03 Temmuz , 2011, 15:55:20

« önceki - sonraki »

ORNA

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 23:51:44
canim Allahtan umut kesilmez üzülme sakin bu ilk denemendi insallah Rabbim hayirlisini versin  :amin: :opucuk:

inşallah kuzum inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: bak ben dogurana kadar hamile kalacaksın dedin oldu ama melegim uçup gitti teyzesi erken bıraktı gitti  daha ben onunla konuşucaktım sevecektim tekmelrini :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ORNA - 10 Temmuz , 2011, 00:01:09
evet kızlar doktorumda dedi en azından hamile kalabiliyosun düşükten sonra dahada çok şansın var rahmin yenileniyo en az 6 ay içinde kalıcaksın dedi ama ben en çok kürtaj olmaktan korkuyorum allahım inşallah cumartesiye kadar düşürüm gerek kalmaz kürtaja  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allahtan bebegim oluşmamıştı görmedim kızlar görsem çok kötü olurdum heralde yine bunada şükür diyoruz  :amin: :amin: :amin:
canim seni cok iyi anliyom inan senin yasadiklarin kac kati acisini yasadim halada icimde sakliyom  kürtajdan sakin korkma uyuyosun kalktigin zaman hersey bitmis oluyo aci cekmiyosun ama icin aciyo o ayri  :crybaby2: kürtajdan sonr gercekten icin temiz oluyo ve hemen hamile kaliyosun bak bana kürtajdan 1 bucuk ay sonra tekrar hamileyim adet bile görmeden Allah nasip etmisse oluyo iyi düsün iyi olsun sakin korkma  :opucuk: bide senin sadece kesen vardi bazilari büyük bebegini kaybediyo öyle düsün kendini azcik avut ins bu sinavdan geccen Rabbim gene vercek sana bebek haberleri merak etme  :opucuk: agrin felan varmi kanaman  ??? ???
:nazar: :nazar:

ORNA

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Temmuz , 2011, 00:10:53
Alıntı yapılan: ORNA - 10 Temmuz , 2011, 00:01:09
evet kızlar doktorumda dedi en azından hamile kalabiliyosun düşükten sonra dahada çok şansın var rahmin yenileniyo en az 6 ay içinde kalıcaksın dedi ama ben en çok kürtaj olmaktan korkuyorum allahım inşallah cumartesiye kadar düşürüm gerek kalmaz kürtaja  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allahtan bebegim oluşmamıştı görmedim kızlar görsem çok kötü olurdum heralde yine bunada şükür diyoruz  :amin: :amin: :amin:
canim seni cok iyi anliyom inan senin yasadiklarin kac kati acisini yasadim halada icimde sakliyom  kürtajdan sakin korkma uyuyosun kalktigin zaman hersey bitmis oluyo aci cekmiyosun ama icin aciyo o ayri  :crybaby2: kürtajdan sonr gercekten icin temiz oluyo ve hemen hamile kaliyosun bak bana kürtajdan 1 bucuk ay sonra tekrar hamileyim adet bile görmeden Allah nasip etmisse oluyo iyi düsün iyi olsun sakin korkma  :opucuk: bide senin sadece kesen vardi bazilari büyük bebegini kaybediyo öyle düsün kendini azcik avut ins bu sinavdan geccen Rabbim gene vercek sana bebek haberleri merak etme  :opucuk: agrin felan varmi kanaman  ??? ???

yok canım lekelenme devam ediyo bazen ara ara kramp giriyo kasıklarıma her an bekliyorum yani canım kürtajdan hemen sonra doktor korunmayı bırakmı dedi sana ben birazda onu düşünüyorum kürtajdan sonra bazı doktorlar 3 yada 6 ay ara verin diyolar inşallah melegin seninle kalır bu sefer canım allah bagışlasın  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

amin cnm ins bebegim benimlen kalir kardesleri gibi beni birakmaz  :amin: :amin: sende ins tekrar hamile kalirsin bebegin seni birakmaz  :amin: :amin: cnm bana doktorum iki kürtajdada 1 keren adet görmen yeterli demisti.aslinda ben ara vercektim 3ay kadar nedenini arasritmak icin kismet olmadi bi tek kanima baktirmistim temiz cikmisti Türkiyeye tatile geldim o ara nolduysa kazadan hamile kaldim adetim gelmiyo diye doktora gittim doktor söktürücü verdi aldim bi hafta sonra gene gittim gelmeyince hamile oldigimi ögrendim yani benimki süpriz oldu  :) cok doktorda diyo rahmin vucudun ne zaman hazirsa ozaman hamile kalir ben mesela ötekisinde 4ay bekledim olmadi bunda hemen oldu bilmeden etmeden yani kismetinde varsa hicbisi engel deil.sen yeterki kafani rahat tut  :opucuk: :opucuk:

ORNA

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Temmuz , 2011, 00:23:46
amin cnm ins bebegim benimlen kalir kardesleri gibi beni birakmaz  :amin: :amin: sende ins tekrar hamile kalirsin bebegin seni birakmaz  :amin: :amin: cnm bana doktorum iki kürtajdada 1 keren adet görmen yeterli demisti.aslinda ben ara vercektim 3ay kadar nedenini arasritmak icin kismet olmadi bi tek kanima baktirmistim temiz cikmisti Türkiyeye tatile geldim o ara nolduysa kazadan hamile kaldim adetim gelmiyo diye doktora gittim doktor söktürücü verdi aldim bi hafta sonra gene gittim gelmeyince hamile oldigimi ögrendim yani benimki süpriz oldu  :) cok doktorda diyo rahmin vucudun ne zaman hazirsa ozaman hamile kalir ben mesela ötekisinde 4ay bekledim olmadi bunda hemen oldu bilmeden etmeden yani kismetinde varsa hicbisi engel deil.sen yeterki kafani rahat tut  :opucuk: :opucuk:

anladım canım aynen öyle  rahat olmak gerekiyor kafaya takmamak lazım  hayırlısı  :amin:

doruk38

ornacım geçmiş olsun canım. senin yaşadığın şeylerin aynını bende yaşadım. hiç kolay değil biliyorum ama bundada vardır bir hikmet. çok şükür hamile kalabiliyorsun. inşaallah 2. bebeğin sana sağlıklı gelir.  :amin: :amin: :amin: :amin:  kürtajın acısı çabuk geçer ama yüreğindeki sızı biraz canını acıtır. inşaşşallahhh o sızıyı da en yakın zamanda sağlıklı gelen meleğin dindirir.

ORNA

Alıntı yapılan: doruk38 - 10 Temmuz , 2011, 09:59:45
ornacım geçmiş olsun canım. senin yaşadığın şeylerin aynını bende yaşadım. hiç kolay değil biliyorum ama bundada vardır bir hikmet. çok şükür hamile kalabiliyorsun. inşaallah 2. bebeğin sana sağlıklı gelir.  :amin: :amin: :amin: :amin:  kürtajın acısı çabuk geçer ama yüreğindeki sızı biraz canını acıtır. inşaşşallahhh o sızıyı da en yakın zamanda sağlıklı gelen meleğin dindirir.

sao canım  :sad1: :sad1: sanada geçmiş olsun bunada şükür inşallah bundan sonra saglıklı gebelikler elde ederiz  :amin: :amin: hakkımızda hayırlısı neyse o olsun  :amin: :amin:

DoctorGunel

ornacim HAYIRLISINI rabbim nasib eder insallah, uzulme...ALLAHIM sesimizi duyar ve bize saglikli bebisler nasib eder insallah...Subhesiz RABBIM dualari duyandir...AMIN...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

@@@gözde@@@

canım çok geçmiş olsun :opucuk: seni çok iyi anlıyorum  kimyasal gebelik yaşadım Allah bundan kötü acı göstermesin :amin: :amin: inşll ikinci bebişlerimiz sağlıklıca tutunur hayırlısıyla dünyaya gelir  :amin:

xxcansuxx

orna hakkında hayırlısı olsun canım benim... inşaallah tez zamanda sağlıklı gebelik yaşarsın tekrardan  :amin: :amin: Allah sabrını versin canım sonuçta sağlıklısın ve gebe kalabiliyorsun bu rahatlatmalı seni...

KasrıCinan

nagişim canım benim üzüldüm  :crybaby2:   :opucuk: :opucuk: :opucuk: ama olsun,çok sükür hamile kalabiliyorsun onu biliyorsun.hiç aklında soru isareti kalmayacak bu konuda.ve bak göreceksin ki çok kısa bi sürede gelecek meleğin hemde sağlıklı bi sekilde.hepimiz atlattık o kötü günleri bak simdi bebeğim benimle.en azından beni düsün sevin.kürtaj için hiç korkma birsey anlamıyorsun bitanem.yeterki için o kadar acımasın.kürtajın acısı yürek acısı  yanında hiç kalır.üzülme olurmu.insallah yine hamile kalacaksın  :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Shadowqueen

Nagihancım anca nete girebildim ve görünce inan çok üzüldüm. Rabbimin bir sınavı sanırım canım umarım tez zamanda sağlıklı bir gebelik yaşarsın  :amin: :amin: :amin:

ORNA

çok saolun arkadaşlar sizler yanımda oldukça böyle güzel şeyler yazdıkça ben dahada iyi oluyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: evet üzülmüyorum arkadaşlar en azından gebe kalabiliyorum sadece içimden atamadıgım için sıkıntım var cumartesiye kadar beklicem atamazsam kürtaj olucam allahın izniyle ondan sonrada bebiş çalışmalarına devam edicegiz  :love9: :love9: :love9: allah saglık versin herşey olur arkadaşlar inşallah sağlıklı bi gebeliğim olur bundan sonra  :amin: :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda seni bırakmıcak bebeğine kavuşursun
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ORNA

Alıntı yapılan: nagihannn - 11 Temmuz , 2011, 10:31:05
çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda seni bırakmıcak bebeğine kavuşursun
inşallah canım  :amin: :amin: :amin: çok saol