Kürtaja Gerek Kalmadan Bebeğim Kendiliğinden Düştü

Başlatan ORNA, 03 Temmuz , 2011, 15:55:20

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

nagihan canım allah bebeğini sana bağışlasın benim de kanamam olmuştu 2 defa endişeni çok iyi anlıyorum güzel düşün güzel olsun
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ORNA

saolun arkadaşlar zaten kahverengi akıntınma hemen hemen  bitmek üzere cumartesi inşallah kesesi gözükürde iyi haberler veririzm size :amin: :amin: :amin: dua edin bana

DoctorGunel

Dualarimiz seninle canim...Insallah xeyirli xeberlerini gozleyirik...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

Aytii

canim geçmis olsun panikleme hemen bebegini korkutma daha simdiden  :opucuk: ilaçla düzelir belki yerlesme kanamasidir o hiç bisey olmicak Allahin izniyle kalp atislarinida duyarsan bi iki hafta sonra  :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 04 Temmuz , 2011, 10:01:39
canim geçmis olsun panikleme hemen bebegini korkutma daha simdiden  :opucuk: ilaçla düzelir belki yerlesme kanamasidir o hiç bisey olmicak Allahin izniyle kalp atislarinida duyarsan bi iki hafta sonra  :amin:

saol canım  :opucuk: inşallah teyzesi  :amin: :amin: allah bize bagışlar miniğimizi  evet yerleşme kanamasıda olabilir çünkü devam etmedi sadece lekelenmem çok az var oda kesilecek dedi doktor betamızda 1477.6 çıktı cumartesi kanımızda idrarımızda iyi çıktı sadece tsh hamilelikten dolayı biraz çıkmış ona ilaç verdi yoksa bi sorunum yok allahın izniyle cumartesi görürüm bebeğimi ozman belli olur zaten herşey yolundadır inşallah  :amin: :amin:

KasrıCinan

canım benim ben yorum yapacaktım senin online olmanı bekledim.korkma bitanem.biliyorsun benimde kanamam olmustu.doktorumu aradım ve progestan al demisti.ve ben onu kullandım 3.gün geçti.ve biz yerlesme kanaması  diye düsündük.hiç korkma sen.parçalı olmadıktan sonra sıkıntı yapma.bende o kanamayla doktora gittim ve kalp atısını duymamıstım daha kontrolüme 1 hafta vardı.ben korka korka gittim yine birsey oldu diye.bi yattım masaya kötü haber beklerken kalp atıslarını duydum.seninde öyle olacak bebeğin iyidir annesi hiç korkma :love9: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

benimde 6.haftada olmustu kanamam canım normaldir :icon_thumright:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ORNA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Temmuz , 2011, 12:20:01
canım benim ben yorum yapacaktım senin online olmanı bekledim.korkma bitanem.biliyorsun benimde kanamam olmustu.doktorumu aradım ve progestan al demisti.ve ben onu kullandım 3.gün geçti.ve biz yerlesme kanaması  diye düsündük.hiç korkma sen.parçalı olmadıktan sonra sıkıntı yapma.bende o kanamayla doktora gittim ve kalp atısını duymamıstım daha kontrolüme 1 hafta vardı.ben korka korka gittim yine birsey oldu diye.bi yattım masaya kötü haber beklerken kalp atıslarını duydum.seninde öyle olacak bebeğin iyidir annesi hiç korkma :love9: :opucuk:

evet bende yerleşme kanamsıdır diye düşünüyorum çünkü kanamam devam etmede 3-4 damla geldi hemen kesildi sonra kahve akıntıya dönüştü şimdide çok az var doktor kesilir dedi inşallah canım cumartesi kese için çagırdı güzel haberlerle gelirim  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ORNA - 04 Temmuz , 2011, 12:26:55
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Temmuz , 2011, 12:20:01

evet bende yerleşme kanamsıdır diye düşünüyorum çünkü kanamam devam etmede 3-4 damla geldi hemen kesildi sonra kahve akıntıya dönüştü şimdide çok az var doktor kesilir dedi inşallah canım cumartesi kese için çagırdı güzel haberlerle gelirim  :amin: :amin: :amin:
insallah canım hiç korkma

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

canim ins kötü bisey deildir sen dinlen icini ferah tut  :opucuk: zaten her iki hamilenin birinde kanama oluyo ve bisi olmadan yoluna devam ediyo ins seninde gecer rahatlarsin  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ORNA

Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Temmuz , 2011, 12:43:03
canim ins kötü bisey deildir sen dinlen icini ferah tut  :opucuk: zaten her iki hamilenin birinde kanama oluyo ve bisi olmadan yoluna devam ediyo ins seninde gecer rahatlarsin  :amin: :amin:

inşallah canımmm  :opucuk: :opucuk: evet cumartesi gelse rahatlıcam allahın izniyle  :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

Ornacım yeni gördüm canım, umarım ilaçlar işe yararda meleğin seninle kalır, sen stres ve üzüntü yapma uzan ve ayaklarının altına yastık koy dinlen sadece tuvalet için kalk yerinden inanıyorum ki meleğin sağlıkla seninle kalacak ve sen 2 hafta sonra kalp atışlarını göreceksin  :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Temmuz , 2011, 15:21:37
Ornacım yeni gördüm canım, umarım ilaçlar işe yararda meleğin seninle kalır, sen stres ve üzüntü yapma uzan ve ayaklarının altına yastık koy dinlen sadece tuvalet için kalk yerinden inanıyorum ki meleğin sağlıkla seninle kalacak ve sen 2 hafta sonra kalp atışlarını göreceksin  :amin: :amin:

çok saol arkadaşım  :opucuk: doktor yatıp dinleneceksin demedi kesemizi göremediğimiz için bu cumartesi belli olucak canım keseyi gürünce sanırım  ben çalışıyorum ama yormuyorum pek kendimi  inşallah melegim sıkı sıkı tutunmuştur annesine  :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:

ORNA

kızlar dün akşam kanama oldu biraz sonra yine hemen kahveye döndü doktora gittim nöbetçi doktor beta istedi yaptırdım cumartesi 1.477.6 çıkmıştı dünde 1.575.4 çıktı doktor bu değerin 3.000 lerde olması lazım oluşamayan bi gebeliğin var ilaçlarını kullanmana gerek yok kürtajada gerek yok düşürürsün dedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: çok korkuttu beni hemen kendi doktorumu aradım hayır öyle saçmalık olurmu değerin çıkmış gebeliğin devam ediyor ilaçlarını sakın bırakma cumartesiye kadar aksi bişey olmazsa gel görüşelim dedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: dün geceden beri düşünmketen kafayı yedim kızlar  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :sad1: :sad1: :sad1:

@@@gözde@@@

canım aklına kötü şeyler getirme bebişler herşeyi hissedermiş onuda üzme iyi düşünmeye çalış  tatlım hem bak kendi doktorunda demiş değerin iyi diye,  işten izin alma şansın varsa cumartesiye kadar izin alıp evde dinlen istersen rabbim yardımcın olsun inşll meleğin sana sıkı sıkı tutunmuştur :amin: :amin: :amin: