Kürtaja Gerek Kalmadan Bebeğim Kendiliğinden Düştü

Başlatan ORNA, 03 Temmuz , 2011, 15:55:20

« önceki - sonraki »

ORNA

arkadşlar cumartesi kontrolüm vardı gittim tahlillerimi yaptırdım beta değerim 1700 lere çıkmış doktor 4 haftalık dedi ultrasona girdim keseyi göremedik zaten normal dedi 2 hafta sonra gelirsin hem keseyi hemde kalp atışını duyarız dedi ama cumartesi akşam 9da biraz kanamam oldu :( ama sonra hemen lekeye döndü hemen aradım doktorumu dogumdaydı ben dayanamadım gidicem dedim gittik kese gözükemediği için bişey diyemem dedi her kanama düşük değildir ama kanamam olursa hemen gel dedi  igne ve ilac verdi progynex ampul ve progynex 200 mg kapsül verdi şu anda lekelenmem devam ediyo doktor kesilir dedi ama ben çok korkuyorum bebeğime bişey olucak diye :( kullanan varmı arkadşlar yorumlarınızı bekliyorum böyle olupta melegi tutunan varmı???  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

cano_m

tatlım şuan ben kullanıyorum o hapı. ve benimde ilklerde lekelenmem vardı. 2 güne de kesildi korkma canımmm sıkıntı yapma bebişinde üzülüyo içerde senle birlikte. ben 1 ay daha kullanıcam. 2, kutuya başladım  :opucuk:

ORNA

03 Temmuz , 2011, 16:00:41 #2 Son düzenlenme: 03 Temmuz , 2011, 16:03:13 ORNA
Alıntı yapılan: cano_m - 03 Temmuz , 2011, 15:57:44
tatlım şuan ben kullanıyorum o hapı. ve benimde ilklerde lekelenmem vardı. 2 güne de kesildi korkma canımmm sıkıntı yapma bebişinde üzülüyo içerde senle birlikte. ben 1 ay daha kullanıcam. 2, kutuya başladım  :opucuk:

canom içimi rahatlattın  :opucuk: sen kalp atışlarınıda duymuştun değilmi peki ilacamı igneyemi devam ediyosun ikisinide kullandımı??? bana ilaç yan etki yapıyo halsizlik ve baş dönmesi sanada yapıyomu

cano_m

ahh yapmazmı canımm. doktorum baştan söyledi baş dönmesi bulantı yapacak ama idare et dedi. halsizlikte yapıyo ama alıştım. iğne kullanmıyorum vermedi sadece hap verdi. ama pembe lekem çoktu senin gibi kara kara düşünüyodum acaba bişey olucakmı diye ama ilacı kullanmaya başladıktan 2 gün sonra kesildi canım. merak etme sennn  :opucuk: evet kalp atışını da duyduk tutunmuş bebişimiz. seninkide tutunacak hayırlısıyla merak etme tatlım..  :opucuk:  :opucuk:  :nazar:

ORNA

Alıntı yapılan: cano_m - 03 Temmuz , 2011, 16:05:01
ahh yapmazmı canımm. doktorum baştan söyledi baş dönmesi bulantı yapacak ama idare et dedi. halsizlikte yapıyo ama alıştım. iğne kullanmıyorum vermedi sadece hap verdi. ama pembe lekem çoktu senin gibi kara kara düşünüyodum acaba bişey olucakmı diye ama ilacı kullanmaya başladıktan 2 gün sonra kesildi canım. merak etme sennn  :opucuk: evet kalp atışını da duyduk tutunmuş bebişimiz. seninkide tutunacak hayırlısıyla merak etme tatlım..  :opucuk:  :opucuk:  :nazar:

inşallah benimde bünyem alışır canım ilaca herşey yolunda gider inan beni çok rahatlattın  :opucuk: :opucuk: cumartesiye kadar bişey olmazsa allah izin ederse kontrole gidecgiz 2 hafta sonra çağırmıştı ama böyle olunca kesin gel dedi keseye bakıcak sanırım inşallah herşey yolundadır dua et canım :amin: :amin: :amin:

cano_m

:amin:  :amin: rabbim gönlüne göre versin tatlımmm. inşallahh allahın izniyle keseciğinizi göreceksiniz hayırlısıyla inanıyorum buna. sende kafaya takma sakın emi. bebişimizi üzmeee  :caca:

cano_m

tatlım bu arada bol bol dinlenmen lazım. ben ayaklarımı duvara uzatıp yattım bi ara. çok iyi dinlenn. hiç bir iş yapmaaaaaaaaa  :-ooo

ORNA

Alıntı yapılan: cano_m - 03 Temmuz , 2011, 16:11:31
:amin:  :amin: rabbim gönlüne göre versin tatlımmm. inşallahh allahın izniyle keseciğinizi göreceksiniz hayırlısıyla inanıyorum buna. sende kafaya takma sakın emi. bebişimizi üzmeee  :caca:

:amin: :amin: :amin: :amin: tamam canı  senin cevaplarına okuduktan sonra içim inan çok rahatladı allah razı olsun teyzesi üzmicem miniğimi merak etme  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cano_m

:nazar: oyyy kurban olsun teyzesi onaaa. ne demek tatlımm olurmu öyle şeyy burda dertlerimize birlikte çözümm bulyoruz. sevinçlerimizi birlikte paylaşıyoruzz. yaşadıklarımı söyledimm. bunlarr tatlı telaşlar annesii. dur bakalım bi kaç hafta sonra mide bulantıların mide yanmalrın olacakk  :igrenc: bizzz o sıkıntıdayızz şuan ama bunların hepsine gönülden razıyızz çünkü çok bekledik kıymetlilerimizzi. hayırlısıylada alacağız kucaklarımıza bebişlerimizi  :amin:  :amin:  :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: cano_m - 03 Temmuz , 2011, 16:22:34
:nazar: oyyy kurban olsun teyzesi onaaa. ne demek tatlımm olurmu öyle şeyy burda dertlerimize birlikte çözümm bulyoruz. sevinçlerimizi birlikte paylaşıyoruzz. yaşadıklarımı söyledimm. bunlarr tatlı telaşlar annesii. dur bakalım bi kaç hafta sonra mide bulantıların mide yanmalrın olacakk  :igrenc: bizzz o sıkıntıdayızz şuan ama bunların hepsine gönülden razıyızz çünkü çok bekledik kıymetlilerimizzi. hayırlısıylada alacağız kucaklarımıza bebişlerimizi  :amin:  :amin:  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

doruk38

ornacım canım çok geçmiş olsun. canını sıkma. senin gibi kanaması olup çok sağlıklı bebeği olanlar var. canını sıkma..BEBEĞİNİ ÜZÜME ANNESİ. unutma ne hamilelikte ne düşünürsen o gelir başına. iyi düşün meleğinde iyi olsunn. böyle şeyler gayet normal merak etmee olurmu tatlımm. yat uzan dinlen

ORNA

Alıntı yapılan: doruk38 - 03 Temmuz , 2011, 16:24:06
ornacım canım çok geçmiş olsun. canını sıkma. senin gibi kanaması olup çok sağlıklı bebeği olanlar var. canını sıkma..BEBEĞİNİ ÜZÜME ANNESİ. unutma ne hamilelikte ne düşünürsen o gelir başına. iyi düşün meleğinde iyi olsunn. böyle şeyler gayet normal merak etmee olurmu tatlımm. yat uzan dinlen

allah razı olsun canım  :opucuk: inşallah melegim iyidir teyzesi  :amin: :amin: sen naptın canım tekrarlattınmı testini??

doruk38

Alıntı yapılan: ORNA - 03 Temmuz , 2011, 16:49:30

allah razı olsun canım  :opucuk: inşallah melegim iyidir teyzesi  :amin: :amin: sen naptın canım tekrarlattınmı testini??

yom canım ben yarın kan tahlili yaptırıcam ama kasılmalarım devam ediyor sanırım bu iyiye işaret

ORNA

Alıntı yapılan: doruk38 - 03 Temmuz , 2011, 16:53:14
Alıntı yapılan: ORNA - 03 Temmuz , 2011, 16:49:30

yom canım ben yarın kan tahlili yaptırıcam ama kasılmalarım devam ediyor sanırım bu iyiye işaret

inşallah canım değerin yükselir  :amin: :amin: :amin: güzel haberlerini bekliyorum  :opucuk:

DoctorGunel

ornacim merak etme, henuz bebeyin gorunmesicin erken...kanamada olur ilk baslarda merak etme..INSALLAH iyidir bebeyin...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...