Kürtaja Gerek Kalmadan Bebeğim Kendiliğinden Düştü

Başlatan ORNA, 03 Temmuz , 2011, 15:55:20

« önceki - sonraki »

ORNA

ben geldim kızlar dün izinliydim alahaşükür kürtaj olmadan bebeği düşürdüm salı günü  :amin: :amin: :amin: :amin: cumartesi doktorumla görüşrücaem artık korun yada korunma ne der bilemem kürtaj olmadıgım için belkide korunma der benim gibi olan arkadaş varmı kızlar yyorumlarınızı bekliyorum

ponçik

Geçmiş olsun canım , kürtaj olmamana çok sevindim  , ben kalbi atmadığı için kürtaj olmuştum, onun acısı da kötü yaşadığın şey kolay değil inşallah çabucak toparlanırsın  :flowers:
hayırlısıyla Allahım yeniden bir bebek gönderir sana  :amin:

ORNA

muhribe

ornacım çok çok geçmiş olsun. Allah böyle bir acıyı tekrar yaşatmasın inş.
benim bi arkadaşım düşük yapmıştı, doktor korunmanıza gerek yok rahim zarar görmemiş dedi. ertesi ay tekrar hamile kaldı. şimdi 2 yaşında şirin mi şirin bir oğlu var.
ben de biliyorsun ilk bebeğimin kalbi atmadığı için kürtaj oldum. doktor sadece 2 ay korun dedi. ben tedbir olsun diye 3 ay korundum. 4. ay da hamile kaldım. kısacası düşüğün, kürtajın sonrasında bebek çabucak geliyor Allahın izniyle. Allah bu sevinci sağlıkla tekrar yaşatsın inş

ORNA

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 11:01:08
ornacım çok çok geçmiş olsun. Allah böyle bir acıyı tekrar yaşatmasın inş.
benim bi arkadaşım düşük yapmıştı, doktor korunmanıza gerek yok rahim zarar görmemiş dedi. ertesi ay tekrar hamile kaldı. şimdi 2 yaşında şirin mi şirin bir oğlu var.
ben de biliyorsun ilk bebeğimin kalbi atmadığı için kürtaj oldum. doktor sadece 2 ay korun dedi. ben tedbir olsun diye 3 ay korundum. 4. ay da hamile kaldım. kısacası düşüğün, kürtajın sonrasında bebek çabucak geliyor Allahın izniyle. Allah bu sevinci sağlıkla tekrar yaşatsın inş

evet canım herkes öyle söylüyo hemen hamile kalırsın diyolar inşallah rabbim bekletmez beni çok allahım hayırlı evlatlar versin bize  :amin: :amin: herşeyde bi hayır vardırüzülmüyorum demekki hayırlısı böyleymiş allahım daha büyük acı yaşatmadı bana allahtan kabinin pıt pıtlarını duymadım bebeğimiz  :amin: :amin: :amin: daha daha çok üzülürdüm miniğime  :crybaby2: :crybaby2:

<<<betty>>>

canım çok geçmiş olsun  :flowers: :flowers: :flowers:
Rabbim inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik nasip eder sana  :amin: :amin: :amin:

muhribe

canım dediğin gibi hayırlısı buymuş. başta çok üzülüyoruz ama aslında Allah bizi daha büyük imtihanlardan koruduğu için sevinmeliyiz. düşükler, kürtajlar hep bebekler sağlıksız olduğu için oluyor. inş bir dahaki sefere sağlıklı bir minnoşun olur  :amin:

ORNA

yellowrose

orna cım çok geçmiş olsun, hayırlııs böyleymiş de ve Allaha sığın, inana en kolay böyle atlatılıyo bu kayıplar :amin: ben bebeğim 8 haftalıkken kalbi durduğu için mecburen kürtaj olmuştum geçen sene eylülde ve 3 ay hamile kalmam yasaktı, 3 ay geççti ve hemen hamile kaldım çok şükür, geçen eylülde bi bebeğimi kaybettim ama bu eylülde kızıma kavuşuyorum kısmetse. umarım sende en kısa zamanda yeniden hamile kalır ve sağlıklı bi hamilelik geçirirsin. yeter ki çok fazla üzme kendini.
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ORNA

Alıntı yapılan: yellowrose - 14 Temmuz , 2011, 11:17:38
orna cım çok geçmiş olsun, hayırlııs böyleymiş de ve Allaha sığın, inana en kolay böyle atlatılıyo bu kayıplar :amin: ben bebeğim 8 haftalıkken kalbi durduğu için mecburen kürtaj olmuştum geçen sene eylülde ve 3 ay hamile kalmam yasaktı, 3 ay geççti ve hemen hamile kaldım çok şükür, geçen eylülde bi bebeğimi kaybettim ama bu eylülde kızıma kavuşuyorum kısmetse. umarım sende en kısa zamanda yeniden hamile kalır ve sağlıklı bi hamilelik geçirirsin. yeter ki çok fazla üzme kendini.

inşallah canım bekletmeez bebişim benide  :amin: :amin: :amin: sende zor günler geçirmişsin canım allah veriyo sabrını

KasrıCinan

canım benim çok gecmis olsun.insallah bu son olur.bi daha sağlıklı bi hamilelik yasarsın. :opucuk: :opucuk: 1 ay korun canım bence dinlensin rahmin biraz

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

GELSQMİNQ

çok geçmiş olsun allah en kısa  zamanda tekrar nasip etsin inşallah

ORNA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Temmuz , 2011, 11:24:24
canım benim çok gecmis olsun.insallah bu son olur.bi daha sağlıklı bi hamilelik yasarsın. :opucuk: :opucuk: 1 ay korun canım bence dinlensin rahmin biraz

çok saol kuzum  :opucuk: bakalım cumartesi doktor gel bi görüşelim dedi cumartesi söyliyecek ne yapmam gerektiğini ona göre hareket edicem

ORNA

Aytii

kankimm çok geçmis olsun canim Rabbim insallah en kisa zamanda saglikli bir gebelik nasip eder sana ve kucagini bos birakmaz  :amin: :opucuk: