Kürtaja Gerek Kalmadan Bebeğim Kendiliğinden Düştü

Başlatan ORNA, 03 Temmuz , 2011, 15:55:20

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Nagihancım çok geçmiş olsun, kürtaja gerek kalmaması çok iyi olmuş daha kısa sürede toparlanıp tekrar denemelere başlayabilirsiniz. Rabbim tez zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin canım  :amin: :amin: :amin:

ecrin.su79

ORNA

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Temmuz , 2011, 11:38:06
kankimm çok geçmis olsun canim Rabbim insallah en kisa zamanda saglikli bir gebelik nasip eder sana ve kucagini bos birakmaz  :amin: :opucuk:

inşallah canım kankim sen dualarına devam et inşallah sende bir an önce oguzuna saglıklı bi şekilde kavuşursun kuzum  :amin: :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Temmuz , 2011, 11:42:37
Nagihancım çok geçmiş olsun, kürtaja gerek kalmaması çok iyi olmuş daha kısa sürede toparlanıp tekrar denemelere başlayabilirsiniz. Rabbim tez zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin canım  :amin: :amin: :amin:

çok saol amin canım benim  :amin: :amin: öpüyorum kızının tontiş yanaklarından  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ORNA

meliss

canım çok geçmiş olsun  kürtaj olmamana sevindim  inş en kısazamanda sağlıklı güzel bi gebelik geçirirsin cnm :amin: :amin: :amin:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

ORNA

Alıntı yapılan: meliss - 14 Temmuz , 2011, 12:41:55
canım çok geçmiş olsun  kürtaj olmamana sevindim  inş en kısazamanda sağlıklı güzel bi gebelik geçirirsin cnm :amin: :amin: :amin:

inşallah melisciğim  :amin:  :amin: :amin: :amin: gerçekten düşükten sonra daha kolay hamiş kalınıyomuş okuyorumda çok kalan var çok umutluyum o yüzden  :amin: :amin: :amin:

elif35

Alıntı yapılan: ORNA - 14 Temmuz , 2011, 10:21:58
ben geldim kızlar dün izinliydim alahaşükür kürtaj olmadan bebeği düşürdüm salı günü  :amin: :amin: :amin: :amin: cumartesi doktorumla görüşrücaem artık korun yada korunma ne der bilemem kürtaj olmadıgım için belkide korunma der benim gibi olan arkadaş varmı kızlar yyorumlarınızı bekliyorum

canım çok geçmiş olsun bende yağmurdan önce bir kere dşük yaptım kendiliğinden düşük oldu doktor 3 ay korun dedi biz 3 ay korunduk 4. ayda yağmura hamile kaldım 1.yi veren Rabbim 2. yide verir hiç canını sıkma üzülme %60 kadının başına gelebilen birşey inş en kısa zamanda hamile kalırsın tekrar  :flowers:

banu_fth

Allah gönlünün huzurunu eksik etmesin .. Sağlıklıca yavrunu kucağına almanı nasip etsin inşallah . amin . Yanısıra hepimize ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

GEÇMİŞ OLSUN NAGİHAN.ALLAHIM EN KISA ZAMANDA TEKRAR NASİP ETSİN İNŞALLAH  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Canım çok geçmiş olsun. allah en kısa ve en hayırlı zamanda tekrar bu sevinci yaşamanı nasip etsin. :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

canım çok geçmiş olsun.rabbim bir daha yaşatmasın inşallah en kısa zamanda yeniden hamile kalırsın.kendine dikkat et :flowers: :flowers: :flowers:

suzannn

geçmiş olsun canım allah bi daha böyle acıyla sınamasın

seda87

canm çok geçmiş olsun tatlım .rabbim sabır versin.ama çok şükür kürtaja gerek kalmamış ya canm ona şükredelim .allah tez zamanda inş bebeğini nasip eder canm :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: ORNA - 14 Temmuz , 2011, 10:21:58
ben geldim kızlar dün izinliydim alahaşükür kürtaj olmadan bebeği düşürdüm salı günü  :amin: :amin: :amin: :amin: cumartesi doktorumla görüşrücaem artık korun yada korunma ne der bilemem kürtaj olmadıgım için belkide korunma der benim gibi olan arkadaş varmı kızlar yyorumlarınızı bekliyorum
orna canm benim ilk bebeğime 5 haftalıkken kendiliğindne düştü :y25: :y25: :y25: :y25:oktor 1 ay sadece korun adet ol onddan sonra korunmaya gerek yok dedi.ama ben korkuman 4 ay bekledim korunduk sonra korunmayı bıraktık çok şükür geldi bebeğimiz sende sakın korkma canm çok şükür halimize bak tekraran sende hamile kalacaksın allahın izniylee
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))