KAYINBABASINDAN HOŞLANMAYANLAR KİM :)

Başlatan βαlκιz, 02 Temmuz , 2011, 20:18:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

hemde nasıl cnm tam kandırıldım ben  :-\ kayınbabanmı var derdin var  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Madam

Alıntı yapılan: βαlκιz - 02 Temmuz , 2011, 20:29:49
ÖFF SORMAA  sinir oluyorumm
önceden evime gelmezdi biz gidersek onlara orda görürdüm anca
sonra görümcem falan gelince bize gelmee başladı 2 günde bir gelir kaynanam bitti bu başladı  :k06:
konuşmaları falan sinir ediyo benii  :cildir:
çok da dedikoducu laf tasımayı çok sever  :cildir:

canım yanlız değilsin bendede bir kayın baba var düşman başına vermesin.dedikoducu,geveze,kadın işine karışır.erkek işini ondan iyi bilen olmaz zaten.herşeyi ona sorup onun dediğini yapmamızı ister.yanlız bulur beni laf sokar ikide bir.nasihat nasihat sanki bi hata yapıyoruz..hayat tecrübesini anlatır durur.hep ilgi ister onu bunu dedikodu malzemesi yapar.yok yok adamda anlayacagın..bende yanlız kalmamak için kaçacak delik ararım baktım kimse yok ortada o ve ben kalmışız kaçarım ordan...ayyy birde el şakaları vardır nefret ederim gerçi araya mesafeyi koydum  ama...birgün alışveriş merkezinde tahta kaşıgı kafama bi vurdu şakaymış beynim zonkladı akşama kadar.elide bir ağır sorma.bunlar gene neysede çenesi olmasaydı bari... canım 2 yıllık evliyim daha atlatamadım alışamadım adama ondan bu kadar ağrıttım başını

Balböceği

Alıntı yapılan: kadriyee - 25 Ekim , 2011, 19:18:11
ya ne kızı gibi davranması ne allah aşkına elden insana baba anne olurmu yaaaa.biz nişanlıyken eşim askerdi.beni kendi okula götürür getirirdi bi sıkıntın olsa önce bana diceksin derdi hep aramız süper ötesiydi ağlarken gelir beni omzuna yaslardı omzumda ağla kızım derdi bana.araba kullanmayı öretti ehliyetimi aldı arabasını altıma verdi herşey 4 4lüktü ölürdüm onun için bilirdi babam bi yana dünya bi yana derdim.anam nişanlım geldi daha düğün olmadan bu adam 180 c değişti kızıo bana azarlıo resmen ağlatıo artık laf sokmalar oğlum bi yana dünya bi yanalar sanki oğlunun yerinde gözüm varmış gibi saff benimde babam var baba dedik die bitarafına bişi oldu beyimizin en son bana 2 oğlumun arası bozulursa siz iki gelinden bilirim ben ölüdükten sora param pulum mirasım için deyince sildim onu bu çok ağır geldi.kayınvalidem bile sormuş ya demiş sen bu kıza böleydin şimdi nie bu kadar sertsin deyince ee demiş artık bizim kızımız oldu nie ii davrabayım.anlayacağınız reklamları izlemişim  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
anammmm cok sasirdim valla  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo dunyada boyle insanlarda var demek  :-\
Allah akil fikir versin  :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: kadriyee - 25 Ekim , 2011, 19:18:11
ya ne kızı gibi davranması ne allah aşkına elden insana baba anne olurmu yaaaa.biz nişanlıyken eşim askerdi.beni kendi okula götürür getirirdi bi sıkıntın olsa önce bana diceksin derdi hep aramız süper ötesiydi ağlarken gelir beni omzuna yaslardı omzumda ağla kızım derdi bana.araba kullanmayı öretti ehliyetimi aldı arabasını altıma verdi herşey 4 4lüktü ölürdüm onun için bilirdi babam bi yana dünya bi yana derdim.anam nişanlım geldi daha düğün olmadan bu adam 180 c değişti kızıo bana azarlıo resmen ağlatıo artık laf sokmalar oğlum bi yana dünya bi yanalar sanki oğlunun yerinde gözüm varmış gibi saff benimde babam var baba dedik die bitarafına bişi oldu beyimizin en son bana 2 oğlumun arası bozulursa siz iki gelinden bilirim ben ölüdükten sora param pulum mirasım için deyince sildim onu bu çok ağır geldi.kayınvalidem bile sormuş ya demiş sen bu kıza böleydin şimdi nie bu kadar sertsin deyince ee demiş artık bizim kızımız oldu nie ii davrabayım.anlayacağınız reklamları izlemişim  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ağzım açık kaldı resmen .. baştaki cümlelerden sona böle bi son beklemiordum doğrusu .. pessssssss..
terbiyesiz karaktersiz insan ..  :violent1: :violent1: :violent1:

HASRET!M S@N@

bende sok oldum resmen  :-ooo :-ooo :-ooo ne kadar ayıp alana kadar anlayısı olan insanlardan nefret ediyorummm  :violent1: :violent1: :violent1:

FeHi

<<<peri masalı >>>

normalde sana düşman olupta işleri düştüğünde melek gibi davranan kayınvalide ve kayınperden nefret ediyorummmmmmmm :cussing:

kelebekkk

eşimin ailesinde en sevdiğim insandır kayınbabam  :love9:    :hello2: :hello2:

ruyam616

BENIM KAYINBABAM 15 SENE ONCE VEFAT ETMIS ALLAH YERINI NUR MEKANINI CENNET EYLESIN :amin: :amin: :amin: :amin:
COK IYI MERHAMETLI BIR INSAN OLDUGUNU SOYLER HERKES ONU TANIMAYI COOK ISTERDIM...
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

FeHi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Temmuz , 2011, 20:32:45
Ne deyim bacim, elti dedik gorumce dedik sonra kaynana dedik

simdi sira kayinbabada  :ehi: :ehi: :ehi: bunlar hic bitmezzz..

Yakinda gorumce cocugu amca oglu derken cogalirlar.  :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:

olvido

kızlar benide alın içinize çünkü bende kayınbabamı sevmiyorum. Düğün nişan daha öncesi her yalanını kandırışını hiç anlatmayayım önemli değil minnet etmiyorum ona.  kendi memleketlerini övmeler benim memleketimi kötülemeler ne oruç tutan ne namaz kılan var benim memleketimde. türkiyede tek müslüman şehir onların ili sanki  :cildir: sizde şu var mı sizde bu var mı ? sanki yunanistana bağlı bizim şehir . En son n bebeğin cinsiyetini söylemek için eşim aradığında erkek adamın erkek oğlu olur kız olmaz diye çemkirdiğinde sildim onu defterden.  :violent1: Kendisinin 4 oğlu var çok övünür oğullarıyla sürekli kız evaltları olanlarla dalga gecer yaşlandığındada baksın bakalım kaynanasının evinden çıkmayan kılıbık oğulları ona çünkü ben kız olduğum için kötü olduğum için ve kız evladım olduğu için asla ona layık olmadığım için suratımı ona fazla göstermeyi düşünmüyorum  :toothy10: :toothy10: benden uzak erkek :P oğullarına yakın  :occasion14:

FeHi

Bişi denmez böylelerine Allaha havale etcen çekilcen kenarda izlicen sonra,Ayıptır ya hangi zamanda yaşıyoruz evladın kızı-erkeğimi olurmuş g.zekalı onu da veren Yüce Yarab daha onu ayırt edemiyo o yüzden böylelerine nefes tüketmeye de gerek yok bi sor bakalım oğlanları TAÇ mı takmış başına ... :violent1:

olvido

Alıntı yapılan: FeHi - 10 Aralık , 2011, 23:39:06
Bişi denmez böylelerine Allaha havale etcen çekilcen kenarda izlicen sonra,Ayıptır ya hangi zamanda yaşıyoruz evladın kızı-erkeğimi olurmuş g.zekalı onu da veren Yüce Yarab daha onu ayırt edemiyo o yüzden böylelerine nefes tüketmeye de gerek yok bi sor bakalım oğlanları TAÇ mı takmış başına ... :violent1:
ne tacı takacaklar canım hepsi başına türlü belalar getirdiler ama geri kafalı napcan hayırlısı demek yerine oğlan olsun diyen biri ..... eltimin birinin 2 oğlu var birinin 1 oğlu var birinin 2 kızı vardı dalga gece gece ona 3. çocuğu yaptrıdılar şükür oğlan doğurdu kınıyordum eltimi kız olmasın erkek olsun diyordu hamileyken ama kızcazın psikolojisi bozulmuş demek ki :) bize kız olmaz diye çemkirdiği gün diğer 3 oğlu da kaynanalarıyla pikniktelermiş  :toothy10: buda evde oturmuş karısıyla :) oğullarının işyeri için evini arabasını sattı yanlarında besleme gibi çalışıyor kirada otururyor oğullarının evi var  :toothy10: bende geçtim kaynanamın karşısına çok mutluyum kızım olduğu için damadım pikniğe tatile giderken beni götürcek oğlu olanlar üzülsün dedim  :toothy10: