28 Nisan , 2024, 07:49:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KAYINBABASINDAN HOŞLANMAYANLAR KİM :)

Başlatan βαlκιz, 02 Temmuz , 2011, 20:18:57

« önceki - sonraki »

elif35

anam benim kaynatam dün akşam beni öpe öpe bir hal oldu teraviye gittik geldik yağmur yanındaydı kaynanam falan oturuyorlar girdim içeri "aman benim kızım ne kadar güzel olmuş,çok yakışmış benim kızıma "diye diye öptü durdu abdestimi bozdu  :k06: :k06: :k06:heralde kapancağımı duysa adam üstüme hatim inditrçek tövbe tövbe  :k06:

hoşuma gitmedi değil hani böyle ilgi alaka  :k06:

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Bi kayinbabam yokki beni opsun ama allah'tan yok adamin videosuna

baktimda surati yeri supuruyor rahmetligin  :-\

Bu konuda cok sanslisin elif, kiymetini bil.  :k06:

elif35

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Ağustos , 2011, 16:23:25

allah razı olsun şimdiye kadar ne kaynanamın ne de kaynatamın bir lafını kötülüğünü görmedim aksine oğullarından çok beni tutarlar  :aferin:

Balböceği

Alıntı yapılan: elif35 - 05 Ağustos , 2011, 16:27:01
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Ağustos , 2011, 16:23:25

allah razı olsun şimdiye kadar ne kaynanamın ne de kaynatamın bir lafını kötülüğünü görmedim aksine oğullarından çok beni tutarlar  :aferin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zaten kendini bilen oyle olmasi lazim :icon_thumright:
olmassa benim valide gibi dedigim saatte orucunu acmadin diye kusmez dimi  :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

BENDE KAYINPEDERİMDEN MEMNUNUM

Bİ KÖTÜLÜĞÜNÜ GÖRMEDİM KIZI OLMADIĞI İÇİN OĞULLARINDAN ÜSTÜN TUTAR HERZAMAN

OĞLUMADA AYRI DÜŞKÜN NE İSTESEK YAPAR

ARADA SAÇMA DAVRANIŞLARI OLUYO ÇOCUKLAŞIYO AMA GÖZ YUMUYORUM  :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: Demet_dk - 05 Ağustos , 2011, 16:32:30
BENDE KAYINPEDERİMDEN MEMNUNUM

Bİ KÖTÜLÜĞÜNÜ GÖRMEDİM KIZI OLMADIĞI İÇİN OĞULLARINDAN ÜSTÜN TUTAR HERZAMAN

OĞLUMADA AYRI DÜŞKÜN NE İSTESEK YAPAR

ARADA SAÇMA DAVRANIŞLARI OLUYO ÇOCUKLAŞIYO AMA GÖZ YUMUYORUM  :icon_thumright:

ah o saçmalıklar  :laughing7:

duygusu

ben hıc hoslanmıyorum yerlı yersız herseye karısıyor

FeHi

tweety0555

kayınperdın nasıl sen yataken senın gozune ısık tutuyor orayı anlamadım ..sen uyurken senın bulundugun yerde nasıl oluyor aslında soru bu :ehi: :icon_scratch: :icon_scratch:

Lă_Tăhzen!

bende çok memnunum kayınpederden  hosşlanmadıgım yönleri var ama o kadar kusur kadı kızında da olur :)

GÜL GÜZELİ

bazen beni kıracak davranışar yapıyo ama sonuçta erkek ve yaş itibariyle epey zaman farkımız var..Onun dışında çoğunlukla çok iyidir bana karşı,hep güler yüzlüdür.Onlara giderken beni hep gelir alır,sonrada bırakır.Otobüse bindirmez sağolsun..Bi işim çıktıysa ve eşim işteyse bi tel çakarım anında gelir gideceğim yere bırakır,işimi halleder Rabbim razı olsun ondan  :muzz: :amin:

d3m37

17 Ekim , 2011, 02:36:20 #71 Son düzenlenme: 17 Ekim , 2011, 02:40:45 d3m37
görümce derdım yok  kaynanamdanda cok derdım yok arasıra satasmalar ıyıdır kadın kaynım var kardesım gıbı sakalasırız oper benı sarılır sureklı topek kız der 2 yas var aramızda kaynatam sekeeerrrrrrrrr sekerrrrrrrrrrr adam dır kızım  kılo ver der bır gıydıgını bırdaha gıydırmem sana der muhasebecı esnafları hep tanır kuafor tanıdıgıyla konusmus gelın dogum yaptı kendını toplasın demıs kızım gel kuafore goturuyum dedı kendıne gel sacımı kestırdı tutumus kasını alın dıyor sonra perma yaptırdı baya ıyı gelmıstı dogum sonrası ıcın bana oje alır begenırse tava falan alır almayı ck sever ne gecse elıne alır sarılır oper bambaskadır tatıle gıttık harclık koydu 200 tl her bayram eşime bana kızıma 100 er lıra verır gecen bayram ykm den 3 kazak aldı ne begensem al kızım dıyor adam fondeten ruj oje carsıya cıksak begen al der bak bu guzelmıs der bakımı cok sevıyorr cokk kendı babamdan gormedıgım ılgıyı sevgıyı gördum sıkısmıstım bılerzık bozdurdu mm babama(k.b) soledım gıtmıs hemen almıs adam karısından ıcın falan duymasın dıyor ... yerı geldıgı zaman eşimden ıcın bıle soleme dıyor alısverıs yapar getırı annen duymasın der adam bambaska ya allah tuttugunu atın etsin her yerde de soylerım kayınpederımı cok severım dıye kaynanamda cok bozuluyor buna tamam senıde sevıyorum ama babamın yerı bambaska dıyorum .... bende .... öz babam bır yana k.p bır yanan .... öz babamdan öteeeeeeeee .....

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

derbeder

Alıntı yapılan: d3m37 - 17 Ekim , 2011, 02:36:20
görümce derdım yok  kaynanamdanda cok derdım yok arasıra satasmalar ıyıdır kadın kaynım var kardesım gıbı sakalasırız oper benı sarılır sureklı topek kız der 2 yas var aramızda kaynatam sekeeerrrrrrrrr sekerrrrrrrrrrr adam dır kızım  kılo ver der bır gıydıgını bırdaha gıydırmem sana der muhasebecı esnafları hep tanır kuafor tanıdıgıyla konusmus gelın dogum yaptı kendını toplasın demıs kızım gel kuafore goturuyum dedı kendıne gel sacımı kestırdı tutumus kasını alın dıyor sonra perma yaptırdı baya ıyı gelmıstı dogum sonrası ıcın bana oje alır begenırse tava falan alır almayı ck sever ne gecse elıne alır sarılır oper bambaskadır tatıle gıttık harclık koydu 200 tl her bayram eşime bana kızıma 100 er lıra verır gecen bayram ykm den 3 kazak aldı ne begensem al kızım dıyor adam fondeten ruj oje carsıya cıksak begen al der bak bu guzelmıs der bakımı cok sevıyorr cokk kendı babamdan gormedıgım ılgıyı sevgıyı gördum sıkısmıstım bılerzık bozdurdu mm babama(k.b) soledım gıtmıs hemen almıs adam karısından ıcın falan duymasın dıyor ... yerı geldıgı zaman eşimden ıcın bıle soleme dıyor alısverıs yapar getırı annen duymasın der adam bambaska ya allah tuttugunu atın etsin her yerde de soylerım kayınpederımı cok severım dıye kaynanamda cok bozuluyor buna tamam senıde sevıyorum ama babamın yerı bambaska dıyorum .... bende .... öz babam bır yana k.p bır yanan .... öz babamdan öteeeeeeeee .....
wowki ne wow  :nazar: Allah nazarlardan saklasin, kayinvalideni takma valla seker gibi kayinbaban varmis gercekten. tum kayinpederlere ornek olsun  :ehi: :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

d3m37

Alıntı yapılan: derbeder - 17 Ekim , 2011, 10:29:26
Alıntı yapılan: d3m37 - 17 Ekim , 2011, 02:36:20
wowki ne wow  :nazar: Allah nazarlardan saklasin, kayinvalideni takma valla seker gibi kayinbaban varmis gercekten. tum kayinpederlere ornek olsun  :ehi: :ehi:
inşallah cnm

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

gökkusağı

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Ekim , 2011, 13:36:17
bunca sene geçti k.pederimi hala anlamış değilim bi iyi bi kötü. ama dün akşam çok canımı sıktı. 2 aylık bebeğim var maşallah pek yaramaz tüm gün onunla ilgileniyorum onu bırakıp başka bi odaya gidemiyorum bile. bunu bile bile geçenlerde bizi memleketine çağırdı. neymiş meyve bahçeleri var bunun hasat zamanıymış işçi tutacakmış ben de onlara yemek yapacakmışım. el kadar bebekle nasıl olacaksa. bişey demedim eşime gidelim dedim biliyorum başıma gelecekleri çünkü dönüp dolaşıp çağırdım da gelmedin diyecek. eşim hayır dedi tozda toprakta el kadar çocuğu götürmem ben oraya dedi işçilerin içinde hiyjen olmaz hasta olur yavrucak dedi. bak dedim eşime sonra baban bana söylenecek. yok bişey demez dedi. neyse eşim beni annemlerin yanna bıraktı kendi gitti babasına yardım etmeye. dün k.peder aradı bi ton söylendi. kız mı aldık gelin mi aldık belli değil, bizi bıraktın annenin yanına gittin burda olsan yardım ederdin gelin (eltim) çok yoruluyor sabah 5te kalkıyor akşama kadar ayakta bilmem ne. eşimin hatrı olmasa açacağım ağzımı ama ona kıyamıyorum. uyuz oldum uyuzzzz  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

kayınbaba deyince tüylerim üreperiyor kayınbaba deil fredinin kabusu  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
gelin deil hizmetçi almışsın gibi hareket etme diceksin ama işte.ahh ahh şu oğullarının damla kadar hatrı olmasa ben neler neler diecem de.bişi demediğin ii olmuş allah görüo herşeyi  :cildir: :cildir: :cildir:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥