esinizden nerde nasıl bır sekılde evlenme teklıfı aldınız

Başlatan ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★, 30 Eylül , 2009, 13:09:33

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

ben sahsen bir evlenme teklifi almadım bizimki direk ailesini gönderdi ne romantik değil mi  :ehi: :ehi: :ehi:
1 sene boyuncada kulağını kurutmustum halbuki
evlenme teklifi nasıl etcen etmeden evlenmem diye
gerci biraz karısıktıda işler yinede sadece sözdede olsa
beklemiştim hani  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
böyle teklifleri duyunca içim bir tuhaf oluyor
hep içimde uhte kaldı halada diyorum ama

HASRET!M S@N@

zeynep0655

bende evlenme teklifi almadım. 4 sene çıktık. 1 gece saat 2 de telefonum ısrarla çalıyo açtım uykulu uykulu 'yarın seni istemeye geliyoruz dedi' :)))))

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 21 Aralık , 2011, 15:15:22
bende evlenme teklifi almadım. 4 sene çıktık. 1 gece saat 2 de telefonum ısrarla çalıyo açtım uykulu uykulu 'yarın seni istemeye geliyoruz dedi' :)))))

seninkide çok romantik olmuş  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

zeynep0655

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 21 Aralık , 2011, 15:19:33

sorma canım ne romantik ne romantik. hayelimdeki gibi aynı:))))

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 21 Aralık , 2011, 15:22:34
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 21 Aralık , 2011, 15:19:33

sorma canım ne romantik ne romantik. hayelimdeki gibi aynı:))))

o hayalindeki gibi olmamış ama hayalindeki gibi bir ömür yaşatır umarım eşin sana  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

DENİZGÖZLÜM81

aslında eşim ogün ayrılmak istediğini sösledi bende buluşalım dedim eşimle buluştuk ama arbadan hiç inmiyoruz ben ağlıyorum ama bir yandanda kendimi tutmaya çalışıyorum bian ne oldu bilmiyorum eşim durdu gözlerini kapattı bende artık kabullenmiştim bitti diye biranda PEKİ BU DELİYLE HERZAMAN İYİGÜNDE KÖTÜ GÜNDE YAN YANA OLMAK İSTERMİSİN DEDİben şok oldum sen ciddimisin dedim oevet diyince o an boynuna sarıldım sımsıkı evet bu deliyle herzaman yanyana olmayı kabul ediyorum dedim o günü hiç unutmuyorum

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 21 Aralık , 2011, 15:36:57
aslında eşim ogün ayrılmak istediğini sösledi bende buluşalım dedim eşimle buluştuk ama arbadan hiç inmiyoruz ben ağlıyorum ama bir yandanda kendimi tutmaya çalışıyorum bian ne oldu bilmiyorum eşim durdu gözlerini kapattı bende artık kabullenmiştim bitti diye biranda PEKİ BU DELİYLE HERZAMAN İYİGÜNDE KÖTÜ GÜNDE YAN YANA OLMAK İSTERMİSİN DEDİben şok oldum sen ciddimisin dedim oevet diyince o an boynuna sarıldım sımsıkı evet bu deliyle herzaman yanyana olmayı kabul ediyorum dedim o günü hiç unutmuyorum
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

HASRET!M S@N@

ben kendimi nerelerden asagıya atsam tutmayın beni atlıcam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

iyi rüya felan sanmadın. ben olsam rüya gördüğümü sanıp ciddiye almazdım  :ehi: ama ertesi günü geldiklerinde  :honk:

zeynep0655

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 21 Aralık , 2011, 16:15:08

iyi rüya felan sanmadın. ben olsam rüya gördüğümü sanıp ciddiye almazdım  :ehi: ama ertesi günü geldiklerinde  :honk:
canım rüya sanmam için geri uyumam gerekiyordu sabaha kadar gözüme uyku girmediki:)))) bütün gece anneme babama ne söyleyeceğimi düşündüm. annemin az çok haberi vardı ama babamın hiç yoktu.

KONYALI

kız kulesınde romantık bır yemek ve tabakta gullerın ıcınde gelen yuzukle...ama ben saraptan sarhos olunca çatalı gullere batırmaya kalkmıstım...meyve tabagı gelecek dıye beklıyordum cunku....o zaman rezıl olmustum tabı ama sımdı guzel bır anı olarak kaldı

asuman1981

Bİ GÜN BENİ ARADI  HEMEN BULUŞMAMIZ GEREKLİ DİYE BENİM SINAVIM VAR DİYE OLMAZ DEDİM  SINAV ÇIKIŞI OKULUN KAPISINDA BİR DEMET GÜL İLE  GELİP YEMEĞE DAVET ETİ  SÜREKLİ GİTİHİMİZ Bİ MEKANDI  YÜZÜĞÜ UZATIP BENİMLE EVLENİRMİSİN DİYE SORDUĞUNDA  ÖNCE GORSONLOR SONRADA ÇEVREDEKİ HERKES ALKIŞLAYINCA  MUTLULUKTAN EVEET DİYE BAĞIRMIŞTIM HAYATIMIN EN GÜZEL ANLARINDAN  BİRİYDİ :love9: :love9: