KAYINBABASINDAN HOŞLANMAYANLAR KİM :)

Başlatan βαlκιz, 02 Temmuz , 2011, 20:18:57

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

bende bugün çok sinir oldum yaaa :BangHead: normelde severim ama bugün çıldırtdı beni bende kendi kendime sinir oluyom işte :caca: onların köyde tarlalrı falan var..eşimi aramış akşam gelinde yardım edin diye eee bizim market var ee eşimde güvenlik görevlisi sanki biz hazır olda senin çağırmanı bekliyoruz  :caca:  sabah kalktı erkende gitti akşam gelcek uyjkusuz uykusuz işe gitcek yaa hiç siz bu adamı düşünmüyonuz mu uykusuz başı ağrır nasıl dayancak diye :violent1: ya eltim akşama kadar evde çağırsınlar gitsin 2 gün yardım etsin gelsin  :violent1: :violent1: off sabahtır sinir oluyom yaaaaa :cildir: :cildir: :cildir:

Balböceği

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 04 Temmuz , 2011, 06:32:44
ben kayinpederimi cokk seviyorumm  :love7: cokk eglenceli bi insan valla onun oldugu her civil civil olur  :k06:  :k06: benim peder gibi yani babam gibi yakindir bana..  kayinvalideme deliler gibi tutkunum zaten  :ehi: :ehi:

benim hicbirisi hicbirseyime karismazlar, hani bazen derim karisan insanlar nasil acaba falan diye, gorumcemde dahil olmak uzere herkesin ayri duzeni var sadece aksam yemekleri ve ara sira gezmelerde gorusuyoruzz..  :D
O biraz gorguyle alakali gormus gecirmis pederin ve ailesi..

Ya gormeyen gorgusuzlere ne demeli  :k06: iste onlar herseye burunlarini sokarlar  :icon_thumright:

ponçik

Ben hiç tanımadım kayınpederimi , biz tanışmadan önce vefat etmiş , ama onu tanıyan herkes mükemmel bir insan olduğunu söylüyor , beni tanısa el üstünde tutarmış, ben de onu çok severmişim   :y25: nur içinde yatsın  :love9:

asuman1981

vala benimkinni kimseler sevmezde ben seviyorum    çünkü bana kızlarından daha çok değer veriyor

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben cok severim hatta kendi babamdan daha cok cünkü babamin yapmadigi seyleri yapti bana saolsun  :) kendi kizlarindan hic ayirmaz Allahda ondan razi olsun kaynanamdanda  :love7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

DİLVİN

BEN BAZEN SEVIYORUM BAZENDE SEVMIYORUM
AMA GENELDE SEVIYORUM  :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Nezo

Ben Çok Seviyorum Tam Ben Gibi Kırıktır  ;D Evlatlarından Daha Çok İlgi Gösterir Sever Beni Sağolsun Canım Benim.  ::)

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

ben çok severim o da beni çok sever kızım der hep.kaç çocuğun var diye soranlara iki tane der hep.iyi anlaşırız.biyere gitsek kolkola gideriz hep.nazar değmesin :amin: :nazar: :nazar:

duygusu

ayy bende sevmıyorum her seye karısıyo

flowers

ßendekayınßaßamı severim ßnm ßaßam oLmadığından Ona daha ßir ßağlıyımdıR..
ama ßazen ßeni deli ediOr.. :binkybaby:
heleki Şu araLar oRuçLuya Çok sinirli yaw  :laughing7:

Balböceği

Orucluyken kimse dokunmasin, insan cok stresli oluyorr  :cildir:

bende bu aralar valideye taktimm  :violent1:

derbeder

orucluyken bi ben stresli olmuyorum herhalde  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

yav bende babamdan hoşlanmıyorum bu aralar gözüme hiç hoş görünmüyo  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği