ALDATILIYORUMMM:(

Başlatan NİLAY3030, 12 Mayıs , 2011, 01:51:33

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

gerçektende böyle oyunlara gerek yok katılıyorum çünkü yapan her durumda yapar engel olamazsın...yeterki alında öyle bi durum olsun...
Allah eşlerimizin aklını korusun şeytana uydurmasın...bende basarım tekmeyi desemde bilmiyorum ama bırakamam heralde ya 2. şansı weririm gibime geliyo çok sewiyorum...tabi o durumda nasıl olurum bilmem...
ama yapan karşısındakini deilkendini kandırır kimsenin yaptıgı yanına kalmaz  o gün deilsede sonra allah çıkarır....rabbime emanet allah korusun o hatadan bizleride onlarıda...bizide uydurmasın şeytana...

belkis_nur

nilay arkadasim ,sana katiliyorum...senin gibi cok kadin taniyorum (kocam beni asla aldatmaz,tarzi degil,beni cok seviyor.....)vs diyen pek cok kadin var ,ve ben senin yaptigin oyunu yapmam canim....arkadaslarim dedi birbirimizin esini isletelim dedi .ama ben kabul etmedim , cunki senin dustugun duruma dusmekten cok korktum ,ben eminim 99/100 ,es aldatir yeterki bir kadin ayartmak istesin.bunun icinde esim kesin atlar yaniii ne kadarda beni sevse biliyorum beni cok sevdigini  ama erkek erkektir arkdaslarrrr!!!!!!!      :violent1:

NİLAY3030

derbeder arkadaşım aşk olsun ya ne demek o ben kimim fikir vereyim falan fikirleriniz benim için önemli arkadaşım söyleme öyle kendine :love3:

arkadaşlar bu arada ben ne yapayım nasıl bir yol izleyim nasıl davranayım bu adama bocalıyorum :crybaby2:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 16 Mayıs , 2011, 21:59:35
derbeder arkadaşım aşk olsun ya ne demek o ben kimim fikir vereyim falan fikirleriniz benim için önemli arkadaşım söyleme öyle kendine :love3:

arkadaşlar bu arada ben ne yapayım nasıl bir yol izleyim nasıl davranayım bu adama bocalıyorum :crybaby2:
CNM YA BEN FIKRIMI YAZMISTIM KESINLIKLE ALDATMAYI AFFETMEM AMA BU BANA GORE BISEY SAHSEN SEN DAHI OLSAN SENI ALDATMIS  :sad1: BEN BU ACIYLA YAPAMAZDIM KATLANAMAZDIM AMA BASKASI ICIN KONUSMAK ZOR ALLAH YARDIMCIN OLSUN NE DIYIM YA  :'(

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

NİLAY3030

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Mayıs , 2011, 22:03:16
Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 16 Mayıs , 2011, 21:59:35

CNM YA BEN FIKRIMI YAZMISTIM KESINLIKLE ALDATMAYI AFFETMEM AMA BU BANA GORE BISEY SAHSEN SEN DAHI OLSAN SENI ALDATMIS  :sad1: BEN BU ACIYLA YAPAMAZDIM KATLANAMAZDIM AMA BASKASI ICIN KONUSMAK ZOR ALLAH YARDIMCIN OLSUN NE DIYIM YA  :'(

kardelencim bende asla affedemem diye düşünürdüm ama söz konusu insanın kendisi olunca biraz yumuşak bakıyo olaya ama dediğin gibi bunları başka biriyle yapsa asla affetmezdim şuan bu evde olmazdım.ama bu evde kalıp ona nasıl davranacağımı hala bilemiyorum.yüzüne bakmıyorum ama nasıl devam etmeliyim:(

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

CANIM EVLILIKTE DURUSTLUK ESASTIR ONA TELEFONLA KONUSTUGU KISININ SEN OLDUGUNU SOYLEMELISIN BENCE  ::) BEN OLSAM DAYAMAZ SOYLERDIM  :( SONUC NE OLUR BILEMEM AMA SONUCTA SENIN YAPTIGINDA PEK HOS DEGIL HERSEYI KONUSUN VE KARARA BAGLAYIN SUSARAK HALLEDEMEZSINIZ SN SUSTUKTA ONA KARSI OFKEN ARTAR HAKKINIZDA HAYIRLISI OLSUN CANIM  :amin:

NİLAY3030

xxcansuxx

çok karışık bir durum... bence söylediğin zamanda sorunlar bitmeyecek o da sana karşı tavır alack böyle birşey yaptığın için neden yapma gereğini duydun vs. diye birde eğer gerçekten mutlu bir evliliğiniz varsa böyle bir oyuna geldiği içinde içine sindiremiyecek başkasıyla msjlaştığını düşünürken bunları sana yazdığını düşündükce öfkelenip öfkesini sana yönlendirecek... böyle bir oyun evliyken çok tehlikeli ya hiç olmasaa iyiymiş ama olmuş... gerçekte olsa aldatılınca hiç affetmezsin ama bir oyuna gelmiş bunun içinde evliliğini bitirmeyi senin göze alacağını sanmam ama onun yüzüne bakamayack kadar tavırlıysan masum msjlarda değil saanırım aranızda geçen... ya şey ollsa hiç msjlaşmasanız bu olayı unutsan oda unutsa soğukluk girse araya vakit geçse eskiye döner belki ilişkiniz... yani karışık bir durum Allah yardımcın olsun

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

CANSUCUM HAKLISIN BU KONUDA AMA BENIM YAPIM GEREGI SAKLAYAMAZDIM ARKADAS GENE IYI DAYANMIS  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Mayıs , 2011, 22:27:24
CANSUCUM HAKLISIN BU KONUDA AMA BENIM YAPIM GEREGI SAKLAYAMAZDIM ARKADAS GENE IYI DAYANMIS  :k06:
sence arkadaşın eşinin aldattığı insan kendisi değilde başkası olsa saklayabilir miydi... sen beni aldatıyorsun deyip  adamın üstüne atlardı hangimiz sabırlı davranırız bu konuda...

belkis_nur

bence cok hakli cansu arkadasimiz.ben kesinlikle soylemezdim ,o sucluyken birden sen suclu duruma dusersinnnnnnn     :'(     sana cok tavir alirrrrrrr.... ve bence kendini suclu hissederdir simdi ,korkardir bence kendini ele verme ama yinede senin kararinnnn;;;;sen daha iyi birlisinnnn....

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

VALLA KENDISI BILIR  :-\ BEN SOYLERDIM

belkis_nur

fıstık

BENCE SÖYLEME HAKSIZ DURUMA DÜŞERSİN

EŞİN SANA ÇOK FENA TAVIR ALABİLİR

UNUTACAKSIN SONUÇTA BERABER BİRİYLE YAKALAMADIN ADAMI

BİKAÇGÜN DAHA SÜRDÜR AMA DEVAM ETMESİN BENCE

EŞİM BANA BUNU YAPSAYDI VE AÇIKLASAYDI

DEMEKKİ HAYATIMDA Bİ BOŞLUK YARATMIŞSINKİ YAPMIŞIM

SEN ÖNCE KENDİNİ Bİ TART SONRA BANA BAK DERDİM

derbeder

17 Mayıs , 2011, 09:52:02 #104 Son düzenlenme: 17 Mayıs , 2011, 10:03:10 derbeder
Alıntı yapılan: Chateau Lafite - 17 Mayıs , 2011, 00:11:15
BENCE SÖYLEME HAKSIZ DURUMA DÜŞERSİN

EŞİN SANA ÇOK FENA TAVIR ALABİLİR

UNUTACAKSIN SONUÇTA BERABER BİRİYLE YAKALAMADIN ADAMI

BİKAÇGÜN DAHA SÜRDÜR AMA DEVAM ETMESİN BENCE

EŞİM BANA BUNU YAPSAYDI VE AÇIKLASAYDI

DEMEKKİ HAYATIMDA Bİ BOŞLUK YARATMIŞSINKİ YAPMIŞIM

SEN ÖNCE KENDİNİ Bİ TART SONRA BANA BAK DERDİM
bunu bende soylemeye calistim aslinda. bircok arkadasada katiliyorum ayrica, soylersen hakliyken haksiz olursun ve esin sana bir suru bahaneler uydurur, hatta seni tanidigi icin bu sekilde davrandigini bile soyleyebilir. affedeceksen bir kac gun daha surundur affet derim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!