27 Nisan , 2024, 16:59:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ALDATILIYORUMMM:(

Başlatan NİLAY3030, 12 Mayıs , 2011, 01:51:33

« önceki - sonraki »

NİLAY3030

en son bunu yazdı kızlar ama cmtsi günü bayağa ağır sözler yazmıştı çık hayatımdan defol git gibi bugün yazdığınıda aşşağıya kopi yapıyorum
Bu ilişki kesinlikle sana ve bana zarardan başka birşey sağlamayacak. Başlamadan bitmesi gerekiyordu. Bu diyalog bitmiştir. Bitirme sebebim şartlar vs değil. Olmasını istemiyorum. Lütfen birbirimizi zorlamayalım. Bana oyun gibi gelmişti. Gerçekliğine inanınca da bitiriyorum. Şartlar vs gerçekten ilgilenmiyorum.

ne anlamalıyım

laracroftt

Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 16 Mayıs , 2011, 14:57:45
en son bunu yazdı kızlar ama cmtsi günü bayağa ağır sözler yazmıştı çık hayatımdan defol git gibi bugün yazdığınıda aşşağıya kopi yapıyorum
Bu ilişki kesinlikle sana ve bana zarardan başka birşey sağlamayacak. Başlamadan bitmesi gerekiyordu. Bu diyalog bitmiştir. Bitirme sebebim şartlar vs değil. Olmasını istemiyorum. Lütfen birbirimizi zorlamayalım. Bana oyun gibi gelmişti. Gerçekliğine inanınca da bitiriyorum. Şartlar vs gerçekten ilgilenmiyorum.

ne anlamalıyım

e tamam işte dersini almış gozukuyor. heyecan olmus ona hosuna gıtmıs ama sen yakalayınca korkmus basıma bı ıs gelmesın dıye uzaklastırmak ıcın bıttı rahat bırak yazmıs. bence ferahlatıcı bir cevap.

Balböceği

Buna iliski gozuyle bakmis   :-\ acaba sen oldugunu anlamismi  :icon_scratch:

Bi anlik heyecana kapildim, aklim basima sonradan geldi, bu iliskiyi istemiyorum

ben bunu anladim  ::)

NİLAY3030

ewet kızlar haklıymışsınız az öncede en son bunu gönderdi

Sen gerçekten beni anlamak istemiyorsun. Bunun güvenle vs. hiç ilgisi yok istemiyorum. Konuyu tipe getiriyorsan tipimde değilsin. Unut beni yaaa..

Daha görmeden bu hale geldiysen devam etseydim kim bilir ne olacaktı.... Yeter yazma artık yanıtlamayacağım. Başlamayan bir işe bitti demek bile komik.... Ama bitti işte anla artık....

Yeter yazma ve kendi içine dön artık.... Yokum ben yokum tamam mı? Böyle biri hiç olmadı....

ewet sanırım benim uyuza 3 gündür yaptıklarım yetmiş umarım bundan sonrası olmaz umarım hatunun biri çıkıpta işve cilve yapmaz bundan 2 yada 3 sene sonra böyle bir şey olduğunda umarım bu dersi hatırlarda gülücükler saçamaz:(

Aytii

NİLAY3030

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Mayıs , 2011, 14:47:29
nilaycım çok ama çok üzüldüm gerçekten. kafanda şimdi binbirtürlü tilkiler geziyodur. çok zor olacak ama benim merak ettiğim sende sevgi anlamında eksilme oldu mu? yani onu affedebilir misin? Allah yardımcın olsun. aynı durumda ben kalsaydım..... bi de kalmayacağımızın da garantisi yok. evet ben çok güvenirim eşime ama..... ya şeytana uyarsa....

sağol lavicim şuan içim okadar  karışıkki ona karşı ne hissettiğimi inan ben bile bilmiyorum.onu zamanla affedebileceğimi düşünüyorum ama dediğim gibi bu benim oyunum değilde gerşekten bir şahıs olsaydı karşımdaki onu affetmezdim.bu iş bitmiş olurdu.allah kimsenin eşini şeytana uydurmasın

Aytii

ama bence aynı şey zaten.

tek fark senin yapmış olman senin görmen herşeyi. düşünsene senin arkandan yaptığını bu işi. hiç bilmediğini görmediğini? zor..

NİLAY3030

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2011, 15:39:50
ama bence aynı şey zaten.

tek fark senin yapmış olman senin görmen herşeyi. düşünsene senin arkandan yaptığını bu işi. hiç bilmediğini görmediğini? zor..

tabii bir fark yok aslında elindeki benim oyunum değilde farklı bi rhatun olmuş olsaydı çok daha farklı boyutlara gelirdi olay bunu biliyorum.ama değişik bir duygu bu
bunları yapan ben olduğum için şuen onu terketmeyi düşünemiyorum

NİLAY3030

bu olayın bana tek kazandırdığı dürtü göz açıklığı oldu artık herşeyi kontrol altında olucak tabi yapmak isteyen yien yapar o ayrı ama ben eskisinden çok daha dikkatli gözlemliycem onu bu kesin çünkü bu hatun çıkınca acyip değişmişti eşim

laracroftt

nilaycım yap gözlemını sen yıne uzaktan ama adamıda canından bezdırme ısler ıyıce sarpa sarar... ben sana bisey diyeyim mi kolay kolay boyle bısıy yapmaz senın kocan bıdaha, çok fena korkmus gozu belli...

NİLAY3030

Alıntı yapılan: laracroftt - 16 Mayıs , 2011, 15:49:48
nilaycım yap gözlemını sen yıne uzaktan ama adamıda canından bezdırme ısler ıyıce sarpa sarar... ben sana bisey diyeyim mi kolay kolay boyle bısıy yapmaz senın kocan bıdaha, çok fena korkmus gozu belli...

yok canım canından bezdirmem zaten ben normaldede kıskanç sıkıştıran bi eş olmadım hiç nereye baktın ne yaptın kimden msj geldi kim maill yazmış demedim hiç eşiminde buna karşılık herşeyi şeffaf olurdu zaten taki bizim sanal kız esraya kadar canım o çıkınca 2 telefonu bilgisayarı pek ortada olmamamya başladı bana karşı manyak bi ilgi çıktı
size tavsiyemde bu kızlar bunları dikkate alın.size yemin ederim benim kocam iş manyağı bir adamdır hatunla işi olmayan tiplerden ama benimki bile rotayı şaşırdıysa artık herkes yapar bu işi diyebilirim

Aytii

erkekler aldatınca bi süre sonra ilgileri azalır

demekki o yeni bişeye başladığı için senin şüphe etmemen için öyle davrandı eğer sen konuyu açmasaydın o ilerletirdi durumu ve seninle pek ilgilenmeye vakti olmıcaktı

NİLAY3030

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2011, 16:02:52
erkekler aldatınca bi süre sonra ilgileri azalır

demekki o yeni bişeye başladığı için senin şüphe etmemen için öyle davrandı eğer sen konuyu açmasaydın o ilerletirdi durumu ve seninle pek ilgilenmeye vakti olmıcaktı

tabiki öyle iş ileri boyutlara taşınsaydı bana ilgisi kalmıycaktı am aönemli olan işi ileriki boyutlara gelmeden hissedebilmek bence iş işten geçtikten sonra anlaksakta pek bir işe yaramaz bence

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

allah korusun ya düşünmesi bile berbat ben gerçek olmayan bi şüphede bile eriyorum...
eşimin bende facede msjlaşmasını yakalamıştım...
en yakın arkadaşını askere o götürecekti diger arkadaşlarıyla...
facede diger bekar arkadaşı yazmışki antalyada çapkınlıkta yaparız dimi die...
benm o şeylerle işim olmaz artık ben gördüm geçirdim ben eşime yanlış yapmam yazmıştı...
hala bilmiyo okudugumu ben de çok ontrol ederim ama hiç bişeyini yakalamadım...

derbeder

belkide iliskinize biraz heyecan katmalisiniz, ne bilim bu her konuda olabilir canim.

sadece erkekler degil, bayanlardada ayni sey olabilir. begenilmek hafif bir gurur yeli estirebilir insanda. tabii belki bu boyutlara getirmez kadinlar..ama eminim getirenlerde vardir. bilinmeyen gizemli olan her zaman merak uyandirir. seytanda vesvesesini verince ilerler gider...
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!