10 Mayıs , 2024, 07:13:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ALDATILIYORUMMM:(

Başlatan NİLAY3030, 12 Mayıs , 2011, 01:51:33

« önceki - sonraki »

derbeder

dunyada ilk bosanan sen degilsin, belkide bu bir zugurt tesellisidir. ayrilmak icinde yeterli bir gerekcen var en azindan, icinin rahat olmasi bundan olsa gerek. umarim ilerde daha cok guvenebilecegin biri cikar karsina.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 07 Haziran , 2011, 17:31:46
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Haziran , 2011, 17:30:21
YAZIKK ÇOKK YAZIKKK EVLİLİKLER BUKADAR BASITE ALINMAMALI KOLAY KURLMUYOR BI YUVA AMA YIKMASI COK KOLAY OLUYOR SUDAN SEBEPLERDEN  :sad1: UZULDUM  :sad1:

farkındamısın bilmiyorum ama arkadaşım sudan sebep dediğin olay aldatılmak aldatılsan eşini aynı şekilde severmiydin bir düşün bakalım

ALDATILMAK!!!!!!!!!!

CANIM SEN KENDI KAZDIGIN KUYUYA KENDIN DUSMUSSUN  YANI NE DENILIRSE DENILSIN SEN KISKIRTMISSIN ÇOCUKCA BIR HAREKETLE AL NE OLDU BOSANIYORSUN YAZIK EDIYORSUN

BENI ILGILENDIRMEZ GERCI  HERKESIN HAYATI KENDINE   :-\
NE DIYIM HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN

NİLAY3030

Alıntı yapılan: derbeder - 07 Haziran , 2011, 17:52:26
dunyada ilk bosanan sen degilsin, belkide bu bir zugurt tesellisidir. ayrilmak icinde yeterli bir gerekcen var en azindan, icinin rahat olmasi bundan olsa gerek. umarim ilerde daha cok guvenebilecegin biri cikar karsina.

kesinlikle içim çok rahat
bundan sonrada evlenmeyi düşünürmüyüm bilmem maddi manevi kimseye ihtiyacım yok belki 40 yaşından sonra yanlız kalmamak için evlenmeyi düşünebilirim

asya81

Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 07 Haziran , 2011, 17:52:12
asyacım inanırmısın beni sevip sevmemesi umurumda değil biliyormusun
allah onunda yolunu açık etsin diyorum şusaatten sonra canım
kafan rahat olsun önemli olanda o allah ikinizin yolunuda açık etsin  :amin: hakkında hayırlısı olsun

NİLAY3030

la.tahzen aynen öyle güzelim seni ilgilendirmez bak sen kendi işine

NİLAY3030

Alıntı yapılan: asya81 - 07 Haziran , 2011, 18:08:17
Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 07 Haziran , 2011, 17:52:12
asyacım inanırmısın beni sevip sevmemesi umurumda değil biliyormusun
allah onunda yolunu açık etsin diyorum şusaatten sonra canım
kafan rahat olsun önemli olanda o allah ikinizin yolunuda açık etsin  :amin: hakkında hayırlısı olsun

sağol asyacım

NİLAY3030

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Haziran , 2011, 18:06:08
Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 07 Haziran , 2011, 17:31:46
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Haziran , 2011, 17:30:21
YAZIKK ÇOKK YAZIKKK EVLİLİKLER BUKADAR BASITE ALINMAMALI KOLAY KURLMUYOR BI YUVA AMA YIKMASI COK KOLAY OLUYOR SUDAN SEBEPLERDEN  :sad1: UZULDUM  :sad1:

farkındamısın bilmiyorum ama arkadaşım sudan sebep dediğin olay aldatılmak aldatılsan eşini aynı şekilde severmiydin bir düşün bakalım

ALDATILMAK!!!!!!!!!!

CANIM SEN KENDI KAZDIGIN KUYUYA KENDIN DUSMUSSUN  YANI NE DENILIRSE DENILSIN SEN KISKIRTMISSIN ÇOCUKCA BIR HAREKETLE AL NE OLDU BOSANIYORSUN YAZIK EDIYORSUN

BENI ILGILENDIRMEZ GERCI  HERKESIN HAYATI KENDINE   :-\
NE DIYIM HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN

son mesajımda yazmayı atlamışım konumla ilgilide yorum yapmazan sevinicem arkadaşım dediğim gibi bak sen işine

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

RABBİM YAL VE YARDIMCIN OLSUN KAÇ YASINDASIN SEN MERAK ETTİM DE  :honk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

canim itiraf etmis zaten

bosanmak tabikide iyi birsey degil ama bende olsam bende bosardim bana yatabilirdim deseydi  :-\ öyle birisiyle degil ayni yataga girmek ayni evin içinde duramam ben. direk sogurum. oyüzden çok iyi anliyorum seni. belki denemeseydin kocani sonrasinda çocugunuz olurdu ve sen çok geç ögrenirdin seni aldattigini ozaman daha büyük bir yikim olurdu. hayirlisi böyleymis insallah hayatinda mutlu olursun bundan sonra  :flowers:

NİLAY3030

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 18:12:58
canim itiraf etmis zaten

bosanmak tabikide iyi birsey degil ama bende olsam bende bosardim bana yatabilirdim deseydi  :-\ öyle birisiyle degil ayni yataga girmek ayni evin içinde duramam ben. direk sogurum. oyüzden çok iyi anliyorum seni. belki denemeseydin kocani sonrasinda çocugunuz olurdu ve sen çok geç ögrenirdin seni aldattigini ozaman daha büyük bir yikim olurdu. hayirlisi böyleymis insallah hayatinda mutlu olursun bundan sonra  :flowers:

benimde tesellim bu canım iyiki çocuk yapmayı düşünmemişim.
güzel dileklerin içinde ayrıca çok teşekkür ederim canım

NİLAY3030

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 07 Haziran , 2011, 18:12:45

henüz 33 ama 1 ay sonra 34 olacak:)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 07 Haziran , 2011, 18:15:51
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 07 Haziran , 2011, 18:12:45

henüz 33 ama 1 ay sonra 34 olacak:)
HIM HAKKINDA HAYIRLISI

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

NİLAY3030

asya81

bide şunu sölemek istiyorum şu bakıma adına seviniyorum yanılmıyorsam kendi ayakları üstünde duran bir kadınsın çok şükür  :amin: :amin: :amin:ekonomik olarak kendini idare edebilirsin evelallah :nazar: geriside olurzaten.

NİLAY3030

öyle asyacım ailemin ekonomik durumu çok şükür çok iyi benimde mesleğim var istersem çalışabilirimde ama yaz boyunca tatil yapıcam kafamı iyce bir toplıycam belki sonra çalışmayı düşünürüm