28 Nisan , 2024, 05:28:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ALDATILIYORUMMM:(

Başlatan NİLAY3030, 12 Mayıs , 2011, 01:51:33

« önceki - sonraki »

elif35

Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 17 Mayıs , 2011, 15:39:06
düşündükçe deli oluyorum.
esra ona bi gün telde 3 kez bu ilişkiye devam etmek istiyomusun diye sormuştu üçüneden benim uyuz evet diye cevap vermişti boğazlayasım geliyo

artık düşünme canım benim yazdıklarını onun dediklerini kinin daha da artıcak belkide iyice bunaldığın snirlendiğin bir anda ağzından kaçırcaksın olan oldu artık unutmaya çalış

NİLAY3030

çok haklısın elifçim düşünmemeye çalışıyorum ama bazen bir anda herşey beynimde sıralanıyor umarım aşabilirim bunu

elif35

Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 17 Mayıs , 2011, 15:44:07
çok haklısın elifçim düşünmemeye çalışıyorum ama bazen bir anda herşey beynimde sıralanıyor umarım aşabilirim bunu

çok zor bir durum evli birisi olarak çok iyi anlıyorum eğer bekar olsaydım bu kadar anlamazdım seni belki bir de çevremde eşini aldatan o kadar çok kişi var ki her ne kadar benim eşim asla yapmaz dediğim zaman çok olsa da korkmaya başlamadım desem yalan olur açıkçası  :-\

NİLAY3030

canım ben zamanındada çok pis kazık yemiştim nişanlım kız arkadaşımla birlikte olmuş kız hamile kalmıştı o yüzden benim kimseye zaten tam güvenim olamaz eşimede körü körüne inanmazdım zaten hep bi acaba olmalı
ama yapmıycağınıda düşünürdüm tabi ona böyle şeyler hiç yakışmadı ama umarım birkereye mahsus olur bu iş
sende çok düşünüp sıkma canım kendini emin ol yaptıklarında çok fazla ince değişiklikleri oluyo anlamaman mümkün değil

elif35

Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 17 Mayıs , 2011, 15:50:39
canım ben zamanındada çok pis kazık yemiştim nişanlım kız arkadaşımla birlikte olmuş kız hamile kalmıştı o yüzden benim kimseye zaten tam güvenim olamaz eşimede körü körüne inanmazdım zaten hep bi acaba olmalı
ama yapmıycağınıda düşünürdüm tabi ona böyle şeyler hiç yakışmadı ama umarım birkereye mahsus olur bu iş
sende çok düşünüp sıkma canım kendini emin ol yaptıklarında çok fazla ince değişiklikleri oluyo anlamaman mümkün değil

o zaman eşim beni aldatmıyor  :k06: :k06: karı gibi evden çıkmaz sabah işe gider okula ,akşam 5 buçukta gelir eve bütün gün evde oyun oynar 3 yıl olucak evleneli hep böyle bir değişiklik yok cmt pazarda karı gibi evden çıkmaz  :k06: :k06:utanmasa otucak benle temizlik yapıcak  :k06: :k06:

asuman1981

Alıntı yapılan: NİLAY3030 - 17 Mayıs , 2011, 15:50:39
CANIM PEKİ BUNA RAĞMEN NASIL EVLENDİN

NİLAY3030

yanlış anladın asumancım o adi eşim değil o yıllar önceydi:)onunla evlenirmiyim hiç allah korusun

elifçim işte benim eşimde bensiz markete bile gitmez akşam en geç 6 buçukta iş çıkışı evdde olur cmtsi pazar ne yapacaksak birlikte yaparız.
ama önceden yalvarırdım markete 1 kilo domates almaya yanlız gönderemezdim esradan önce esra bi çıktı eşime markete git oraya git buraya git demelerime hiç karşı çıkmaz olmuştu
demekki korkma senin eşinde aldatmıyo:)))

Nezo

Benim Eşim İşi Dolayısıyla Hergün Bir Yerlerde. Müşterilerinin Yarısı Erkekse Yarısıda Kadındır. Ayrıca İş Arkadaşlarının Çoğuda Kadın. Sabah Evden Gönderiyorum Akşama Kadar Görmüyorum. İçimde Bir Şüpheyle Yaşayamam. içime Bir Şüphe Düşerse Onuda Yaşatamam. Mesleklerimiz Kısıtlanır Hayatımız Kısıtlanır. en Kötüsü koynuna Girdiğimde bile Acaba Diyemem. O Yüzden Yapmıyorum Böyle Şeyler Düşünmem Bile Çoğu Zaman. Güveniyorum Güven Eksikliği Yaşatmadı Bana. Zaten Bir Kez Yaşatsa Güven Biter Tekrar Etmez Bende. Bilmiyorum Nilay bişi Diyemiyorum. Evet Eşin Hatalı ama Sende Hatalısın Çünkü Kendi Kendine Acı Çektirdin. Yapmasaydın Keşke Düzelir Umarım.

NİLAY3030

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 17 Mayıs , 2011, 16:28:58
Benim Eşim İşi Dolayısıyla Hergün Bir Yerlerde. Müşterilerinin Yarısı Erkekse Yarısıda Kadındır. Ayrıca İş Arkadaşlarının Çoğuda Kadın. Sabah Evden Gönderiyorum Akşama Kadar Görmüyorum. İçimde Bir Şüpheyle Yaşayamam. içime Bir Şüphe Düşerse Onuda Yaşatamam. Mesleklerimiz Kısıtlanır Hayatımız Kısıtlanır. en Kötüsü koynuna Girdiğimde bile Acaba Diyemem. O Yüzden Yapmıyorum Böyle Şeyler Düşünmem Bile Çoğu Zaman. Güveniyorum Güven Eksikliği Yaşatmadı Bana. Zaten Bir Kez Yaşatsa Güven Biter Tekrar Etmez Bende. Bilmiyorum Nilay bişi Diyemiyorum. Evet Eşin Hatalı ama Sende Hatalısın Çünkü Kendi Kendine Acı Çektirdin. Yapmasaydın Keşke Düzelir Umarım.

haklı olabilirsin nez ama inanki ben böyle daha iyi hissediyorum kendimi

asuman1981

NİLAYCIM KAÇ YAŞINDASIN CANIM  ÇOCUĞUN  VARMI

Nezo

Sanmıyorum Yerinde Olsam Hissetmezdim. Kendince Haklısın Ama Kendi Kendine Ettin. Belki Eşinin Aklından bile Geçmiyordu Başka Biri İle Görüşmek. Unutma Adrenalin Macere Her Zaman Çok Zevklidir. Bi Kere Tadını Almış Oldu. İnan Bana O İsimle Devam Et Geri Dönüp Yazmaya Devam Edecektir. Macera Çok Tatlıdır. Ben Yapamazdım Yaptığını Ki Eşim Öğrenirse Asla Affetmez. O Bana Yapsa Evi Başına Yıkarım.

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 17 Mayıs , 2011, 17:13:23
Sanmıyorum Yerinde Olsam Hissetmezdim. Kendince Haklısın Ama Kendi Kendine Ettin. Belki Eşinin Aklından bile Geçmiyordu Başka Biri İle Görüşmek. Unutma Adrenalin Macere Her Zaman Çok Zevklidir. Bi Kere Tadını Almış Oldu. İnan Bana O İsimle Devam Et Geri Dönüp Yazmaya Devam Edecektir. Macera Çok Tatlıdır. Ben Yapamazdım Yaptığını Ki Eşim Öğrenirse Asla Affetmez. O Bana Yapsa Evi Başına Yıkarım.

:icon_thumright:

NİLAY3030

Alıntı yapılan: asuman1981 - 17 Mayıs , 2011, 17:12:30
NİLAYCIM KAÇ YAŞINDASIN CANIM  ÇOCUĞUN  VARMI

asumancım 33 yaşındayım çocuğum henüz yok

NİLAY3030

valla nezcim ne diyosam o ben kendimi böyle daha iyi hissediyorum tamam gelgitler yaşadım hezeyanlarım oldu ama dediğim gibi şuan daha iyi hissediyorum hiç kimse melek değil bunu biliyorum.ve eşimde bunu saklayamıycak kadar saf bunu bile bilmek öğrenmek güzeldi.

ayrıca kendi kendime ettiğim bir durum yok eğer öyleyse bile kendimle birikte eşimede ettim bunun sonucunda inanıyorumki oda iyi bir ders aldı

NİLAY3030

buarada aynı isimle dön devam et devam eder demişsin bunu dün yaptım ben zaten oldukça ağır konuşup istemediğini söyledi.belki birdaha dönüp sorarım ama bunun için en az 1 yıl bekledikten sonra