Çocuk İstiyorum Derken Eşimle Boşanıyorum

Başlatan @@@melike@@@, 27 Mart , 2011, 21:08:27

« önceki - sonraki »

@@@melike@@@

seda87

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:47:18
evet demet dogru söylüyosun ya arkadaşlar kasıklarımda agrı var sık idrara çıkıyorum agzımda acı tat oluya ben şüpeleniyorum ama benim öylebi ailem varki Allaha şükür o bebegimi tek başıma büyütmeme çok yardımcı olucaklar sen hiç merak etme diolar onu düşünme diolar
bence hamilesin canm kaç gün var adetine
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 27 Mart , 2011, 22:43:42
ooffffff off  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ALLAH SABRINI ARTIRSIN AMA Bİ ADIM ATTIN SAKIN GERİ ADIM ATMA CNM

BEN YAŞADIM BİLİYORUM
DÖNMEK HİÇBİ İŞE YARAMIYO
ANNEM KIYAMADI BANA Bİ ŞANS DAHA VER DEDİ YOKSA HAYATTA DÖNMEZDİM
ŞİMDİ HERŞEYİ 2 KEZ DÜŞÜNÜP ADIM ATIYORUM
O ZAMANKİ CESARETİM YOK GİDEMİYORUM  :crybaby2:

inş canm bir daha yaşatmaz allah aynı dertleri sana.peki eşinle aranız nasıl bebekten sonra değiştimi bebek değiştiriyormu herşeyi
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

@@@melike@@@

bir hafat var cnm hepinizden Allah razı olsun ben çıkıyorum gene görüşürüz arkadaşlar

seda87

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:54:48
bir hafat var cnm hepinizden Allah razı olsun ben çıkıyorum gene görüşürüz arkadaşlar
hoşçakal canm :wave: :wave:

izemsevi

adetine2-3gün varsa kan tahlili yaptır orda zaten çıkar varsa senin için hayırlısı ne ise o olsun melike ailen evt sahip çıkacaktır ama hamilelik farklı bir psikoloji içine sokuyor insanı o dönemde en yakının eşin oluyor ona nazlanıyorsun onunla o güzelliği paylaşmak istiyorsun ilk heycanı onunla tatmak isteyeceksin ve şunu hiç unutma o tazr insanlar sırf rahatsız etmek için çocuklarını dahi kullanabilecek yapıya sahipler bende şuan hamileyin 21 haftalık allaha şükür eşim yanımda ailemde kayınvalidemlerde yanımda olomasın arağmen ben herşeyimi eşime açabiliyorum çünkü en hassas olduğun dönem içine giriyorsun.

seda87

Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Mart , 2011, 22:57:43
adetine2-3gün varsa kan tahlili yaptır orda zaten çıkar varsa senin için hayırlısı ne ise o olsun melike ailen evt sahip çıkacaktır ama hamilelik farklı bir psikoloji içine sokuyor insanı o dönemde en yakının eşin oluyor ona nazlanıyorsun onunla o güzelliği paylaşmak istiyorsun ilk heycanı onunla tatmak isteyeceksin ve şunu hiç unutma o tazr insanlar sırf rahatsız etmek için çocuklarını dahi kullanabilecek yapıya sahipler bende şuan hamileyin 21 haftalık allaha şükür eşim yanımda ailemde kayınvalidemlerde yanımda olomasın arağmen ben herşeyimi eşime açabiliyorum çünkü en hassas olduğun dönem içine giriyorsun.
çooook haklısın canm

izemsevi

Alıntı yapılan: seda87 - 27 Mart , 2011, 22:59:08
çooook haklısın canm

sedacım bunlar benim düşüncelerim belki kimine göre yanlış kimine göre doğru ama benim bildiğim bu.annesi yada babası olmadan çocuk büyütmek çok zor siz herşeyi verseniz her istediğini yapsanızda o çocuk babası yoksa baba sevgisini hiç tadamayacak hep başkalarında arayacak annesi yoksa anne sevgisini başkalarında arayacak o yüzden iyi düşünüp öyle karar vermek lazım.

seda87

Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Mart , 2011, 23:02:45
Alıntı yapılan: seda87 - 27 Mart , 2011, 22:59:08
çooook haklısın canm

sedacım bunlar benim düşüncelerim belki kimine göre yanlış kimine göre doğru ama benim bildiğim bu.annesi yada babası olmadan çocuk büyütmek çok zor siz herşeyi verseniz her istediğini yapsanızda o çocuk babası yoksa baba sevgisini hiç tadamayacak hep başkalarında arayacak annesi yoksa anne sevgisini başkalarında arayacak o yüzden iyi düşünüp öyle karar vermek lazım.
canm çok hak veriyorum kesinkille öyle allah yardımcısı olsun bu saatten sonra bebek varsa eğer aldırmak zor yoksa ki bebek istiyor melike ne bileyim canm yaa aklım çalışmaz oldu artık ne desem boş

izemsevi

sedacım zaten aldırmak istesede kürtajı yapacak dr kesinlikle eşinin izin verdiğini belirten imzalı bir kagıt istiyor

seda87

Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Mart , 2011, 23:06:43
sedacım zaten aldırmak istesede kürtajı yapacak dr kesinlikle eşinin izin verdiğini belirten imzalı bir kagıt istiyor
hmm bilmiyordum canm doğrudur yaa herşey hukuki yollarla olur tabii

izemsevi

seda87

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

seda düzeldi diyelim
belli olmuyo bizim
ama bebekten sonra daha kötüye gitti diyebilirim
daha çok güvendi galiba kendine  :violent1:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

seda87

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 27 Mart , 2011, 23:15:25
seda düzeldi diyelim
belli olmuyo bizim
ama bebekten sonra daha kötüye gitti diyebilirim
daha çok güvendi galiba kendine  :violent1:
off offf nasıl bu kadar güvenebilirki maşallah sende çalışıyorsun canm ayakları üzerinde duran bir bayansın benim hemşerime nasıl böyle davranır.enişte demi elazığlı peki canm