Çocuk İstiyorum Derken Eşimle Boşanıyorum

Başlatan @@@melike@@@, 27 Mart , 2011, 21:08:27

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

ALLAHIM YARDIMCISI OLSUNN COK ZORRRR EVLENİRKEN NE HAYALLERLE EVLENİYOSUNNNN SONUCU BU ŞEKLDE OLMASIII  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
NEKADAR COKKİİ BÖYLE DURUMLAR YAŞAYAN TÜRKİYEDEE ALLAHIM KORUSUNNNNNNN
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

**yeliz**

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:47:18
evet demet dogru söylüyosun ya arkadaşlar kasıklarımda agrı var sık idrara çıkıyorum agzımda acı tat oluya ben şüpeleniyorum ama benim öylebi ailem varki Allaha şükür o bebegimi tek başıma büyütmeme çok yardımcı olucaklar sen hiç merak etme diolar onu düşünme diolar
bunlar kulandığın ilaçların da yan etkisi olabilir  :( :( :( :(

HASRET!M S@N@

AMA AİLENİ COK TAKDİR ETTİM CANIM BENM ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN HERKES SENİN GİBİ ANSLI OLMUYOR BU KONULARDA SANA SAHİP CIKMISLAR RABBİMDE SABRINI BOL BOL VERSİN

secret1905

allah yardımıcısı olsun. çokzor gerçekten ne hayallerle yuva kuruluyor.. çok zor .ayrılık kelimesi bile çok soğuk allahım kimselere yaşatmasın

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: secrett "yeşim" - 28 Mart , 2011, 15:54:45
allah yardımıcısı olsun. çokzor gerçekten ne hayallerle yuva kuruluyor.. çok zor .ayrılık kelimesi bile çok soğuk allahım kimselere yaşatmasın

aminnnnn canım amiinnnn.insanın eşinin sırtını dönüp yatması bile basen zoruna gidiyor.ki böle durumları allah kimseye yaşatmasın
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

asum

amanın melike yazının başını okumadım daha birazdan okıycam ama tatlım çok üzüldüm ya yokmu bi kurtuluş yolu seni çok ii anlıyorum 1 aydır ne çalkantılı günler yaşadık bizde boşanma aşamasına geldik ama bak düzelttik sayılr yokmu sizinde bi umudunuz

seda87

Alıntı yapılan: **yeliz** - 28 Mart , 2011, 15:15:37
Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:47:18
evet demet dogru söylüyosun ya arkadaşlar kasıklarımda agrı var sık idrara çıkıyorum agzımda acı tat oluya ben şüpeleniyorum ama benim öylebi ailem varki Allaha şükür o bebegimi tek başıma büyütmeme çok yardımcı olucaklar sen hiç merak etme diolar onu düşünme diolar
bunlar kulandığın ilaçların da yan etkisi olabilir  :( :( :( :(
ne ilacı kullanıyorki acaba melike bahsetmedi
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

HASRET!M S@N@

ÇATLATMA İĞNESİ VURULMUSTU SANIRIM

asum

ay melike canım sen neler yaşamışsın ne hakla sana vurur ya yazamıyorum bile şuan sinirlerim bozuldu naı döver nası ailenden uzak tutar allahım delirmek içten değil.allahım ben nasıl boş şeylerden evliliğimi bitiriyomuşum
melikecim haklısın sen çok bile dayanmışsın allah yar ve yardımcın olsun arkadaşım çok ama çok üzüldüm kalbim acıdı inan

__nil__

Alıntı yapılan: asum - 28 Mart , 2011, 16:09:01
ay melike canım sen neler yaşamışsın ne hakla sana vurur ya yazamıyorum bile şuan sinirlerim bozuldu naı döver nası ailenden uzak tutar allahım delirmek içten değil.allahım ben nasıl boş şeylerden evliliğimi bitiriyomuşum
melikecim haklısın sen çok bile dayanmışsın allah yar ve yardımcın olsun arkadaşım çok ama çok üzüldüm kalbim acıdı inan

asumcum seninde sorunlar yaşadığını biliyordum ama evliliğin biticek noktaya mı geldi canımdüzelmedi mi bazı şeyler, :-\

ponçik

Allah gönlüne göre versin , inşallah hayırlısını versin  :amin:
Özelden mesaj attım canım  :love9:

KasrıCinan

ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM DERTLERİN BİTSİN İNSALLAH.NE HAKLA SANA VURUYORMUS YAA.SEN İYİ SABRETMİSSİN MASALLAH SANA GÜLÜM ALLAHIM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN BUNDAN SONRA ÇOK MUTLU OL İNSALLAH.DİYECEK SÖZ BULAMIYORUM AMA KARDESİN KARDESE ETTİĞİ DUA KABUL OLURMUS DUALARIMA SENİDE KATACAĞIM ARTIK İNSALLAH  :opucuk: ÜZÜLME SEN SABRETMİSSİN KAZANAN SEN OLMUSSUN.ÜZÜLME BİTERSE BİTSİN EVLİLİĞİN.AİLEN DESTİCİN BAK ARKANDALARMIS NASIL OLSA.BEN SADECE SANA MASALLAH DİYORUM ÇÜNKİ BİZİMDE GELİNİMİZ VAR.SEN EVDEN ÇIKIP AİLENE GİDEMEZKEN BİZİM GELİN ABİMİN BİZE GELMESİNİ İSTEMİYOR.YANİ SENİN DURUMUNU OKUYUNCA SASTIM KALDIM.HAYIRLISI OLSUN HAKKINDA.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°o.O євяυ O.o°

melikecim çok üzüldüm cnmm

geç bile kalmışsın böyle bi adamdan

hiçç düşünmeden boşanmalısın

inş da hamile değilsndr :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Nezo

Püff Ne Hayallerle Evleniyor, Nelerle Karşılaşıyoruz. Canım Çok Üzüldüm Ama Kararında Sonuna Kadar Haklısın Herşeyin Hayırlısı Olsun. Uzatmamak En iyisi. Hakkında Hayırlısı.

Balböceği

Gulsah'cim ben yeni okudum mesajlari canim

Rabbim sabr versin kalplerini temizlesin.  :amin: ailesinden ne goruyorsa bi erkek evlenincede

aynisini uyguluyor maalesef  :'( Bizdede bi kaynana bide kayin var al birini vur otekine

:'(