Çocuk İstiyorum Derken Eşimle Boşanıyorum

Başlatan @@@melike@@@, 27 Mart , 2011, 21:08:27

« önceki - sonraki »

--elif--

RABBİM yardımcınız olsun okudukça içim bi tuhaf oluyor
insanlar neler yaşıyor biz elimizde olanın  kıymetini bilmiyoruz (kendi adıma konuşuyorum)
RaBBİM  eşimizle,evladımızla imtihan etmesin gerçekten çok zor
inş. daha fazla katlanmak zorunda kalmazsınız bölesi insanlara
çocukta var arada  :y25:
tez zamnda düzelir inş. durumunuz ve mutlu olursunuz  :amin:  :amin:

tweety0555

1.SAYFADAN BU YANA YAZMAMAK ICIN INAT ETTIM AMA DAYANAMADIM BEN INGILIZCE OGRETMENIYIM MAALESEF MELIKENIN YASADIGI DURUMU BENIM ANNEM YASADI VE TARTISMA ICINDE BUYUDUM BEN HEP TARTISMA ICINDE BUYUMEKTENSE ANNE BABA AYRI YERDE BUYUMEYI TERCIH EDERDIM DIYORDUM...DOLAYISIYLA BABAMIN ANNEMI EZMESI BENDE COK TERS TEPKI  BENIM EVLILIGIMDEDE BUYUK SORUNLARA SEBEP OLDU BEN DE KENDIMI EZDIRMEMEK ICIN ASLA ALTTAN ALIP SUSMUYORUM DOLAYISIYLA TARTISMA ALIYOR BASINI GIDIYOR BIRDE BEN COK AGIR LAFLAR KONUSURUM ESIM BENIM YAPTIKLARIMI GORMEZDEN GELIR BENDE ONA BEN SENI......COPLUGUNDEN ALIP ALTINA SIFIR ARABA BASINI SOKACAK EV USTUNE GIYECEK ALDIM DERIM BILIYORUM DEMEMEM LAZIM AMA YAPTIKLARIMI GORMEZZDEN GELMESI COK UZUYOR BENI...NEYSE ODA BEN ISTEMEDIM SIZINKILER ALDI DER BENDE BEN SIZINKILERDEN ISTEDIMDE NE OLDU DUGUNDE CALGICI PARASINI ISTEDILER UTANMADAN DERIM ...BENIMKI BENIM EN COK BENIM EV KADINLIGIMA VE ANALIGIMA LAF EDER SIRF YARALAMAK ICIN  BENDE ARTIK COZUM BULDUM HIC KADIN ALMADAN KENDIM YAPARDIM TUM ISLERIMI SIMDI SUREKLI KADINIM VAR ESKIDEN HIC GEZMEZDIM SIMDI HERHAFTASONU GEZIYORUM AZ PARA HARCARDIM BAKTIM KIYMETI YOK DEDIM BEN OLURSEM HAKKINI HELAL ETME BEN ETMIYORUM CUNKI...HAAA BANA EL KALDIRDI SONUCUMU YUZUNDE KOCA BIR CIZIK BILIRKI ONU BETER EDERIM...

derbeder

gulsah, yesim hepinize ayri ayri uzuldum yaaa  :cildir: :cildir:
Allah belalarini verir elbet. bela okumak iyi birsey degil, ama boyle insanlara gelde bela okuma.

pirlanta gibi kizlarsiniz neden bu sekilde muamele ediliyor anlamis degilim. gulsah senin dedigin gibi aileniz sevmeye kiyamazken bu kadar yipratmalari sizi. ruhsal bozukluklari olsa gerek, birde su erkeksin yaparsin olayina fitik oluyorum. erkekse erkek 500 gram fazlasi var diyemi bu rahatlik? arkadaslarin dedigi gibi..evde ne gorurse cocuk oyle yetisir genelde. anadan babadan ne gorduyse o dur!!!

gulsah senin anlattiklarina ayrica deli oldum. cocuk dogurdun diye köle mi oldun sanki? anne babana karsi saygiz olmasida hic hos degil. insan evlendikten sonra ailesine dahada bi duskun oluyor, bekarken atip tutmak gercekten kolaymis. evlendikten sonra cok baska oluyor, ailen daha degerli oluyor gozunde. kisaca anyayi konyayi anliyorsun ama gec oluyor.

Allah sabir versin arkadaslar, insaAllah duzelir durumunuz...
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tweety0555

MESELA BENIM ESIM BENIM YAPTIGIM ISLERI GORMEDIKCE BEN IS YAPMAM YAPTIGIM YEMEKLERDEN YEDIRMEM GOMLEKLERINI UTULEMEM VS VS...
AMA SU VAR BEN ASLA AILEME YANSITMIYORUM YANSITSAM BILIYORUMKI BEN SUCLU DURUMUNDA KALIRIM CUNKI ESIM HIC KIRICI OLMADAN LAF SOYLER BEN HEMEN AGIR HAKARET EDERIM BEN CAZGIRIM VE EMINIM AILEM DE AGZIMA BILE ALDIRTMAZ...KI BENDE ALAMAM HALA ONCA TARTISMAYA RAGMEN BEN DELI GIBI SEVIYORUM :love9:
AMA ONA HEP SUNU SOYLERIM

BAK BU EVDE SENIN YAPIPTA BENIM YAPAMAYACAGIM HIC BIR IS YOK SENDE BENDE AYNI ISI YAPIP AYNI PARAYI KAZANIYORUZ SENIN BU EVDE TEK GOREVIN COCUKLARINA VE BANA SAYGI VE SEVGI GOSTERMEK EGER BANA GOSTERECEK SEVGIN YOKSA TOPLA BAVULUNU ANANIN EVINE....

EN SON GECE 12 IDI BUNU SOYELDIGIMDE AMA TARTISMIYORUZ KONUSUYORUZ DEDIKI BEN NASIL GIDIM ANANIN EVI ORADA SEN GIT DEDI BENDE KALKTIM YERIMDEN BAK DEDIM SEN BANA NEDEN SAYGI DUYMUYORSUN BILIYORMUSUN CUNKI SENIN YANINDA KALDIGIM ICIN AMA SUNU BIR DAHA SOYLE DEDIM BAK YANINDA BULABILIYORMUSUN HADI DEDIYSEMDE SOYLEYEMEDI GIDECEGIZMIDEN EMIN OLMALILAR ASLINDA ......

AYYYY AMMA DOLU IMISIM....
BU ARADA ANNEMDE 3 SENE AYNI SEMPTE  ANNESIYLE GORUSEMEMIS DUSUNUN....KALDIKI TUM MADDI IMKANLAR SUNULMASINA RAGMEN...
HAAA BIR GUN BABAM ANNEMI DOVMUS YENI EVLI IKEN ANNEM MOR SURATLA ISE GITMIS DEDEM DE GORMUS HEMEN EVE GELIP BABAMA DAYAK ATMIS KARI BOYLE DOVULMEZ BOYLE DOVULUR DIYE BIRDE DIGER DEDEME GELIN BOYLE DOVULMEZ BOYLE DOVULUR DIYE ...AILESININ ARKASINDA OLMASI IYI ISE YARAMIS ANNEM ACISINDAN...

Demet_dk

TWEETY KUSURA BAKMA AMA SENDE AZ DEĞİLMİŞSİN
O KADAR LAF EDİLİRMİ ADAMA

SENDE ERKEĞE ŞİDDET UYGULUYOSUN BU DURUMDA SÖZLÜ ŞİDDET

BENCE Bİ KARI KOCA BİRBİRLERİNİ BÖYLE LAFLAR EDİYOSA O EVLİLİKTE BİTMİŞ DEMEKTİR YANİ  :sad1:

HER EŞ FEDAKARLIK YAPAR MADDİ MANEVİ
AMA BUNU BAŞA KALKMAK BENCE ÇOK AYIP
VE İNSAN KENDİSİNE YAPILMASINI İSTEMEDİĞİ ŞEYİ BAŞKASINA YAPMAMALI

BELKİ BEKARLIKTAKİ DURUMUMUZDAN DAHA İYİ ŞARTLARDAYIZ YADA DAHA KÖTÜ ŞARTLARDAYIZ
AMA UNUTMAYALIZ Kİ BUNLARI SAĞLAYANDA YİNE BİZİZ YANİ KARI+KOCA

YÜKSELİRSENDE BERABER ÇÖKERSENDE BERABER  :icon_thumright:

tweety0555

DMET EVET BEN COK KOTU AGIR LAFLAR SPYLUYORUM HATTA ESIM IYIYKEN HEP SEY DER BASKASI OLSA SENI CAMDAN ASGI ATAR DER :k06:VALLAHI HERKES AYAGINI DENK ALACAK.EVET BIZ ZATEN EN KOTUSUNU SOZLU SIDDETI COK UYGULUYORUZ BIRBIRIMIZE DOLAYISYLA IYILESMEMIZDE ZOR OLUYOR ...AMAN NEYSE SIKMAYACAGIM CANIMI ..BENIM CANIM SIKILACAGINA ICIMDE TUTUPTA ONUNKI SIKILSIN...OFFF AMA COK ISTERDIM SOYLE SUSUP ALTTAN ALABILMEYI...
MESELA SIZE ESINIZ DESEKI BIR COCUGA BAKAMADIN...(OYLE BIRSEY DIYEMEZ DEMEYIN KALDIKI DEDI)
BIR COCUK SANA FAZLA GELDI DESE NE DERSINIZ TUTARMISINIZ...

Demet_dk

ŞİMDİ BENİM EŞİM DER YA DA DEMEZ DİYE BİŞEY YOK
BENDE DİK BAŞLI Bİ İNSANIM ÖNCEKİ SAYFALARDA YİNE YAZDIM
LAFIN ALTINDA KALMAM KARŞIMDAKİ KİM OLURSA OLSUN

AMA KIRMADAN SAYGIYI YİTİRMEDEN KONUŞULMALI BENCE

EĞER KARŞINDAKİME SAYGISIZLIK EDERSEM BU KARŞILIKLI ATIŞMAYA DÖNÜŞÜR
DOZUNU KAÇIRMAMAK LAZIM

AMA ŞİMDİ EŞİM KALKIP BANA ÖYLE BİŞEY DİYOSA Bİ ÇOCUĞA BAKAMADIN VS ŞEKLİNDE
BENDE Bİ TARTIP DÜŞÜNÜRÜM ÖNCESİNDE DE BUNU KENDİME SÖYLETMEMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPARIM
ZATEN BEN ÇOCUĞUMUN BAŞINDAYIM 24 SAAT İLGİLENİYORUM
BUNU YARGILAMAK TA KİMSEYE DÜŞMEZ YANİ

ARADA DÜŞTÜĞÜ ZAMAN VS DİYO Bİ ÇOCUĞA BAKAMADIN DİYE AMA ŞAKA OLARAK SÖYLÜYO
YANİ LAFIN GELİŞİ

DEDİĞİN GİBİ EVLİLİKTE 2 TARAFTA AYAĞINI DENK ALMALI
İLLA DÖVMEK ŞİDDET DEĞİL
AĞIR SÖZLER HAKARETLER BAŞA KALKMALAR BENCE 1 TOKATTAN DAHA AĞIR YANİ

tweety0555

DEMET CIM DEDIKLERIN COK DOGRU AMA BAZEN UYGULAMADA ZOR OLABILIYOR

Demet_dk

HAYAT BİRLEŞTİRİYOSUNUZ 2 TANE EVLADINIZ VAR

BENCE ZOR OLMASIN ARKADASIM

tweety0555

COK MERAK EDIYORUM ALTTAN ALAN ARKADASLAR HAKSIZ OLAN ESINIZE KARSI AKLINIZA NE GETIRIYORSUNUZDA SUSABILIYORSUNUZ...SUSTUGUNUZDA MUKAFATI NE OLUYOR HEP IMRENMISIMDIR SUSMAYI AMADIYORUM YA EZILIYORMUSUM GIBI GELIYOR HEP BANA BEN HEP BIR ADIM ONDE OLMAK ISTIYORUM ARKADA DEGIL YADA AYNI YANYANA OLMAK ISTIYORUM

ayla89

bana düşmez ama yaptkların doğru değil bak arkadaşlarımız haksız yere bütün kadınlık görevlerini yerine getirmelerine rağmen şiddet ve hakarete maruz kalıyolar sen çok şanslısın ki b kadar cazgır olmana rağmen eşin katlanıyor çocuklarına acı yazık onlara eşinede yazık kimsenin ahı kalmaz ileride ne yaşayacağın hiç belli olmaz

HASRET!M S@N@

valla bende önceden susardım siniri gecene kadar evimin huzuru bozulmasın diye oda hemen siniri gecerdi ve gelir gönlümüü alırdı ama simdi bende susamıyorum karsılık veriyorum ama saygı cercevesinde agır seyler söylemiyorum inan sabrın sonu selamaet oluyor kazanan sen oluyorsun tabi karsındaki insansa

--elif--

Alıntı yapılan: tweety0555 - 29 Mart , 2011, 13:03:27
DMET EVET BEN COK KOTU AGIR LAFLAR SPYLUYORUM HATTA ESIM IYIYKEN HEP SEY DER BASKASI OLSA SENI CAMDAN ASGI ATAR DER :k06:VALLAHI HERKES AYAGINI DENK ALACAK.EVET BIZ ZATEN EN KOTUSUNU SOZLU SIDDETI COK UYGULUYORUZ BIRBIRIMIZE DOLAYISYLA IYILESMEMIZDE ZOR OLUYOR ...AMAN NEYSE SIKMAYACAGIM CANIMI ..BENIM CANIM SIKILACAGINA ICIMDE TUTUPTA ONUNKI SIKILSIN...OFFF AMA COK ISTERDIM SOYLE SUSUP ALTTAN ALABILMEYI...
MESELA SIZE ESINIZ DESEKI BIR COCUGA BAKAMADIN...(OYLE BIRSEY DIYEMEZ DEMEYIN KALDIKI DEDI)
BIR COCUK SANA FAZLA GELDI DESE NE DERSINIZ TUTARMISINIZ...
özlemcim ben duydum ve alttan aldım
aslında eşim melek gibi bi insandır sakindir ama konu çocuk olunca bazen baya çatışıyorduk bi zamanlar kızım çok huysuz olduğu için çok sıkıntı çektik ve birbirimize sataşıyorduk  :-\ 
bigün çocuk ağlıyodu susturmaya çalışıyorum susmuyor
boş yere ağlıyor bişey istediğinden değil
bende sinirlenip odadan çıktım
çocuğu alıp peşimden geldi ve bana
ne biçim annesin  sen dedi
bu bi anne için çok ağır bi söz bence
tek kelime bile demedim
daha sonra konu açıldığında ona sadece gayet düzgün bi şekilde
lütfenn bidaha anneliğime laf etme dedim
bu kadar bi dahada etmedi
şimdii ben mükafat görmedim eşimden sustuğum için
sende bekleme öyle bir beklentin var sanırım
özlemcim malesef evlilkte kadın bir adım önde olamıyor sanki olmamasıda gerek gibi(kendi görüşüm)
ve evliliğimiz için yaptığımız fedakarlıklar için mükafat beklmemeliyiz bence

derbeder

29 Mart , 2011, 14:50:21 #163 Son düzenlenme: 29 Mart , 2011, 14:52:55 derbeder
Alıntı yapılan: tweety0555 - 29 Mart , 2011, 13:58:29
COK MERAK EDIYORUM ALTTAN ALAN ARKADASLAR HAKSIZ OLAN ESINIZE KARSI AKLINIZA NE GETIRIYORSUNUZDA SUSABILIYORSUNUZ...SUSTUGUNUZDA MUKAFATI NE OLUYOR HEP IMRENMISIMDIR SUSMAYI AMADIYORUM YA EZILIYORMUSUM GIBI GELIYOR HEP BANA BEN HEP BIR ADIM ONDE OLMAK ISTIYORUM ARKADA DEGIL YADA AYNI YANYANA OLMAK ISTIYORUM
bence en guzeli o anda birbirinizden uzaklasmak baska bir odaya gitmek. icinden zikir cekmek ya da 10 a kadar saymak. her ailenin icinde kavgada olur kirginliklarda..
yeterki bunlari haddinden fazla uzatmayalim ve sonradan pisman olacagimiz sozler soylemeyelim. Tartistigimiz zaman seytan genelde bize vesvese veriyor surekli altta kalma diye.
Tabiiki kendimizi ezdirmiycez ne eslerimize ne de ailesine, ama yapilan iyilikleride surekli surekli basa kakmak ancak bizim evliligimizi zehirler en sonundada öldürür.

genelde biz kadinlar gecmiste yapilmis seyleri hic unutmayiz ve en ufak seyde bile eslerimizi o olaylari dile getirmekle cezalandiririz. Ama olan olmus artik giden gitmistir.
Sunu anladimki...esimizi ne ailesi icin ne de baska bir sebepten dolayi uzmeye degmez..eslerimize Allah korusun birsey olsa o zaman kafamiza dank eder ama iste is isten gecmis olur.

özgür89 arkadasada ayrica katiliyorum. Bak nice kotu esler var ne kotu durumda olanlar var elimizdekiyle sukretmemiz gerek. Tabiiki her zaman beterin beteri vardir.
Hic birsey 4/4 lük degildir, olamazda...ama emin ol her ne kadar bazi maddi seyler senin agrina gitmisse esininde agrina gitmistir. Birak kayinvalidengil enayi desinler, kullandik sansinlar.
Sen Allah rizasini göz önünde bulundur canim. Esin senden razi olsun ki Allah'ta senden razi olsun.

Umarim biraz anlatabilmisimdir ne demek istedigimi..sadece beterin beteri vardir demek istiyorum ve elimizdekilerin kiymetini elimizdeyken bilelim diyorum.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tweety0555

ASLINDA YAZDIKLARINIZA SONUNA KADAR KATILIYORUM HATTA BENDE BILIYORUM AMA INANIN SOYLUYORUM SOYLEDIKTEN SONRA COK UZULUYORUM...NEYSE AMA BIR DAHAKINE SIZLERI AKLIMA GETIRECEGIM VE SUSMAYI DENEYEVEGIM BAKALIM NE OLACAK... :k06:BAKALIM BIRDE SEVIMLI KADIN OLALIM CAZGIRLIKLA BIRSEY ELDE EDEMEDIK DEMI AMA :laughing7:
YAZDIKLARINIZI ILGI ILE OKUYORUM...