27 Nisan , 2024, 16:07:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

(Resimli) Bugun Ne Yemeği Yaptınız.(Canı Çekecek Olan Girmesin)

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Mart , 2011, 13:05:21

« önceki - sonraki »

ayy

bende bundan bi borcam daha var.birazdan arka da götürcem.hayatt bitirmeyiz bunları..
balım beee sayılı yap herkese 2 şer tane yap .istesenizde yiyemezsniz o zaman zati :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Geçen kurbiş yaptım çok güzel oldu  :hungry: bol bademli anam ama yiyemedik  :ehi:

Saklama kabında duruyor  :hungry:

1.5 ay daha sabrederim ondan sonra yaparım  :ehi:

@Melek Yüzlüm@

ayşem süperler hepsiiiii
:hungry: :hungry: :hungry:
anat şu şekerpareyi canımm yapayım birgünnn :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

ayy

eda alemsinn laaa  :ehi: :ehi:
ben kociş kilo alsın diye yapıyorum ama ben yiyorum  :ehi: :ehi: :ehi:
fatmam yazayım kuzum tarif çok güzel arktan aldım :hungry: :hungry: :opucuk: :opucuk:

ayy

MALZEMELER:

2 su bardağı un
2 yumurta
yarım margarin (oda sıcaklıgında yumuşuyacak,eritilmeyecek)
1 çaybardağı pudra şekeri
1 tatlı kaşığı kabartma tozu

ŞERBET: 3 su bardağı şeker
               2.5 su bardağı su

yapılışı:
yumurta,margarin,pudra şekerini elinle yogurarak krema şekline getir...
sonra unu kabartma tozunu ekle yoğur.
tepsiyi birazcık yağla yuvarla ortasınada fıdık koy..

fatmam ben sonradan az daha un ekledim elime yapışınca.sen de bakarsın eklemek istersen eklersin kuzum :hungry: :hungry:

@Melek Yüzlüm@

geçenki keki çok begendilerrr

bunuda yapıyorum bu akşammm :occasion5: :occasion5: buda güseldir eminimmmmm :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

sagol kuşummmm :flowers: :flowers: :flowers:

ayy

evet kuzum çok güzel oluyo begenirler bunuda :hungry: :hungry: :hungry:
ben daha öncede yaptım kociş seviyor :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

destina06

ayy

şulemm ellerine sağlık kuzum nefis görünüyor afiyet olsun :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:

destina06

çok hafif bir kurabiye la içinde sadece un yağ kabartma tozu bide sakızlı puding ya da sakızlı  cremole var bu kadar

Balböceği

destina06

öle deme edam şeker yok yumurta yok süt yok yoğurt yok tam diyetlik :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

destina06

kuşum oda sıcaklığında bir paket margarin yarım çay bardağı sıvı yağ bir paket sakızlı puding ya da sakızlı cremole 1 paket kabartma tozu aldığı kadar un.Yoğuruyon hepsini pişince fırından çıkardığın gibi pudra şekeri döküyon afiyet olsun :hungry: :hungry: :hungry: üstü çok kızarmasın :opucuk:

Balböceği

Ben yiyemiyorum eskisi gibi canlar  :ehi: içm almıyor hemen midem bulanıyor  :ehi: