27 Nisan , 2024, 11:34:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

(Resimli) Bugun Ne Yemeği Yaptınız.(Canı Çekecek Olan Girmesin)

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Mart , 2011, 13:05:21

« önceki - sonraki »

destina06

ayşem elcezine sağlık :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: mutfak tezgahlarımız aynıymış :ehi: :ehi:

destina06

ayy

fatmam afiyet bal şeker olsun kuzum ye gitsin laaa :hungry: :hungry: :ehi: :ehi: :ehi:

şulemm harikalar yaratmısın  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :aferin: :aferin:
bende yapcam kebaptann :hungry: :hungry: :hungry:

yalnız bişi sorcam ekleri hamurunu vs herşeyini kendin mi yaptın seninkiler daha dolgun görünüyır :hungry: :hungry: benmki hazırdı herşeyi minnak minnak oldu zayıf zayıf :ehi: :ehi: :ehi:
sen yaptıysan ölçülü tarifini yazasna bebem :love9: :love9: :love9: :love9:

ayy

çok kötü laa bu tezgah çamaşır suyuyla yıkıyom gene kara gene kara :violent1: :violent1: :violent1:
beyaz olsun tercih ederdim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

destina06

kuşum la hazır kedi dili bisküvi varya onu kullandım da içini kendim hazırladım

2 su bardağı süt

3-4 yemek kaşığı un

1 çay bardağı toz şeker

vanilya

1 yemek kaşığı margarin

Üzeri için çikolata sosu (hazır paket olanlardan)

12 tane ekler için kullandım ben bunu unu biraz daha az olabilirmiş çok katı oldu kreması sürerken zor sonradaz az daha süt ekledim :k06: tadı süperdi ama

Balböceği

Şulem harika görünüyor kı ellerine sağlık anam  :hungry:

Sanırım misafir var 2 kişiye çok yoksa  :-ooo

destina06

hemen de anladın edam la :k06: haftasonu misafirlerim vardı kuşum yatılı onlara yaptım kendimize aynı tepsinin daha küçüğü var onu kullanıyorum. :k06: o değilde bir ayda verdiim 1 kilo iki günde aldım iyi mi hacı :BangHead: :BangHead:

Aşkk

ayşem şulem maşallah size  :nazar: :nazar: ellerinize sağlık çok güzeller  :flowers: :flowers:

ayy

saol kuşum :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:
bugün bede patlıcan kebaı yapcam  :hungry: :hungry: :hungry: canım çok çekti :ehi: :ehi:

ayy

Aşkk

ellerine sağlık ayşem gözüme girion  :aferin:  :ehi: :ehi: :ehi:
ben hiç yapmadım laaa böle denettirceniz insana  :-ooo  :k06: :k06:

ayy

saol kuşum :opucuk: :opucuk:
denemekte gec bile kalmışsın kuzum sen patlıcanı seviyorsun ve mutlaka denemelisin harika oluyor bayılacaksın :hungry: :hungry: :hungry:

senin o gözüneeeee :caca: :caca: :caca:
yemeklerimi buraya koymuyorum diye yapmıyorum değil bikerem tamammı :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

makaron

Aşkk

heh çıkardı gene sopaları  :caca: :caca:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
nerden bilim görmeden inanmam bikerem gördüm inandım  :aferin:  :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
denicem denicem merak etme  :hungry: :hungry: :hungry:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: