(Resimli) Bugun Ne Yemeği Yaptınız.(Canı Çekecek Olan Girmesin)

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Mart , 2011, 13:05:21

« önceki - sonraki »

ayy

aşkitoom

ayşecim mükemmel görünüyor cnm,ellerine sağlık.ekmeğin tarifini verebilir misin :opucuk:

ayy

saol kuzum :opucuk: :opucuk:
acılı ekmek çk basit...
aslında hamuru sadece mayalı yorsun ama benim piza hamurumdan kaldı onunla yaptım çok daha güzel oldu..
hamurunu yazmama gerek yok sanırım...
üstünün acısıda çok basit:
2 soganı robottan gecirdim.
içine kırmızı olacak şekilde göz kararı salca (ben biber salcası kullanıyorum ) ama domateste olabilir...
bol acı pul biber ve birz karabiber 2 yemek kaşıgı kadarda sıvı yağ ve bira tuz ..karıştır hamurun üstüne sür canım.sonrada fırına ver okadar...tadı harika misafirede çok iyi oluyor :hungry: :hungry: :hungry: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

fatoum evet bendim o  :suclu: :k06: :k06:
ahhhh ayşemmmmm neler yapmışın  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
gözüme girmekle kalmadın taaa içine girdin artıkın çıkmazsın  :aferin:  :ehi: :ehi: :ehi:
kız kocan ne dio bu duruma alışkın deme laaa sakı  :caca: :caca:  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

asya81

biberli ekmek  :hungry: bayılırım öğrenciliğim mersinde geçti hep biberli ekmek olurdu kantinde favorimdir

ayy

evet kuzum biberli ekmek bizim oralarındır heryerde bilmezler.burdada yapınca ark ve annesine götürrüm severler :hungry: :hungry: :hungry:

ceyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
alışık tabii laaaaaaa :caca: :caca: :caca: :caca:
kocamı açmı bırakıyorum ben akıllım herzaman yapıyorum bikeremmmmmmmmm :cussing: :cussing: :cussing: :ehi: :ehi:

Aşkk

yaaa bırak ayşemmmmm yaaa yeme beni  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
tamam tamam bişi demicem bikerem girdin gözüme  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kafam yarıldı beeee indir şu sopalarını  :caca: :caca:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayy

senin kafana gözüne dalarım bakkk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben yapıyorum yapmasınada üstelik kociş biraz kilo alsın diye hamur işleri ve sevdiği yemekleri yapıyorum da hep.nerdee o yiyecekkk  sadece bir dilim pizza bir dilim acı ekmekten okadar.her yemeği böyle yapıyor kuş kadar yiyor yaaa 52 kilocuk çıkmıyor bitürlü...her akşamm masada sana bida yemek yapmıcam kuş kadar yiyrsun diye küsüyüyorum oda yap aşkım tamam yicem bidah adiyor.gene yemiyor gene yemiyor.ama muhabbet aynen devam ediyor :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ayy

buhara pilavım :hungry: :hungry: :hungry:  yanında da köpek balığımm :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

kociş bayıldı pilavıma bensu saolasın kuzum :hungry: :hungry: :hungry:
tabi köğek balığımı ağzı açık yedi  :hungry: :hungry: :hungry: :k06: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

bu da kuş bakışı görünümü :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
aboo köpek balığımın kuyruğunu yapmayı unutmuşu şimi farkettim fotodaaa :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
benimki diyorki aşkım balığı yerimde sen benim gülüde ye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
laa dometes kabuklarını yedircek herif bana :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

destina06

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ellerine sağlık la.Da o eşşek kadar hıyarın tabak da ne işi var tamam anladım balık yapmışında pilavın yanında ısırıp ısırıp yediniz mi la.Bari ayranın içine ataydın hani deniz misali :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yok laa manyakk nette gördüm onu öyleeee :caca: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1:

yanına salata yapmadım bıcakla her lokmada kesip kesip yedik laaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben mıcından başladım yemeye kociş agzndan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Abowww  :hungry: :ehi:

Köpek başlıklı buhara pilavı şahane gözüküyor  :hungry:

Ellerine sağlık hac beni çok güldürdün  :toothy10:

ayy

saol balım bizde çok güldük laa hele kociş hmm mmm diye diye yedi :hungry: :hungry: :hungry: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bu da şekerparem.ahanda şincik yaptım sıcak sıcak  :hungry: :hungry: :hungry:

Balböceği

Ay bayılırım valla  :hungry: ellerine sağlık hacı  :hungry:

Ay ne güzel iştaha getirdin insanı  :ehi: ama yapmıyorum yapsamda az yiyoruz  :ehi: malum ailecek forum koruyoruz  :toothy10: