Hamile Olduğunuzu Nasıl Anladınız?

Başlatan ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙, 01 Şubat , 2011, 19:08:40

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

eim test almıs kızlar simdi yapsam cıkar mı ki sabahı mı bekleyim

banu_fth

çıkar neden çıkmasın ki ..  :icon_scratch:  ben akşam yapmıştım ..  :dontknow:

HASRET!M S@N@

yapıyım resmini cekip gönderirim ama simdi acil işim var cnm

deniz28

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 17:56:20
ben senin yerinde çoktaaaaannn peşpeşe iki test yapmıştım bile  :suclu:
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

GELSQMİNQ

canan ya yap şu testi profiline koy yada  sayfaya çok merak ettim canım umarım hamilesindir çokta erteleme hadi meraktan çatlıyorum :)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 17:56:20
yap bekliyoruz  :muzz: :muzz: :muzz: hamissen aksam yap gündüz yap farketmez hemen cikar  :D
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

kızlar elim aygım titriyor hemen cıktı valla yüklicem simdi

gökkusağı

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 18:12:29
kızlar elim aygım titriyor hemen cıktı valla yüklicem simdi

ayyy canıan sen resmen hamilesin işte bak yine çıktııııı rabbime şükürler olsun dualarımızı kabul etti çok şükür yarabbim.gözlerim doldu cnnmmmmmm rabbim gönlüne göre versin sağlıkla sıhhatle inşşşşşş  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

GELSQMİNQ

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

CANIIM TÜĞLERİM DİKEN DİKEN OLDU HADİ İNŞALLAH GELMİŞTİR ACİLE GİT CANIM AĞRILARIN VARYA BEKLETME LÜTFEN EŞİNE SÖYLE GÖTÜRSÜN SENİ SÖZ DİNLE :caca: :caca: :caca:

deniz28

"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

HASRET!M S@N@

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 18:20:56
gördünüz mü

EVET CANIM RESMEN HAMİLESİN AMA Bİ ACİLE GİTSEN İYİ OLUCAK ÖYLE Bİ İMKANIN YOKMU KAHVE RENGİ LEKELENMELER ÇOK İYİ DEĞİL BİTANEM SANCINDA VAR

banu_fth

anaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmm

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

TEBRİK EDERİİİİİİİİİMMM .. YİİHHHUUUU  :basardim: :basardim:  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Bak koş dr a git kanama dedin aklım kaldı .. git bi iğne bişe verir geçer bak ihmal etme ayy gelmiş meleğin sonunda süper yaaaaaaaaaaa ayyyyyyy çok sevindim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

banu_fth

ARKADAŞLIK HAKKI DİYE BİŞİ VAR ..

KESİNLİKLE ŞİMDİ ACİLE GİTMEZSENİZ HELAL ETMİYORUM HAKKIMI SANA .. ALLAH YUKARDA ..

KANAMA DR KONTROLÜNDE OLURSA BİŞİ DİİL AMA BÖLE DR GİDİLMEZSE KÖTÜ ..

KALK TUT KOCİŞİN ELİNİ GİDİN DR A .. NE ZAMANDIR BEKLİOZ BU HABERİ ..

SÖLEDİM BEN SÖZÜMÜ .. ARTIK YARIN BURAYA BAKCAM DR GİTTİM ŞÖLE BÖLE OLDU YAZMANI UMUYORUM ..

:caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

HASRET!M S@N@