28 Nisan , 2024, 06:23:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamile Olduğunuzu Nasıl Anladınız?

Başlatan ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙, 01 Şubat , 2011, 19:08:40

« önceki - sonraki »

banu_fth

AY ÖLE OKUDUM BEN AMA ..

OLSUN GİT DR A Bİ KAN VER .. KAHVERENGİ AKINTI DEMEDİN Mİ .. Bİ DE SANCI ??

SÖLE BAKİM NE DİYCEKLER .. DEĞİL BİR GÜN 1 SAAT BİLE ÖNEMLİ BÖLE KONULARDA ..

KOŞUN GİDİN HAYDEE  :opucuk:

banu_fth

ARKADAŞIMINDA OLMUŞTU .. DR İĞNE VERDİ 2 GÜN VURULDU BİTTİ ŞÜKÜR ERTESİ GÜN VURULMADI .. HALA DAHA OLMADI BİŞE ŞÜKÜR .. İLK ÜÇ AYIN İÇİNDE OLUO BÖLE ŞELER .. NELER NELER GÖRDÜN OKUDUN BURDA ..
BİLGİLİSİN DE .. HADİ BACIM GİT DR A DA İÇİMİZ RAHAT ETSİN ..  :love8: :aferin: :opucuk: :opucuk:

gökkusağı

eylülüm doru sölüo valla sen gitmeden bizimde içimiz rahat etmeyecek hadin hem kan ver haftanız belli olsun hemde dr la konuş.eşine müjdeyi verdin mi ??  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

HASRET!M S@N@

cnm ben gidersem buraya yazamam işyerindeyim eve gecerim ancak yarın haber veriririm kızlar ben simdi gercekten hamile miyim yaaaaaaaaaaaaa

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bencede cnm git doktora kan testi yaptir bide akintin oldunu söyle ihmal etme senelerce beklemisin simdi boslama sakin birak isin bebekden önemlimi ins hersey yolunda gider  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

tamam kızlar inş gidicem de acilde birsey yaparlar mı ki

banu_fth

EVET TATLIM HAMİLESİN  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:  :love9: :love9: :love9:

TAMAM İŞTE GİT İŞTEN ÇIKINCA HEMEN ACİLE GİDİN KAN VER .. DR A DA SÖLE ..

YARIN YAZARSIN BİZE .. RAZIYIM BEN YARIN ÖĞRENMEYE YETERKİ SEN BU AKŞAMDAN GİT DR A ..  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

banu_fth

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 18:33:26
tamam kızlar inş gidicem de acilde birsey yaparlar mı ki

HEYECAN TABİKİ OLCAK  :k06: :k06:

Söledin mi eşine .. ne hale gelicek kim bilir  :ehi: :ehi:

acilde kan alıyorlar beta hcg biliosun ona baktırcam diyceksin ..

haftan filan belli oluyo .. bir saate kadar veriyorlar sonucu .. dr a da söle acilde mutlaka dahiliyeci vardır .. kadın hastalıkları ile ilgilenen dr u ararlar onlar sorarlar bişe yapılması gerekiosa yaparlar .. yada biliosa dr yapar bişe der sana ..  :occasion5: :occasion5:

gökkusağı

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 18:34:32
kızlar cok heyecanlıyım ya

benimkide aynı böleydi makinam olsa bende çekip atacam valla için rahat etsin die  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

banu_fth

Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Ekim , 2011, 18:40:00
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Ekim , 2011, 18:34:32
kızlar cok heyecanlıyım ya

benimkide aynı böleydi makinam olsa bende çekip atacam valla için rahat etsin die  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

koyayım ben bari rahatlasın .. hamilemiyim diye sormasın  :ehi: :ehi:

HASRET!M S@N@

ama kan testi yapana kadar sevinemiyorum inş esimi ikna edebilirsem gideriz bugün

HASRET!M S@N@

gökkusağı

o çıbığıda sakla bebişine gösterirsin benim ikiside duruo  :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

banu_fth

bak benimki böle çıkmıştı bende akşam yapmıştım .. duramadım gece yarısı gittim acile  :ehi: :ehi: gece saat 1,30 da öğrendik hamileymişim diye  :ehi: :ehi: akşam işten 10 da çıktık ya eve git yemekye testi yap ancak ..  :k06: :k06: