27 Nisan , 2024, 20:16:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

» Ŧıѕıʟтı « 'nin Yemek Günlüğü :)

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Aralık , 2010, 01:08:32

« önceki - sonraki »

FeHi

Arka sayfalarda dün gözüme patates yemeği kestirdim onuda yaparım yakınlarda :hungry:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: FeHi - 31 Aralık , 2011, 00:19:26
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 31 Aralık , 2011, 00:04:10
Alıntı yapılan: FeHi - 30 Aralık , 2011, 15:35:11
Özgeeeeee Sabah yaptım Milföyleriiiii bayıldıkkk :opucuk: :love9:

Sabahta ben yapiciim  :hungry:   :)
Yap bacimmmm süper oluo afiyet olsun şimcikten :laughing7:

Sağol canım  :opucuk:   Bu saatlerde karnım acıkıyo ve yemek sayfalarında cirit atıyorum hep  :k06:

hüzünden_gelme

bacım o patates yemegıde guzel oluyor sabah kahvaltılarda guzel gıder dene derım  :opucuk:

ayy yanlız değilsin bende hep bu saatlerde böleyımmm  :k06: :k06: süreklı yemek konularına carpıyor gozum  :k06: :k06:

<<AyBüKe>>

Off off sorma Özge tutamıyorum şu boğazımı ne görsem canım çekiyo  :cildir:  Anacım sizde yapmayın şöleee ağız sulandırıcak şeyler  :toothy10:  Hadi şimdi emziriyorum diye bahanem var bakalım sonra nolucak  :k06: :k06:

FeHi

Benimde bu sayfaya yorum yaptıgm saate bakın kızlar aklıma yemek düşünce hemen Nar çiçeğimin yemek günlüğünde alıom soluğu :ehi: :ehi: :ehi:
Bide güya kilo vercem Özge varken bize kilo vermek yakışmaz :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ayy ne güldümm yaa o zaman baslıga söle yazayım :k06: :k06:

Fehi ve AyBüKe nicklı arkadaslar giremez diyee  :k06: :k06: :k06: :k06: yemek yapmaya korkar oldum  sizin yuzunuzdenn  :k06: :k06:

<<AyBüKe>>

Yok yok sen devam et bacım eşime de yarıyo bunlar  :k06:  Ne demişler "erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer "   :ehi:   Ben özellikle çocuktan sonra buna hız verdim bari böle mutlu olsun  :ehi: :ehi:   ;D

hüzünden_gelme

:k06: :k06: :k06: :k06:

ayy ne güldümm  :k06: :k06: yaa bişi dicem yeni gördüm bartınlımısın sen ..benım sekoda oralı  :k06: nelerı meshur nelerı severler de bakayım hele  :k06:

<<AyBüKe>>

Yok canım Bartınlı değilim ben Eskişehirliyim, ama evlediğimden beri Bartın'dayım eşimin tayini buraya çıktı.  Valla buranın bi mancarı var başka da bişeyi yok  :k06:  Mancar dedikleri şeyde bizim kara lahana ve acayip mantar yiyolar burda. Geçen gün bende aldım çam mantarıymış o kadar lezzetliki  :hungry:  Hatta beğendimde 3 kilo alıp dondurucuya koydum çok sevdim :)

Buranın pazarına kadınlar pazarı deniyo ve gerçekten sırf kadınlar satıcı  :laughing7:  Hatta buranın şivesiyle garılağ  bazarı  :ehi: :ehi:

Meşhur olarak tel kırması var bak bunu öğren sekonun kalbini iyice kazan  :ehi: :ehi: Tüle telle işleme yapıyosun ben buraya geldiğimde öğrendim çok zevkli  :)

hüzünden_gelme

AYYY ALLAHTAN BARTINDA YASAMAYACGIZ GENE BURDA OLUCAZ :hieyt: BILIYORUM KARALAHANYI EE BENDE KARADENIZLIYIM  :occasion5: :occasion5:  MANTARRR PEK SEVMEM AMA NEYSE ARTIK BAKICAZ ONUN CARESINE  :k06:

AYYY ŞİVEYE GÜLMEKTEN ÖLDÜM  :k06: :k06: garılağ  bazarı HEEE  :ehi: :ehi: :ehi:

DAHA YOLUM ÇOK UZUN DESENE BUNLARI ÖĞRENMEME  :suclu: :suclu: :k06: :k06:

<<AyBüKe>>

Öyle valla buraya geldim konuşmalardan hiçbişey anlamıyodum o kadar psikolojim bozulmuştuki  :-\  Yavaş konuşsalar yine anlıycam ama çokta hızlı konuşuyolar . Şimdi çok şükür söktüm konuşmalarını  :ehi: 

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

muhabbetinizee hoopp diye dalıyorum ama o garılağ pazarına bende çok gittim  :ehi: :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kara lahana,bir de hamurlu tavuklu bi yemekleri vardı  çok kötü gelmişti bana vıcık vıcık
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

zeynep0655

bende daldım hopppp diye. bende rizede yaşıyorum buranın maceralarıda çok süper:))) valla bütün karadeniz fıkralarını bizzat yaşıyosun burda:)))))

<<AyBüKe>>

Dalın dalın , bende dalmıştım garılağ bazarıyla muhabbete zaten  :ehi: :ehi: