» Ŧıѕıʟтı « 'nin Yemek Günlüğü :)

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Aralık , 2010, 01:08:32

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

eline sağlık canım süper olmuş
şuan olsa 3 dilim yerdim

hüzünden_gelme

gondereyım canım kargoyla hemen 5 dklık  :k06: ama 3 dilimlik kalmadı sadece 1 dilim var  yeter mı  :k06:

Pınar86

özge vallahi sana imreniyoruuuumm :) ağlayan pastayı çok merak ediyordum denemek istiyorum bakalım
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

hüzünden_gelme

estafurullah canım öyle sey olur mu benım size imrenmem lazım  :love9:

dene bencede sıddetle tavsıye edıyorum  :hungry: :hungry: süper bır lezzet  :hungry:

Pınar86

bu aralar o kadar sıkıntılı günler geciyorum ki kafayıyı yiyecek gibiyim kafayı dağıtmak için girdim buraya bunları yapmaya vaktim bile olmuyor oğlum çok hasta alerjik astım bronlşit oldu onunla uğraşıyorum eltimin kızına bakıyorum kayınvalidemlerde onlara yemek yapıyorum ancak gec saatte evime geliyorum sonunda pert  :crybaby2:

hüzünden_gelme

ayy canım herşey üst üste gelmiş rabbım sabrını versın oğlumuzada çok gecmıs olsun tez zamanda iyileşir inşallah :amin: :amin: sen guclu olmaya calıs  :opucuk:

Pınar86

Allah'ıma şükürler olsun ne dertleri olan var ne yapalım herşey Allah'tan :'(
kusura bakma sayfanı meşgul ettim

hüzünden_gelme

ne demek canım aşk olsun  :opucuk: her zaman her yerde dınlerım  :opucuk: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

özge çok güzel yaaaa..

eşime de gösterdim şimdi yarın hemen yap dedi  :laughing7:

yaparsam buraya eklerim  :laughing7:

hüzünden_gelme

enişteye çek bı ziyafet  :hungry: :hungry: :hungry:  :k06:

yaparsan beklerım canım fotosunu  :hieyt: :hieyt:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 25 Aralık , 2011, 00:17:41
gondereyım canım kargoyla hemen 5 dklık  :k06: ama 3 dilimlik kalmadı sadece 1 dilim var  yeter mı  :k06:
yetmez canım ben en iyisi kendime yapayım :muzz:

hüzünden_gelme

Milföyden Katmerlerim  :hungry:

Yapılışı çok basit....Milföyleri çıkarıp çözdürüyorsunuz...Sonra teflon tavayı kızdırıp hiç yağ koymadan arkalı önlü çevirerek kızatıyorsunuz..kızarttıktan sonra arakalı önlü yagladım isteyen yağlamayabılırde mılfoy zaten yaglı bır hamur oldugu için Kahvaltıda arasına zeytin ezmesi veya peynir-maydanoz sararak dürüm şeklinde yiyebilirsiniz...Denemeyenler mutlaka denesinler derim.... :hungry: :hungry:

derbeder

aaa cok pratik ozge supersin bacim eline saglik  :opucuk: yanliz normalde milfoy firinda yapilinca citir citir dokulur ya bundada oluyor mu o sekilde? burdan gozleme gibi duruyor cok istah acici  :hungry: birde sadece aciyormusun yoksa buyuk acip boyle normal hamur gibi katliyormusun?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

:opucuk: :opucuk:

ben açmadan yaptım canım tabı açmak ısteyen olursa olur daha ınce olur .. yok bacım yaptım ama dokulmedı hıc suan yıyorum enfess  :hungry: :hungry: gelsın kılolarr :k06:

<<AyBüKe>>

Offf  süper görünüyo Özge'cim bende haftasonuna mutlaka deniycem. Milföyün herşeyini çok severim  :hungry: :hungry:   Zehrayla senin yemeklerine bayılıyorum valla  :hungry: