27 Nisan , 2024, 19:52:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ocakta Hep Birlikte Anne Olalım İnşallah..

Başlatan ÖZLEM & HASAN, 23 Aralık , 2010, 11:33:41

« önceki - sonraki »

bankacıı

hayırlı cumalar inş gelmez  adetin ve hamiş olursun...İNŞ bende olurum ... :) :amin:

asya81

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: asya81 - 24 Aralık , 2010, 11:29:30
kıslaar bende ocağa transfer oldum :toothy10: :toothy10:
yeni transferimiz hoşheldin tatlım benim  :flowers:
nasılsın bakalımm?  :opucuk:

KasrıCinan

ya ben teee marta tranferimm off nasıl gececek bu 3 ayyyy

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

asum

AŞKIMCIM SCS

KIZLAR GONCA HANIM GELİNCE BU SAYFAYI KAPATIR EN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİNDEN BASLAYALIM OCAK AYINA

KasrıCinan

evet bencede her ay farklı sayfa acılmasın hem kavga çıkıyor yanlıs anlasılmalar yüzünden.ordan devam edelim

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

asya81

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 24 Aralık , 2010, 12:24:44
Alıntı yapılan: asya81 - 24 Aralık , 2010, 11:29:30
kıslaar bende ocağa transfer oldum :toothy10: :toothy10:
yeni transferimiz hoşheldin tatlım benim  :flowers:
nasılsın bakalımm?  :opucuk:
saol canım iyiyim sen nasılsın

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

Ayşegül_

slm ben siteyi bugün buldum. bir yıldır bebek sahibi olmak istiyorum ama bu ciddi ciddi uğraş verdiğim bir konu değildi. ama artık gerçekten olsun istiyorum. doktora gitmedim. adet hallerim düzenli. bu 16 aralıkta adet oldum. 32 gün sürüyor adet aralığı.yumurtlama dönemim ne zaman olur bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim.

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

asya81

Alıntı yapılan: Ayşegül_ - 24 Aralık , 2010, 15:33:57
slm ben siteyi bugün buldum. bir yıldır bebek sahibi olmak istiyorum ama bu ciddi ciddi uğraş verdiğim bir konu değildi. ama artık gerçekten olsun istiyorum. doktora gitmedim. adet hallerim düzenli. bu 16 aralıkta adet oldum. 32 gün sürüyor adet aralığı.yumurtlama dönemim ne zaman olur bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim.
hoşgeldin canım.allah isteyen herkese nasip etsin :amin: canım adet tarihinden 14gün çıkar yani yada ovulasyon hesaplama yaz google ye orda muhtemel kalma olasılıkları tarihi verir yardımcı olur sana.yada istersen ben bakayım ama bana adet tarihlerini vermen lasım sırasıyla en son olduğun bir önceki ve bir önceki tarihin lasım

Ayşegül_

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 24 Aralık , 2010, 15:40:30
Alıntı yapılan: asya81 - 24 Aralık , 2010, 15:28:59
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 24 Aralık , 2010, 15:27:29
:hello:
selamlar özdencim
VE ALEYKÜM SELAM KIZLAR NASILSINIZ BU ARADA CUMANIZ MÜBAREK OLSUN  :opucuk:
Alıntı yapılan: asya81 - 24 Aralık , 2010, 15:40:55
Alıntı yapılan: Ayşegül_ - 24 Aralık , 2010, 15:33:57
hoşgeldin canım.allah isteyen herkese nasip etsin :amin: canım adet tarihinden 14gün çıkar yani yada ovulasyon hesaplama yaz google ye orda muhtemel kalma olasılıkları tarihi verir yardımcı olur sana.yada istersen ben bakayım ama bana adet tarihlerini vermen lasım sırasıyla en son olduğun bir önceki ve bir önceki tarihin lasım
teşekkürler canım bir deneyeyim bakayım. gerçekten kesin sonuç verir mi acaba?