27 Nisan , 2024, 20:02:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ocakta Hep Birlikte Anne Olalım İnşallah..

Başlatan ÖZLEM & HASAN, 23 Aralık , 2010, 11:33:41

« önceki - sonraki »

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: almina - 23 Aralık , 2010, 14:59:32
slm  kızlar nasılsınız ben geldim
hoşgeldin tatlım sen de mi Ocakta hamile kalmak isteyenlerdensin?

almina

evet özlemcim geçen ay 30 kasımda olmam gerekiyodu ama 2 aralıkta oldum yani inşallah olursa ocakta belli olacak
hem ocakta hem benim hem eşimin doğum günü inşallah sürpriz yapıcak bebeğim bize

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: almina - 23 Aralık , 2010, 15:03:49
evet özlemcim geçen ay 30 kasımda olmam gerekiyodu ama 2 aralıkta oldum yani inşallah olursa ocakta belli olacak
hem ocakta hem benim hem eşimin doğum günü inşallah sürpriz yapıcak bebeğim bize
ayyy ne güzeeeel. inşallah istediğiniz gibi size bi sürpriz yapar ve toplu aile doğum günü yaparsınız  :love9:

almina

inşallah canım bizde çok istiyoz kaç gündür onun hayaliyle yatıp kalkıyom tabi eğer hayırlısıysa olur inşallah   :love7: :love7: :love7:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Aralık , 2010, 15:09:46
s.a kızlar nasılsınız?
selam iyiyiz tatlım sen nasılsın?
bu arada ben özlem izmirliyim. senin ismin nedir ve nerelisin?

nihal_ela

Özlem bende izmir liyim. Neresindensin İzmir in?

almina

neyse kızlar benim çıkmam lazım bu arada bende 24 yaşıma gircem 1 senedir bebek istiyoz inşallah ocak ayı hepimiz için hayırlı olur görüşmek üzere  byyyyy

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: nihal_ela - 23 Aralık , 2010, 15:12:35
Özlem bende izmir liyim. Neresindensin İzmir in?
Tatlım ben izmirin ilçesi Tire' de oturuyorum. Sen izmir'in hangi semtindesin? Çalışıyor musun?

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: almina - 23 Aralık , 2010, 15:13:47
neyse kızlar benim çıkmam lazım bu arada bende 24 yaşıma gircem 1 senedir bebek istiyoz inşallah ocak ayı hepimiz için hayırlı olur görüşmek üzere  byyyyy
inşallah canım aminnn  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 23 Aralık , 2010, 15:11:47
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Aralık , 2010, 15:09:46
s.a kızlar nasılsınız?
selam iyiyiz tatlım sen nasılsın?
bu arada ben özlem izmirliyim. senin ismin nedir ve nerelisin?
mrb özlem hosgeldin benim ismim sümeyra eskisehıirliyim iyiym çok sükür sen nasılsın?

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

nihal_ela

Ben bornova da oturuyorum. Çalışıyorum ışıkkentte ambalaj firmasında grafikerim.

HASRET!M S@N@

NİHAL ELA MESLETASMISIZ 2 OLDU BU YASEMİNDE AYNI MESLEKTEN
BENDE OCAK AYINI BEKLİYORUM ZÖLEMCİM AMA TOPİĞİ KAPATTILAR ACMISTIK YİNE KAPANIR TATLIM AMA BENM BU AY HİÇ UMUDUM YOK CÜNKÜ YUMURTLAMA GÜNLERİNDE HP DÜKKANDA CALISTIK 2 KERE OLDU BOS GECTİ ANLICAN BU AYDA

nihal_ela

Hasretimsana çok sevindim meslektaş olduğumuza sen hangi şehirdeydin?

HASRET!M S@N@

BEN KAYSERİDEYİM CANIM ESİMLE DÜKKAN ACTIK MATBBA ÜZERİNE BİRLİKTE CALISIYORUZ