28 Nisan , 2024, 09:36:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ocakta Hep Birlikte Anne Olalım İnşallah..

Başlatan ÖZLEM & HASAN, 23 Aralık , 2010, 11:33:41

« önceki - sonraki »

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Aralık , 2010, 15:51:55
Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 23 Aralık , 2010, 15:48:53
Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Aralık , 2010, 15:46:56
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 23 Aralık , 2010, 15:38:19
buraya toplanmışsınız ya bende sizi arıyorum bende geldim hadi bir liste yapalım kızlar bizde çaktırmayalım form yöneticisine  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu::k06: :k06: :k06: :k06: aralık ayını kapatsınlar olmazmı burdan devam edek  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
formumuzu kapatmasınlar  :amin: :amin: :amin: :amin:
niye aralik ayi kapatilacakmissss  :caca: :caca: :caca: :caca: asil burasi kapatilsin  :cussing: biz hala aralik ayindayiz demi  :k06: zaten aralik ayi yeni yilda kapatilacak  :y25: burayida yönetici görürse kapatcak gecende acilmisti hatirlarsan hemen kapatilmisti
bence ikisi de kapatılmasın canım neden öyle söylüyorsunuz ki - iki bölümle de ilgilenen arkadaşlar var sonuçta ..
bencede ikiside kapatilmasin ama biz ne kadar desekte kapatcaklar  :cussing: ben yagmur nisanin aralik ayi kapatilsin demesine kizdim  :caca: biz onlari nasil bekledik ama onlar günleri gecince birakmak istiyolar daha cok arkadasimizin belli deil zaten
neyse nasıl takdir ediyorlarsa öyle olsun napalım.. biz bu topiclerde birbirimizle daha iyi kaynaşma fırsatı buluyoruz sıcak ortamlar yaratıyoruz.  yaratmaya da devam edelim tatlışlarım benim. :flowers:

ORNA

ÖZLEM & HASAN

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

gülüm kötü niyetle demedim cnm bu ay bittikten sonra geçelim oraya demiştim biz hep dostuz ama istemezseniz girmem bir daha forma sizi kızdırdığım için çooooook özür dilerim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 23 Aralık , 2010, 16:02:55
gülüm kötü niyetle demedim cnm bu ay bittikten sonra geçelim oraya demiştim biz hep dostuz ama istemezseniz girmem bir daha forma sizi kızdırdığım için çooooook özür dilerim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ama cnm sen bu ay bittikten sonra demedin ki aralik ayi bence kapatilsin burdan devam edelim demissin  :caca: :caca: :caca: tabiki dostuz cnm  :opucuk: ama öyle seyler yazmasaydin keskemm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ORNA

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 23 Aralık , 2010, 15:59:47
Alıntı yapılan: ORNA - 23 Aralık , 2010, 15:42:26
slmm kızlar bende geldimm...
tatlım ismin nedir?

adım nagihan kocaelinde yaşıyorum yaşım 25 2 yıllık evliyim özel sektörde çalışıyorum kısaca bu kadar :) sende kendinden bahset..

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: ORNA - 23 Aralık , 2010, 16:07:37
tatlım ismin nedir?

adım nagihan kocaelinde yaşıyorum yaşım 25 2 yıllık evliyim özel sektörde çalışıyorum kısaca bu kadar :) sende kendinden bahset..
ben de 25 yaşındayım tatlım yaşıtımsın. ismim özlem izmirliyim. özel bir firmada resepsiyonist olarak çalışıyorum

doğunaz

kızlar yerleşme kanaması adet tarihiyle aynı zamanlara mı denk gelio

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: doğunaz - 23 Aralık , 2010, 16:24:35
kızlar yerleşme kanaması adet tarihiyle aynı zamanlara mı denk gelio
tatlım bu konuyla ilgili herhangi bir bilgim yok
ama belki seni bilgilendirecek olan bir topic var yerleşme kanaması ile ilgili, bi oraya da bak istersen..

ÖZLEM & HASAN

o konuyu zaten sen açmışsın ama yorum da yok galiba di mi kusura bakma incelememişim de o yüzden öyle söyledim..

ORNA

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 23 Aralık , 2010, 16:11:33
tatlım ismin nedir?

ben de 25 yaşındayım tatlım yaşıtımsın. ismim özlem izmirliyim. özel bir firmada resepsiyonist olarak çalışıyorum

evet yaşıtmışız:) tanıştığıma memnun oldum cnm  nezamandır bebek istiyosunuz ..

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: ORNA - 23 Aralık , 2010, 16:37:15
Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 23 Aralık , 2010, 16:11:33
tatlım ismin nedir?

evet yaşıtmışız:) tanıştığıma memnun oldum cnm  nezamandır bebek istiyosunuz ..
tatlım biz zaten Ocak ayında çalışmalara başlıycaz :))
sadece ben ön bilgiler ediniyordum - 2 hafta önce de sağlık kontrolü için doktora gittik hamile kalmadan önce folic plus verdi her gün onu kullanıyorum - hamile kaldığımda da 3' e çıkarakmış. öyle yani sende durum nasıl anlatsana..

ORNA

hahaha ne anlatayımki aynı senin durumundayım :) sen zaten anlatmışsın :ehi: :ehi: :ehi:

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: ORNA - 23 Aralık , 2010, 16:44:14
hahaha ne anlatayımki aynı senin durumundayım :) sen zaten anlatmışsın :ehi: :ehi: :ehi:
yani daha çalışmalara başlamadınız mı?