28 Nisan , 2024, 21:10:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

azra35

azra35

Alıntı yapılan: myhope - 25 Aralık , 2008, 21:26:25
SELAM KIZLAR BEN DAHA BUGÜN KATILDIM ARANIZA!
BEN DE BU AY BEKLİYORUM MERAKLA.5 GÜN VAR ADETİME.ASLINDA ÇOK UMUTLU DEĞİLİM ÇÜNKÜ 2 AYDIR YASAKLIYDIM EKİM BAŞINDA 1 AYLIK BİR DÜŞÜK YAPTIĞIM İÇİN.BU AY GARANTİ DEĞİL AMA NE BİLEYİM İNSAN MERAKLANMADAN DURAMIYOR.ALLAHIM HEPİMİZE NASİP EDER İNŞALLAH O MİNİCİK ELLERİ AYAKLARI ÖPÜP KOKLAMAYI!!!!!
slm niye düşük yaptın

myhope

Destinacım nedeni pek belli değil doktor küçük daha bir aylık bir gebelik olduğu için kromozomsal bir sorun olabilir dedi.Patalojiye yollamadı zaten parçayı."Selam ben geldim.Süpersiniz!" başlıklı konuda anlattım ayrıntılı bir biçimde.
Sağolasın Azracım inan sizin bu sıcak ilginiz sayesinde gerçekten hoş buldum!...
  Destina takma kafana napalım bizim de sıramız gelecek Allahın izniyle.

ceylin eslem

beklemek hakikattende çok zor yaa bir türlü geçmiyor günler değilmi.napalım elimizde değilki merak etmemek düşünmeden yapamıyoruz işte.yumurtlama haftasına giriyorum.düşünmemeye çalışşacam bakalım tutacakmı:D daha 2 hafta var geçmez günler bana.neyse habi gayret çalışmalara devam edelim arkadaşlar bakarsınız oluverir.

azra35

Alıntı yapılan: destina - 27 Aralık , 2008, 17:27:50
hakkımızda hayırlısı kızlar. sen kaç yaşındasın haticeciğim.              myhope sende hoşgeldin canım aramıza
24 yaşındayım

azra35

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 28 Aralık , 2008, 14:45:21
beklemek hakikattende çok zor yaa bir türlü geçmiyor günler değilmi.napalım elimizde değilki merak etmemek düşünmeden yapamıyoruz işte.yumurtlama haftasına giriyorum.düşünmemeye çalışşacam bakalım tutacakmı:D daha 2 hafta var geçmez günler bana.neyse habi gayret çalışmalara devam edelim arkadaşlar bakarsınız oluverir.
hayırlısı olsun arkadaşım ümidimizi kesmeyelim allah büyük

destina

ewet canım  ama birşeyim yok diyor doktor zamana bırakmamızı istedi.
anne olmak istiyorum

goncagul

myhope

Ah şu beklemek...Benim de yarın 30.gün bekleyişimin.Zaman zaman aslında çoğu zaman gecikebiliyo ama umut işte.Ara ara karnım ağrıyo.Off diyorum bari adet olsam da yeniden gün saymaya başlasam.Bakalım nasip ağrılar adetin geleceğinin habercisi gibi geliyo ama bekleyelim de görelim bakalım.

azra35

Alıntı yapılan: myhope - 29 Aralık , 2008, 16:36:45
Ah şu beklemek...Benim de yarın 30.gün bekleyişimin.Zaman zaman aslında çoğu zaman gecikebiliyo ama umut işte.Ara ara karnım ağrıyo.Off diyorum bari adet olsam da yeniden gün saymaya başlasam.Bakalım nasip ağrılar adetin geleceğinin habercisi gibi geliyo ama bekleyelim de görelim bakalım.
umarım hamişsindir

taliha

ben artık merakbile etmiyorum okadar çok hayal kırıklığı yaşadımki artık çok umutsuzum ama allahtan herzaman diliyorum inşallah dualarım kabulolur

destina

merhaba talihacım kaç yıllık evlisin ve ne kadardır çocuk istiyorsunuz? ben 2.5 yıllık evliyim 9 aydır çocuk istiyorum..
anne olmak istiyorum

myhope

Kızlar benim hayaller bu ayda suya düştü:( Neyse hayırlısı artık bu aya innnnşşşaaaalllllaaaaaaaahh!!!

ceylin eslem

adetime 4 gün var daha biraz merak ediyorum tabi ama bu ay gecikmelide adet olabilirim geçen ay 15 gün gecikmişti ilk defa o yüzden hemen gecikmesini hamileliğe yormayacağım.tabi hamilede olabilirim bebiş için çalışıyoruz ama nolur sonuç bilmiyorum.hakkımızda hayırlı olanı versin rabbim