28 Mart , 2024, 23:37:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

MISIRLI-GELIN

Alıntı yapılan: brc45 - 03 Ekim , 2008, 02:02:05
siteye yeni katıldım.2.5 senelik evliyim.6aydır korunmuyoruz.şuan adetime 10 gün falan var.yumurtlama zamanımda geçti.belim ağrıyor.kasıklarımda sancı var.ara ara ateş basıyor..canım bişeyler yemek istiyor.tecrübelii hamişlerden akıl istiyorum.erken hamilelik belirtileri neler?acaba hamilemiyim??*

merhaba canim aramiza hosgeldin ben tecrübeli degilim pek ama bildiklerimi paylasirim seninle 
mide bulantisi uyku degisikligi kimi cok uyur kimi hic uyuyamaz yemek kokusundan tiksinirsin sen en iyisi bekle ve doktora git istersen
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

tubis

Alıntı yapılan: brc45 - 03 Ekim , 2008, 02:02:05
siteye yeni katıldım.2.5 senelik evliyim.6aydır korunmuyoruz.şuan adetime 10 gün falan var.yumurtlama zamanımda geçti.belim ağrıyor.kasıklarımda sancı var.ara ara ateş basıyor..canım bişeyler yemek istiyor.tecrübelii hamişlerden akıl istiyorum.erken hamilelik belirtileri neler?acaba hamilemiyim??*

mrhb cım hoşgeldin.

ben adetimden 4 gün sonra kan testi yaptırmıştım ve çıktı.

adetimin olacagı gün ve birkaç gün öncesinden adet olacakmışım gibi bel agırısı ve kasıklarda agrı hissediyordum. yani adet olucam heralde diye düşünüyordumm.

ama hamiş olabileceğimin de bir belirtisini hissetmeye başlamıştım o da sık idrara çıkmamdı.onun dışında bir belirti hissetmedim.

ama sen biraz daha bekle sabret ve adetinin geçmesini bekle. veeeeeeeee kesinlikle acaba hamilemiyim diyede düşünüp beynini meşgul etme. bu olumsuzluklar döllenmeyi olumsuz etkiliyor bunu unutma :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

güneş83

ya kızlar dayanamayıp
kan testi yaptırdım.negatif.daha 10 gün var aslında.ama merak ettim.moralim bozuldu.acaba çokmu erken baktırdım.yoksa sonuç doğrumudur..

MISIRLI-GELIN

isminiz burcu galiba bak kardesim kendine edersin yapma daha erken
10 gün var allaha dua et ve bekle cok erken tesst yapmissin bacim belki tam olacak sen stres yaptigin icin olmaz

güneş83

ne desen haklısn aslında.çok erken olduğunu biliyorum.ama yaptırdım işte.olsa çıkarmıydı acaba?

tubis

burcucum onu bilemeyiz. sen kafanı takma ve bekle. böyle yaptıgın sürece olacagı varsada sen engelemiş oluyorsun

MISIRLI-GELIN

sey bise soracam siz kac yasindasiniz aceba

bide  cok erken daha 10 gün var dualarimiz anne olmak isteyenlerle

allah bütün anne olmak isteyenlere bebis versin

AMIN

güneş83

26 yaşındayım.haklısın bekliyeceğim.hatta bunu beklediğimi bile unutacağım. ;D.forumdaki tüm yazıları okudum sayılır.hamile kalmak istiyorum diyen çoğu kişi kalmış.kimbilir belki sıra bendedir.allah isteyen herkese sevsin :amin:

zahar

merabalar bnm adetim 8 gün gecikti ve busabah evde test yaptımm  sadece tek cizgi cıktı  yani negatiff  kesinhamile değilimdir dimii yani ikinci bi cizgiyee  yakın hiç bişy yoktuu  :icon_scratch:

neslihan

canımcım adet geçtikten sonra sonuç vermesi gerekirdi.Ama negatif sonuçlar yanıltıcı olabiliyormuş.İstersen kan testi yaptır.

zahar

yani bi,de şöyle bi durum  hamile  gibi hiç bi belirtim yok hemde hiç herşey normal sadece adet olmadım bide negatif cıktı of bilmiyorum. gecen ay esim burdayken  normal adetimi oldum şimdi ise askerdee bu ay normal şekilde olmam gerek  ama yok sinir olmaya basladım  öyle bi durumda hamile olsam bile adet olurmuydum  ki

tubis

Alıntı yapılan: zahar - 04 Ekim , 2008, 11:19:10
merabalar bnm adetim 8 gün gecikti ve busabah evde test yaptımm  sadece tek cizgi cıktı  yani negatiff  kesinhamile değilimdir dimii yani ikinci bi cizgiyee  yakın hiç bişy yoktuu  :icon_scratch:

idrar testinden gebelik 20 güne kadar çıkmayabiliyor canım. sana tavsiyem kan testi yaptırman.benim arkadaşımın 9 günü geçmişti kan testinde çıkmadı ama 15 günü geçmişti sanırım idrar testi yaptı ve çift çizgi çıktı. yani geç çıkabiliyor. ama kan testi yaptırmanı öneririm.

eger gene çıkmazda adet olmazsan tetsi yen,ilersin.

sibel28

bazen hiç belirti vermiyor.benim arkadaşım bir aylık hamile fakat hiçbir belirti yok.

zola

BENİMDE BUGÜN 7.GÜN.HALA ADET OLMADIM.HİÇ BÖYLE OLMAZDI.HİÇ BİR BELİRTİ YOK.TEST YAPTIM NEGATİF ÇIKTI.HEYECANLANIYORUM.YARIN KAN TESTİ YAPTIRICAM İNŞALLAH.DUA EDİN.

tubis