28 Nisan , 2024, 01:22:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

DİLVİN

BEN EKİMDE 25 İNE HASTA OLMUŞTUM
KASIMDA 22 NE HASTA OLDUM
ŞİMDİ DAHA BİŞEY YOK
5 AYLIK EVLIYIM BEN
SEN
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

pinar79

selcancım ben 3buçuk yıllık evliyim eşimle ayrı şehirlerde çalışmak zorunda kaldık 2 sene onun içinde bebiş düşünemedik 5 aydır istiyoruz.doğumkontrol ilacıda kullanmadım ama olmuyor.doktora gittim 1.doktor küçük bir myomum olduğunu söyledi,2.doktor ise böyle bişeyden bahsetmedi.ancak 3 ocakta yapılması için hormon tahlilleri istedi.eşimden sperm tahlili istedi aslında normal dedi ama yinede tekrara yapılsa iyi olur dedi eşim bunu problem yapıyo inşallah onda bi sorun çıkmaz.inan ben kendime razıyım çünkü erkekler bunu kaldıramıyor.

DİLVİN

GEÇMİŞ OLSUN CANIM
BİZİM AKRABALARDAN Bİ TEYZE VARDI
ÇOCUĞU OLMAYINCA KOCASI BUNU BOŞAMIŞ
SONRA TEYZE Bİ BAŞKASIYLA EVLENDI
VE ONDAN 1 KIZI VAR
YANI RABBİM İSTERSE HERŞEY OLUR
KAFANIZA TAKMAYIN
RABBIM BAŞKA SORUN VERMESIN
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

pinar79

amin canım benim düşünceme göre myomdan yada hormonlardan kaynaklanıyor bekleceğim başka yapacak bişey yok.erkekler için zor bi durum.eşimin tahlili normal ama kesin olması için bidaha gerekli bende tahlillerimi yaptırayım bişey çıkmazssa onu ikna edip tekrar tahlil vermesini sağlıycam.kafama takmıyorum zaten taksamda üzülmekten başka bişey gelmiyor elimden tıp çok gelişti artık bunun için umudumu ASLA kaybetmiyorum.Rabbimdende bebeiş istiyorum.Allah isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin

destina

anne olmak istiyorum

esraa

mrb arkadaşlar yıne husran adet oldum :sad1: kısmet artık ne diyim aranızda bekleyen ve adet olmayan yani hamiş olan varmı bu ayda sabırsızlıkla beklicem bakalım ne olucak Allah hepimizin gönlüne göre versin 

CİĞERİM

ÜZÜLME ARKADAŞIM BENDE AYNI DURUMDAYIM İNŞALLAH YENİ AYDA KALIRSIN.

aslım

merhaba bende aranızda yeniyim 15 aylık evliyim bebek istiyorum yaklaşık 2-3 aydır adetimi sabırsızla bekliyorum ama üzülüyorum taba inşallah tüm isteyenlerin olur

DİLVİN

AMINNN CANIMMMM
HAYIRLISIYLA BİZDE ANNELİĞİ TADARIZ İNŞALLAH

myhope

SELAM KIZLAR BEN DAHA BUGÜN KATILDIM ARANIZA!
BEN DE BU AY BEKLİYORUM MERAKLA.5 GÜN VAR ADETİME.ASLINDA ÇOK UMUTLU DEĞİLİM ÇÜNKÜ 2 AYDIR YASAKLIYDIM EKİM BAŞINDA 1 AYLIK BİR DÜŞÜK YAPTIĞIM İÇİN.BU AY GARANTİ DEĞİL AMA NE BİLEYİM İNSAN MERAKLANMADAN DURAMIYOR.ALLAHIM HEPİMİZE NASİP EDER İNŞALLAH O MİNİCİK ELLERİ AYAKLARI ÖPÜP KOKLAMAYI!!!!!

azra35

arkadaşlar ben 2 aydır deniyorum yarın adet günüm . ama su gibi olan yapışkan olmayan bi sıvı her geliyo yardımcı olun bana teşekkürler ha ayrıca kokusuz

azra35

Alıntı yapılan: esraa - 25 Aralık , 2008, 12:35:53
mrb arkadaşlar yıne husran adet oldum :sad1: kısmet artık ne diyim aranızda bekleyen ve adet olmayan yani hamiş olan varmı bu ayda sabırsızlıkla beklicem bakalım ne olucak Allah hepimizin gönlüne göre versin 
selam esra ben hatice benim de yarın adet günüm ve 2. ayım ama hiç umudum yok benim için de hüsran olacak heralde hayırlısı

destina

hakkımızda hayırlısı kızlar. sen kaç yaşındasın haticeciğim.              myhope sende hoşgeldin canım aramıza
anne olmak istiyorum

destina

normaldir. bazıların sıvısı su renginde olur adetine yakın bazıların tamamen biter. ama inşallah hamilesindir canm.
anne olmak istiyorum

samira