Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

CİĞERİM

BENDE DE SADECE KASIK AĞRISI BİRDE AKINTI VAR. AMA BULANTI FALAN YOK YANİ.

DİLVİN

yok benım öle ağrılarım yok
normaldede benım günüm hep geçer 4-5 gün
en iyisi haftaya  cumartesını beklemek
eğer olmazsam haftayada kesın hamileyim
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

CİĞERİM

NASIL YANİ BU CUMARTESİ DEĞİLDE HAFTAYA KADARMI BEKLEMEN GEREKİYOR. ÖYLE OLURSA BAYAA UZUN ZAMAN..

DİLVİN

en son 22 sine hasta olmuştum
4-5 gün geçikiyor benımki
sen en son ne zaman hasta olmuştun
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

CİĞERİM

20 KASIMDA OLDUM CANIM.SENCE BUGÜN GELİRMİ YAA. ÇOK MORELİM BOZULUYOR İNANKİ DÜNDE DEDİMYA WC YE GİTMEKTEN KORKUYORUM. HER AY AYNI SAHNEYİ OYNAMAKTAN BIKTIM . HEP HÜSRANA UĞRUYORUM.

DİLVİN

bilmıyorum kı
korkma ya :icon_pale:
rabbım ne eylerse güzel eyler
sıkma kendını
her işte bir hayır vardır

CİĞERİM

SAĞOL CANIM YA. NE OLURDU ŞURDAN HAMİLEYİZZZZ DİYE BAĞISAK DİMİ. NEYSE SEN ADET TARİHİNİ HESAPLAMADINMI KAÇINDA GELMESİ GEREKİYOR. HANİ BİR TABLO VARYA ÖNCEKİ SAT TARİHİNİ GİRİYON SANA SÖYLÜYOR HİÇ YAPTINMI. YAPTIYSAN TUTAN VARMI.

DİLVİN

DİLVİN

hem ben onu bilmıyorum
nerden yapacağım
sen biliyormusun

CİĞERİM

BAK ŞİMDİ YAZIYORUM. GOOGLE YE GİR ORAYA YUMURTLAMA DÖNEMİ YAZ İLK ÇIKAN SİTEYE GİR ORADA HESAPLAMA TABLOSU VAR ORAYA GEREKLİ TARİHLERİ YAZ SONRA HESAPLA   YA BAS SANA GÖSTERİYOR TARİHİNİ VE DE YUMRTLAMA ZAMANINIDA VERİYOR BEN HEP ORDAN TAKİP EDİP İLİŞKİYE GİRDİM AMA OLMADIMI OLMUYOR İŞTE NEYAPALIM.

DİLVİN

Girdiğiniz verilere göre adet döngünüz yaklaşık  32 gün sürüyor ve
bir sonraki adetiniz muhtemelen 23  tarihinde başlayacak.

yazıyor

CİĞERİM

GİRDİĞİN TARİHLER DOĞRUYSA TAMAMDIR. BENİNDE 28 BAZENDE 29 GÜNDE BİR OLUYOR.

DİLVİN

o zaman benım kı salı günü belli olur heralde
sankı kasığımda hafif ağrı var gibi
öle hissettim
belki bu ayda hamıle kalamadım ben

CİĞERİM

DUR BAKALIM BEKLEDE SONRA KARAR VERİRSİN İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR. SEN BARİ OLDA SEVİNELİM BENDEN BİRŞEY ÇIKMAZ NASILSA. CANIM YEMEĞE GİDİP DÖNECEĞİM ÖPTÜM.

DİLVİN

afiyet olsun
bende ineyim barı yemekhaneye :)
karnım acıktı zaten
  :wave: