28 Nisan , 2024, 05:09:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tacize uğradınız mı ?

Başlatan βαlκιz, 15 Eylül , 2010, 01:22:30

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ben uğradım bekarken çok ugradım hemde
yolda otobüste falan
en kötüsü şöyle oldu birgün arkadasımla okulu kırdık erkek arkadaslarımızla buluşcaz şişliden okmeydanına dogru yürüyerek gitcez sabah 7 falan saat acayip yagmur yagıyo ama çılgınlık yürüycez
okmeydanı köprüye geldik arkadasım çok çatlak bişey yolda yapmadıgı manyaklık kalmaz bana sarılır iter öper deli kız birden arkamdan biri sarıldı bende arkadasım sanıp ses çıkarmıyorum gülüyorum neyse bi baktım sarılanın elleri biyerlerimde  :violent1: :violent1: bi döndüm arkamı ben döner dönmez sarılan kaçtı köprüden aşağı yeşillik alana atladı arkadasıma baktım şok olmuş azı acık bakıyo
ben şaşkınlık içindeyim  neyse kendime geldim kimdi noldu falan konuştuk bakındım ama ortadan kaybolmuştu hayvan ama baliciydi kesin orası belliydi kaçarken gördüm
ben kıpkırmızı olmuştum arkadasım manyak dalğa geçiyodu adam seni şey etcekti az daha diyee dedim bidaha yürüyerek geleni şey etsinler valla piss :caca: :caca: sabah sabah etrafta insan bile yok ayyy ya orda bize bişey yapsalardıı allah korusun o günden sonra yürüyerek biyere gitmedim  :ehi: yolda yürürken bile hep arkama bakarım biri gelip sarılmasın yine diyee  :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

:ehi:  :ehi:  :ehi: gecmiş olsun ayy allah korusun bende  okmeydanındayım tırstım bak şindi  ::)

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: köprünün başında oldu dikkat et  :toothy10: :toothy10: :toothy10: yeşil pantolonlu biriydii  :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

SiRiNe

yaa bende  :ehi:nu  :ehi:aciyooo
bir konu acmak istiyorum amaaaa :ehi:

:ehi:herkez  bir konu aciyoo benim eksigim neee

Saciniz hic dolastimi?  diye konu acacam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

FeHi

İkiz annesi dolaştı şuan saçımı açmayla uğraşıyorum :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

walla hiç mutlaka dolaşmıştır..ama sırf senin için dolaştırıp tekrar açıcam:))

beni sadece eşim taciz ediyooo:))))))

FeHi

BÜŞRA sabah sabah güldürdün beni sen çok yaşa emi :k06:

FeHi

HArbiden şerefsizmişş Allahtan zarar gelmeden kurtulmuşsun Tugba.  :violent1: :violent1:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 15 Eylül , 2010, 01:57:25
yaa bende  :ehi:nu  :ehi:aciyooo
bir konu acmak istiyorum amaaaa :ehi:

:ehi:herkez  bir konu aciyoo benim eksigim neee

Saciniz hic dolastimi?  diye konu acacam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benım hep dolasıyor  :k06: :k06:

derbeder

genelde genc erkekler kucuk kizlara yapiyorlar boyle seyleri. o yasta aslinda kotu birsey yaptigini biliyorsun, ama ne oldugunu kestiremiyorsun.

biz arkadaslarla otobusteyken. herifin biri arkadan eliyle taciz ediyormus bizi. yane tabi otobus tiklim tiklim oldugu icin farkedemedik. sonradan bi baktim pis herif arkadasa yapiyor aynisini. ayy mide bulandirici bir tipi vardi dogrusu. yaneh en guzeli oyle mikroplara bi dirsek atmak olacak milletin icinde, ya da herkesin icinde bagirip cagirmak olur. o zaman 13-14 yasindaydim henuz, bi naneden haberim yok. ayrica herkese amca dede diyorum dusunun yaneh. cok safmisim o zamanlar  :k06: simdi ise babama bile guvenmiyorum tabiri yerindeyse  :tongue3:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hasretALİ

ben uğramadım arkadaşlar ama ortalık pis sapık dolu müge anlıya bakıyorum şu eskişehirli kızı duymuşsunuz ya 45 yaşındaki adam gözün o kadar mı döndü ya 11 yaşındaki kızı ormanda ölüsü bulundu 6 tane çocuğu varmış daha yeni çıkmış cezaevinden dah öncekilerde tecavüz tcaizz falanmış kızı önece evine götürmüş çocukları tv de kızın resmini görünce polise ihbar etmişler de öle yakalandı şefersiz

derbeder

Alıntı yapılan: hasretALİ - 15 Eylül , 2010, 10:38:21
ben uğramadım arkadaşlar ama ortalık pis sapık dolu müge anlıya bakıyorum şu eskişehirli kızı duymuşsunuz ya 45 yaşındaki adam gözün o kadar mı döndü ya 11 yaşındaki kızı ormanda ölüsü bulundu 6 tane çocuğu varmış daha yeni çıkmış cezaevinden dah öncekilerde tecavüz tcaizz falanmış kızı önece evine götürmüş çocukları tv de kızın resmini görünce polise ihbar etmişler de öle yakalandı şefersiz
boyle pislikleri direkt idam etmeleri gerekir. hadi idam kalkti diyelim, omur boyu yatsin icerde. etraf piskopatlarla doldu gitti. biz nasil bir toplumuz ya Rabbim, nasil bir ummetiz  :cildir:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

**Gül**

Alıntı yapılan: angel81 - 15 Eylül , 2010, 10:50:46
Alıntı yapılan: hasretALİ - 15 Eylül , 2010, 10:38:21
boyle pislikleri direkt idam etmeleri gerekir. hadi idam kalkti diyelim, omur boyu yatsin icerde. etraf piskopatlarla doldu gitti. biz nasil bir toplumuz ya Rabbim, nasil bir ummetiz  :cildir:
Olurmu yaa. Boylelerinin disarda gezme rahatca yasama haklari herkesten daha cok. acliktan bir ekmek calan cocuga senelerce ceza verirlerde boylelerini komik cezalarla saliverirler. Aferin. birdaha yap emi der gibi  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011