28 Nisan , 2024, 20:30:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tacize uğradınız mı ?

Başlatan βαlκιz, 15 Eylül , 2010, 01:22:30

« önceki - sonraki »

derbeder

bu yuzden herhalde Allah kadini erkege emanet etmis. kocalarimizin kiymetini bilelim arkadaslar. buarada hadi hetero olarak bizim kocamiz varda lezbiyen olanlarin basi dertte  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

AککORTįє

16 Eylül , 2010, 18:21:23 #76 Son düzenlenme: 16 Eylül , 2010, 21:05:57 iLkNu®
çok şükür başıma böyle birşey gelmedi ama bu konuyla ilgili bi hikaye duymuştum onu anlatıcam.

kadının biri bi avm de tuvalete girmiş yanında da oğlu. artık kadınlar tuvaletine girmek istemeyecek yaşta küçük bi oğlan. çocuk erkekler tuvaletine kadında kendi bölümüne girmiş. kadın çıkmış lavabodan ama çocuk yok. bekle bekle yok. sonra güvenliğe söylemiş baksın diye. bi giriyorlarki  çocuk kabinde elleri ayakları bağlanmış tecavüz etmişler  :BangHead:
şok oldunuz dimi , bende ilk duyduğumda da hala da; bu olay için yorum yapamıyorum

Demet_dk

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ALLAH BELASINI VERSİN VERSİN BU PİS SAPIKLARIN
CESARETE BAKARMISINIZ

βαlκιz

:-ooo :-oooallahım sen çocuklarımızı koru yarabbim ne pis insanlar varr
allah yapanların belasını versin
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aay ne pislik nsanlar var ya  :violent1: :violent1:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

AY ILKNUR ODUMU KOPARDIN KIZ  :icon_pale: ALLAHIM KORUSUN OGLAN COCUKLARINIDA COK DIKKAT EDELIM YA  :crybaby2: ALLAH BELALARINI VERSIN MILLETIN IRZINA NAMUSUNA NASIL GOZ DIKIYOLAR SEYLERI KOPASICA INANINKI SU SUBYANCILARI OZELLIKLÑE MEYDANDA TOPLUCAN SEYLERINI KOKUNDEN KOPARIP ACI ICINDE OLMELERINI GULEREK SEYREDECEN ICIM BUZ GIBI OLURDU HA  :violent1:  :violent1:  :violent1:   :violent1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

adamlar keçiye bile tecavüz ediyosa
herkeze eder onların anası bacısı yokmu ya nasıl biyerde yetiştiler çok merak ediyorum adilerrr
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 16 Eylül , 2010, 21:42:51
AY ILKNUR ODUMU KOPARDIN KIZ  :icon_pale: ALLAHIM KORUSUN OGLAN COCUKLARINIDA COK DIKKAT EDELIM YA  :crybaby2: ALLAH BELALARINI VERSIN MILLETIN IRZINA NAMUSUNA NASIL GOZ DIKIYOLAR SEYLERI KOPASICA INANINKI SU SUBYANCILARI OZELLIKLÑE MEYDANDA TOPLUCAN SEYLERINI KOKUNDEN KOPARIP ACI ICINDE OLMELERINI GULEREK SEYREDECEN ICIM BUZ GIBI OLURDU HA  :violent1:  :violent1:  :violent1:   :violent1:
AYNEN CANIM YA TAŞ YAĞMURUNA TUTACAN BÖYLE PİSLİKLERİ ALLAH BELALARINI VERSİN HEPSİNİN ŞERLERİNDEN KORUSUN RABBİM BİZLERİDE EVLATLARIMIZIDA..AYY KADIN ÇILDIRMIŞTIR YA NE KÖTÜ BİRŞEY YA RABBİM YAVRUM BENİM KİMBİLİR NE HALE GELDİ CANIM BENİM YAA ÇOK MORALİM BOZULDU YA KEŞKE OKUMASA İDİM.. :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 16 Eylül , 2010, 23:12:19
Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 16 Eylül , 2010, 21:42:51
AYNEN CANIM YA TAŞ YAĞMURUNA TUTACAN BÖYLE PİSLİKLERİ ALLAH BELALARINI VERSİN HEPSİNİN ŞERLERİNDEN KORUSUN RABBİM BİZLERİDE EVLATLARIMIZIDA..AYY KADIN ÇILDIRMIŞTIR YA NE KÖTÜ BİRŞEY YA RABBİM YAVRUM BENİM KİMBİLİR NE HALE GELDİ CANIM BENİM YAA ÇOK MORALİM BOZULDU YA KEŞKE OKUMASA İDİM.. :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
BENDE OKUMASAYDIM KESKE  :cildir:

AککORTįє

ne keçisi geçende biri damacanaya tecavüz etmiş  :ehi: :ehi: :ehi:

ya töbe töbe insanlıktan çıktı artık herkes nasıl bir devirde yaşıyoruz ya  :y25:

öyle bi devirde yaşıyoruz ki babası öz kızına tecavüz ediyor

bela okumak ta günah ne diim

bizim de çocuklarımız var , şimdi böyleyse 20 sene sonra nasıl olacak acaba 

Kötü insanlarla karşılaştırmasın Rabbim yavrularımızı korusun  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

DAMACANA  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
DAHA NELER DUYCAZ TOVBE TOVBE  :ehi:

°o.O євяυ O.o°

töbe yaa bu ne biçim bi devir :-[ rabbm yavrularımızı korusun :amin: ben şimdiden düşünüom zaten nası yollcam okula miniğimi :-\

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aynen ya bende kara kara onu düşünüyorum nasıl yollucaz okula
yarın öbürgün büyücekler
biz onları sevmeye kıyamazken adi insanlar neler yapıyolar
hergün neler izlıyoruz cinayet mı ararsın tecavüz mu ararsın yazıklar olsun bu milletımıze
bu toplumun çivisi cıkmıs
allahım hayırlı insanlarla karsılastırsın yavularımızı :amin: :amin: :amin:

**yeliz**

arkadaşlar benim yaşadığım yer trabzon valla yaşatmazlar ölesini zaten yaşatmıyolar inanın  ben büyük  yerleşim merkezlerinden çok korkarım mesela ne bilim allah hepimize yardım etsin