28 Nisan , 2024, 02:11:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tacize uğradınız mı ?

Başlatan βαlκιz, 15 Eylül , 2010, 01:22:30

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bikerede yolda 2 kız arkadasımla dondurma yiyerek gidiyoruz
yanımızdan 2 erkek geçti bende o sıra yaladım dondurmayı nasıl yaladıysam adam döndü baktı
güldü az ileri gitti yürüdü ama bana bakıyo halaa
bende ne bakıyosun dedim gel benimkinide yala dedi adii
:BangHead: :violent1: :violent1: :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 16 Eylül , 2010, 01:50:57
yanımızdan 2 erkek geçti bende o sıra yaladım dondurmayı nasıl yaladıysam adam döndü baktı

BU TACIZLE BENDE KARSILASTIM OGUNDEN BERIDE YOLDA ASLA DONDURMA YEMIYORUM  :igrenc:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

:ehi: :ehi: orda bişey demiştim ama hatırlamıyorum ne dedim  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

meliss

kızz gülşah ne güldüm ya gece gece adam yataktan fırladı  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

benimde başıma çok geldi valla   bitanesini anlatim lise 1deydim müdür yardımcımız   çok gençti 25 yaşındaydı  nöbettiçdim kapıda beni çağırdı odasında çay su getirmisin ban adedi  tabi hocam dedim suyu getirdim tam uzattım alırken döktü üzerimee mal eteğim ıslanmıştı o bahaneyle bacağıma dokunmuştu napıosunuz siz be sapık herif demiştim çıkmıştım sonra adam yüzsüzdüya bişey olmamış gibi davranıyodu
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

meliss

Alıntı yapılan: tuğba rana - 16 Eylül , 2010, 02:53:07
meliscim seni burda görmek ne güzel
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sağol canımm  :opucuk:  :opucuk: artık niyeyse çok girmiyorum foruma msn face derken  unutuyorum burayı sanırım  :k06: :k06: :k06:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

ertl

canım benim face açılmıyor nedense 
:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Balböceği

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SABIRTAŞI

YAA BENDE BİR ARKADAŞIMDAN DUYMUŞTUM ONADA DONDURMA YALAYARAK ÇARŞIDA GEZERKEN DEMİŞ ADAM GEL BENİMKİNİDE YALA DİYE...O GÜN BUGÜNDÜR HİÇ DONDURMA YEMEM ORTALIKTA...BANA DESE ÖYLE BİRİSİ KAN ÇIKAR VALLA... :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN DE Bİ GÜN ARKADAŞIMLA BULUŞMAK İÇİN ULUS DİYE Bİ YER VAR ANKARADA ORAYA GİDİYORDUM KARŞIDAN Bİ ADAM GELİYODU TAM YAN YANA GEÇERKEN POPOMU Bİ AVUÇLADIII NEYE UĞRADIĞIMI ŞAŞIRDIM 17 YAŞINDA FİLANDIM.ARKAMA DÖNDÜM BİR SÜRÜ ERKEK YÜRÜYOO GERİZEKALI DİYEBİLDİM SADECE KIPKIRMIZI OLMUŞTUM UZUN ZAMAN ULUSA GİDEMEDİM ŞİMDİ HEP ORDAN GEÇERKEN POPOMU TUTUYORUM KİMSE ELLEMESİN DİYEEE  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 16 Eylül , 2010, 14:25:57
YAA BENDE BİR ARKADAŞIMDAN DUYMUŞTUM ONADA DONDURMA YALAYARAK ÇARŞIDA GEZERKEN DEMİŞ ADAM GEL BENİMKİNİDE YALA DİYE...O GÜN BUGÜNDÜR HİÇ DONDURMA YEMEM ORTALIKTA...BANA DESE ÖYLE BİRİSİ KAN ÇIKAR VALLA... :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Disarda dondurma yemek isterseniz oturun bi yere banka falan yeyin anacim yuruken dondurma yenirse elalemin adamida oyle der  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: nur_06 - 16 Eylül , 2010, 14:43:04
BEN DE Bİ GÜN ARKADAŞIMLA BULUŞMAK İÇİN ULUS DİYE Bİ YER VAR ANKARADA ORAYA GİDİYORDUM KARŞIDAN Bİ ADAM GELİYODU TAM YAN YANA GEÇERKEN POPOMU Bİ AVUÇLADIII NEYE UĞRADIĞIMI ŞAŞIRDIM 17 YAŞINDA FİLANDIM.ARKAMA DÖNDÜM BİR SÜRÜ ERKEK YÜRÜYOO GERİZEKALI DİYEBİLDİM SADECE KIPKIRMIZI OLMUŞTUM UZUN ZAMAN ULUSA GİDEMEDİM ŞİMDİ HEP ORDAN GEÇERKEN POPOMU TUTUYORUM KİMSE ELLEMESİN DİYEEE  :ehi:
Gecmis olsun sekeyim sanada bi tacizzede daha  :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

derbeder

Alıntı yapılan: Balböceği - 16 Eylül , 2010, 14:45:15
Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 16 Eylül , 2010, 14:25:57
Disarda dondurma yemek isterseniz oturun bi yere banka falan yeyin anacim yuruken dondurma yenirse elalemin adamida oyle der  :toothy10: :toothy10:
bu dondurma olayi bi bizim azgin turk erkeklerince yanlis anlasiliyor zannedersem. tamam zaten iki metre dilini cikara cikara yenmez dondurma, -ki normaldede oyle yenmemeli bence. en azindan ben evdede oyle yemiyorum  :k06: ama yani dondurma yemek neden bu kadar abes kaciyor anlamis degilim.
gel benimkini yala diyene, git anan bacin yalasin  :caca: diyeceksin bakalim serefsizlik yapabiliyormu bi daha.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

**yeliz**

:( :( :( :( :( rezalet

DİLVİN

Alıntı yapılan: nur_06 - 16 Eylül , 2010, 14:43:04

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik