мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

pitirpisi

merhabalar çok uzun zaman önce bir konuya bakarken senin hikayeni okumuştum.çok üzülmüştüm ve senin için dua etmiştim.eminim benim gibi bir çok kişinin ve senin duaların kabul oldu.Allahım sana seni mutlu edecek insanla tanışmayı nasip etmiş.gerçekten çok sevindim.çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook mutlu olursun inşallah güzelim :love8: :love9: :love9: :love9: :love9: :hello2:
Melek kızım ve mükemmel aşkımla bir ömür boyu beraber.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: pitirpisi - 09 Ağustos , 2011, 23:06:33
merhabalar çok uzun zaman önce bir konuya bakarken senin hikayeni okumuştum.çok üzülmüştüm ve senin için dua etmiştim.eminim benim gibi bir çok kişinin ve senin duaların kabul oldu.Allahım sana seni mutlu edecek insanla tanışmayı nasip etmiş.gerçekten çok sevindim.çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook mutlu olursun inşallah güzelim :love8: :love9: :love9: :love9: :love9: :hello2:
Canım çok teşekkür ederim :opucuk: Allah razı olsun dualarında bana da yer verdiğin için...
İnan ki bu yazı bile beni o kadar mutlu etti ki..
Hayatımda hep ufak şeylerle mutlu oldum Rabbim yüzüme gülmüş olsun bu sefer inşallah..
Beni o kadar mutlu ettin ki allah da seni her zaman mutlu etsin gönlüne göre versin inşallah tatlım eksik olma tekrardan  :love9: :flowers:

bebişim616161

slm gözdecim mutlu olursun insallah hep . RABBİM bir ömür boyu yüzünden gülücüklei eksik etmesin

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Herşeye rağmen tüm dilek ve dualara rağmen oldurmayan Allah oldurmuyor ne yazık ki..
Hayattan bir kez daha kazık yemenin boyun büküklüğü ile susuyorum sadece..
Denedim çabaladım elimden geleni yaptım makuliyeti seçtim ama yine de olmadı..
Hayırlısı değilmiş nasip değilmiş vakti değilmiş demek ki deyip avutuyorum kendimi..
Zor bir dönem ruhen de yorucu ama neler neler atlatmış Gözde bunu mu atlatamayacak değil mi zaten herkes ona güvenerek ne yapıyorsa yapıyor kimsenin acıdığı filan yok ana baba da dahil ! Düşene bir tekme de bizden gelsin felsefesini savunanlar hepinizden nefret ediyorum !
Allaha yalvarıyorum sesimi duysun benden yardımını esirgemesin şu mübarek günlerde :amin:

Uzun sözün kısası BİTTİ !
Aile olma hayallerim suya düştü düşürüldü..
İnanmanın güvenmenin hata olduğu insanlar yüzünden yaşanılması basit duygulardan eksik hayatımıza devam edeceğiz oğlumla..
Rabbim bizim yüzümüzü güldürsün :amin:

♥ღвüşяαღ♥

Gözdecim canım benim okuyunca bile gözlerim doldu ama sakın üzülme hayırlı değildi ve olmadı.
Demekki seni haketmiyodu...
destek yrine köstek olan insanlardan bnde nefret ediyorum bencillik diz boyu ama elden bişey gelmiyo kuzum..
Dünyalar tatlısı bi oğlun var onun için her zaman dimdik ve güçlü olcaksın bebeğim :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 21 Ağustos , 2011, 18:02:07
Gözdecim canım benim okuyunca bile gözlerim doldu ama sakın üzülme hayırlı değildi ve olmadı.
destek yrine köstek olan insanlardan bnde nefret ediyorum bencillik diz boyu ama elden bişey gelmiyo kuzum..
Dünyalar tatlısı bi oğlun var onun için her zaman dimdik ve güçlü olcaksın bebeğim :opucuk:

Teşekkür ederim Büşra'cım  :love9:
Üzülmemek elde değil neden niçin deyip sormaktan yoruldum ama boyun eğiyorum kadere artık çünkü diklenecek takatim mecalim kalmadı..
Allahım oğluma sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin beraber yaşlanalım...

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 21 Ağustos , 2011, 18:04:21
Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 21 Ağustos , 2011, 18:02:07

Teşekkür ederim Büşra'cım  :love9:
Üzülmemek elde değil neden niçin deyip sormaktan yoruldum ama boyun eğiyorum kadere artık çünkü diklenecek takatim mecalim kalmadı..
Allahım oğluma sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin beraber yaşlanalım...

Aminnnnnnnn bitanesiiii aminnnnnn cümlemiz inş :amin:
Hayat devam ediyo günü tüm güzellikleriyle yaşa etrafa bir bak Rabbim ne güzellikler yaratmış ;)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

balım anlatmak istersen özel değilse paylaş ne oldu ya kıyamam üzülme

Balböceği

Gozde'mmm sen ve oglun tek basiniza zaten bir ailesiniz..

illa bir erkekmi olmasi lazim sen erkek gibi kizsin ...

Okurken cok uzuldum gozlerim doldu  :y25: ama en hayirlisi boyleymisss

ne yasadin bilmiyorum ama yaa evlendikten sonra olsaydiii

uzulmeee sakinnn kimse icin degmez..

Balböceği

Rabbim ogluna ve sana hayirli uzun omurler nasip etsin..  :amin:

dunyalar tatlisi bi yavrun var herseye deger  :love9:

Lă_Tăhzen!

21 Ağustos , 2011, 20:57:06 #415 Son düzenlenme: 21 Ağustos , 2011, 21:09:50 Lă_Tăhzen!
 :y25: :y25: :y25:

kelimelerin kifayetsiz kaldıgı anlardan biri ne diyecegimi bilemiyorum  :dontknow:

sadece çoookk üzüldümm  :'( 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

dicek soz bulamiyorum sadece cok ama cooook uzuldum  :crybaby2: :crybaby2: facedeki bazi yorumlardan anlamistim ama dile dokmekten korkmustum  :'( uzulme be arkadasim yolun basinda ayrilman daha iyi olmus  :sad1: Allah sana ve ogluna uzun omurler versin karsina daha iyisini cikarsin insallah kismet degilmis de bosver gitsin uzulme hayatim  :flowers: :flowers: :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

asya81

canım allah hayırlı kapılar açsın demekki senin ve oğlun için hayırlı değilmiş sakın üzme kendini.biliyorsunki yakınında oturuyorum ne zaman istersen görüşürüs kafanı dağıtırsın.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Allah razi olsun kizlar hepinizden teker teker..
kendime gelme donemindeyim yanimda oldugunuz icin sagolun
tatlim yarin intas parkinda bulusalim istersen saat 6 gibi n guzel olur.