мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

tulayysl

ay gözde sanki benyasadım yani senin yazdıklarını okuyunca bayılcak gibi oldum. masallah mutluluğunuza. eniştenin senin rüzgarın.... Rabbim mutlluğunuzu katttt kattt arttırsın tatlım. güzel gunler sizinle olsun bakalım inşş

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Artık bağırabilirim bir mahsuru yok  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

EVLENİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Temmuz sonuna çektik düğünümüzü beklemenin alemi olmadığına karar verdik :love9:
Dün babacıkla gittik tek taşımızı beğendik oğluşum :love9: Siparişimizi verdik tabii anneciğinin elleri nerdeyse senin kadar çıktığı için ( 10 Numara :laughing7:  ) cumartesi günü babacık yüzüğümü alacak ve annişe bir organizasyonla evlenme teklifi edecek :love9: :love9: :love9:
Rabbim sen yanımızda ol yardımlarını esirgeme bizden :love9: :love9: :love9: :love9:

Aytii

hadi gözûn aydin Gözdem  :opucuk: :opucuk: bencede beklemenin anlami yok  :k06: bir an önce evlenin hayirlisiyla ve hep mutlu olun insallah  :amin: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Aytenim hayırlısı ile inşallah tek temennimiz :love9: Emre zaten daha erken istiyordu ama ben Eylül diyordum şimdi havalarda üzerime de yıktı herşeyi bir güzel uğraş dur :k06:

Aytii

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

...ŞehzadEfe...

hayırlı olsunn  :flowers: ozaman gün aşk günü gün evlilik günü doya doya yaşayın  :love9: ;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Temmuzun kaçinda dugün Gözde  :muzz:
bak oglumun dogacagi tarih çok kutsal sen bence gel 27 Temmuzda yap dügünü  :ehi:

özgemm

hadi hayırlı olsun canım benim
RABBİM utandırmasın inşallah

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

canım benm cok sevindim inş cok mutlu olursun

KONYALI

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 07 Haziran , 2011, 08:49:37
Oğlum ,

Doğum gününden bu yana sana yazacak fırsatım olmamış minik sevgilim  :love9: Annecik çok yoğun çalışıyor yavrum senin için :love9:

Senin için çalışırken hayırlı bir kısmetle karşılaştı :love7: Allahtan bir mani çıkmaz ise ve her şey yolunda gider ise hayatımız tam anlamıyla değişiyor olacak :nazar: :amin:

Kader kısmet denilen şeye inanırdım ama bu kadar olabileceğini düşünemezdim :k06:
Babacık alandan uçan bir yolcu aslında aşkım :love9: Hayatında ilk defa aktarmalı olarak bizim alandan uçarken kader karşısına beni çıkarmış ;)..3 gün 3 gece facebook ortamında aramış beni sonunda arkadaşı bulmuş ve çok anlamlı bir mesajla bana ulaştı derken Allahım nasip ederse şuanki tarih benim doğum günüm :love9: 1 Eylül  :love3: nikah günümüz olma ihtimali çok yüksek :love7:

Ama asıl olan gurbete gideceğiz oğlum :y25: Hayatımıza Amerika / Newyork da devam edeceğiz..
Anneannenden teyzenden dedenden ve nenenden nasıl ayrılacağımızı hiç bilmiyorum yazarken bile gözlerim doluyor ama senin geleceğini düşünmek zorundayım bebeğim :love9:

Allahım bize hayırlı yazılar yazsın iyi insanlarla karşılaştırsın :amin:

Bu arada hala yürümüyorsun patatesim benim :k06: O dötünü kaldıramadın bir türlü ;D
Boyuna posuna kurban olsun annen senin :nazar: İştah açıcı şurubumuz işe yaradı çok şükür göbüşünü şişirip duruyorsun :k06: Boyun 90 cm e yaklaşıyor çok az kaldı daha 1 metre bile değilsin ama hayatımdaki en önemli varlıksın evlatçım :love9:

Seni dünyadaki herşeyden çok seven Annen :love9: :love9: :love9:

gözdecim inanki yeni gordum ve cok mutlu oldum...bu kadar genc yasta oglun ıcın mucadele verıyorsun ve bu tabıkı karsılıksız kalmayacaktı..ilahi adalet enınde sonunda tevekkul eder ve bence cok mutlu olacaksın cnm...allahım ınsallah ogluna ve sana ıyı ve hayırlı bır gelecek nasip eder cnm...

ѕєν∂α¢αη

gözdecim canım benim valla çok mutlu oldum ne diyeyim minik rüzümüz de babalı büyücek ve o sevgiyi de yaşayacak. sen ona her türlü yeterdin amaaa Emre eniştemiz de ayrı bi yerde olmalı tabiki. sen güvendiysen sevdiysen bizde sevdik enişteyi :) rüzümüze sana iyi baksın yeter yavyummmm

Uploaded with ImageShack.us

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

NİŞANIMIZI YAPTIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
AİLE İÇİNDE YÜZÜKLERİMİZİ TAKTIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
DELİ GİBİ AŞIĞIM SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
ÇARŞAMBA GÜNÜ NİKAH TARİHİMİZİ ALMAYA GİDİYORUZ ALLAHIN İZNİYLE
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ayyyyyyyy canim kiyamam ya hayirli olsunnnn gozdemmmmmmmmm  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: Allah pisman ettirmesin hep mutlu olun insallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: