мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 27 Haziran , 2011, 18:35:50
çook geçmiş olsun canım, rota virüsü aşısı olmadımı rüzgar paşa?
Sağol canım benim :opucuk:
Oldu olmaz mı ama doktor aşıya rağmen olabiliyorlar dedi :sad1:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 27 Haziran , 2011, 18:32:38
Edam sağol kuzum  :flowers: :opucuk:
Allah gönlüme göre verdim milyon kere şükürler olsun :amin:
Rüz'e kardeş operasyonu sanırım hemen olabilir :ehi: Özledim yahu :ehi:

Sibelim meleğim benim çok teşekkür ederiz :opucuk: Allahıma şükür ki bugunü sorunsuz atlatıyoruz kusmamız ve ishalimiz olmadı yemeye de başladı artık :nazar: Süzgün yavrum kendine geliyor inşallah :amin:

:amin: :amin: :amin: allah bır daha gostermesın  :amin: atlatacak benım herkulum  :amin: :basardim: :nazar: :opucuk:               

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 27 Haziran , 2011, 18:37:38
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 27 Haziran , 2011, 18:32:38
Edam sağol kuzum  :flowers: :opucuk:
Allah gönlüme göre verdim milyon kere şükürler olsun :amin:
Rüz'e kardeş operasyonu sanırım hemen olabilir :ehi: Özledim yahu :ehi:

Sibelim meleğim benim çok teşekkür ederiz :opucuk: Allahıma şükür ki bugunü sorunsuz atlatıyoruz kusmamız ve ishalimiz olmadı yemeye de başladı artık :nazar: Süzgün yavrum kendine geliyor inşallah :amin:

:amin: :amin: :amin: allah bır daha gostermesın  :amin: atlatacak benım herkulum  :amin: :basardim: :nazar: :opucuk:               

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Şükür allaha bütün çocuklar serum almak zorunda kalıyormuş maşallah herkülüme ki gerek kalmadı :nazar: :amin:

✿sweet_sweet✿

28 Haziran , 2011, 15:54:59 #363 Son düzenlenme: 28 Haziran , 2011, 15:59:00 ✿sweet_sweet✿
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 27 Haziran , 2011, 18:10:45
Duygum benim ya seni gözlerim o kadar çok aradı ki anlatamam :love9: :love9: :love9:
Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için :flowers:
Komşu geliyorum yavrum sana :k06:
Newyork'ta yaparız piyasa artık :laughing7:

canimmm amerikayami tasiniyorsun  :hello2: :hello2: :hello2: newyork eyaletine geliceksen bana 15 dakika uzaklikta cokk cokk sevindimmm herzaman gorusme durumumuz olurr  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: , yaa hatun amerikaya yerlesiyorsun benim yeni haberim oluyor, askolsun vallahii olucak ismi bu simdi  :D ayrintilari bana hemen bildir opuyorum seni..  :opucuk:

piyasanin alasini yapariz gozdem... mertle ruzgari su parklarina gotururuz yazin, gezip egleniriz, ilk bulusmamizi new york times meydaninda yaparizz..  :k06: :k06: ne zaman geliyorsun peki bellimi tarihh   :love7: :love7:

Pınar86

Gözde sen neler yapmışsın böyle bacım :) :opucuk: nete giremiyorum bişeyden haberim yok. bide cumartesi oğlumun doğum günü harıl harıl ona calışıyorum  :tongue3:

cok sevindim evlenmene :=) Rabbim mutluluk versin .

bu arada rüzgarada cok gecmiş olsun aynı sorunlardan bizde hastanelerde dolaştık gecenlerde ama bize rota virüs demediler kanında enfeksiyon cıktı gaita ve idrar temiz cıktı şükür.
allah yavrularımızı korusun :amin:

:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

✿sweet_sweet✿

gozdem nerdesin yawyummmm newyorklardami geziyon yoksam bensizz   :muzz: :muzz: :muzz:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Duygummmmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9: :love9:
Yavrum daha gitmedim , Temmuz 30 da düğün var akabinde vize olayımızı halledicez :amin:
Gelişimiz sanırım ağustos ortasını ya da sonunu bulur ama newyork a geçmeden mıamı den bir tatil programımız var :love9: :love9: :love9: Oğlanla ne de güzel olacak ya :ehi:
Zaten bizim muhittin önünde kocaman devasa bir park varmış olmadı meydanda buluşuruz :k06:
Ay şaka gibi geliyor bazen böyle konuştukça ama gerçek oluyor şükürler olsun Rabbime :amin:
Seni habersiz bırakmam bebeğim merak etme :opucuk:

Pınarcım teşekkür ederim canım benim  :flowers:
Kaderimiz gecikmeli de olsa buluşturdu bizi çok şükür :amin:
Ruh eşim diyebileceğim tek insan Emre :love9:
Sizinde doğum gününüz şimdiden kutlu mutlu olsun :love9: Eminim ki en güzel şekilde yapacaksın  :flowers: Allahım oğluna sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip etsin :amin:
Kocaman öpüyorum  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Oğlum  :love9:
Babacık anneye dün çok güzel bir sürpriz yaptı daha doğrusu ağzından kaçırdı :hello2:
Beğendiğimiz gelinliği almak için Selmoş anneyi bekliyorduk ya meğersem babacık beni eve bıraktıktan sonra almış :love9: :love9: :love9:
Dün ağzından lafı cımbızla aldım duyduğum yetti bana :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Pazartesi günü büyük annecim Selmoşlarla tanışıyoruz akabinde düğün mekanına gidiyoruz :hieyt:
Rabbim sen yardımcımız ol :amin:

βαlκιz

ooooooooooooy oyyy gelinlik alınmış ayyy süper olucan çok merak ediorumm resimleri atarsın boy boy faceye hee çatlarım atmassan  :laughing7:

eee hemen çocuk falan düşünüyormusunuz  ;D seninde haberini alırız yakında  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Valla gülşahım sanırım bizim 2.ufaklıkta hemen gelecek gibi görünüyor  :k06:
Emre de bende istiyoruz beklemenin alemi yok yani :love9: :k06:
Deli gibi fotolar koyucam foto manyağı yapcam sizi :ehi: Emrenin kucağında Rüzgar elinde ben merdivenlerden ağır adımlarla inerken ayy allahım şimdi söylemesi bile mükemmel yaşamasını düşünemiyorum :love9: :nazar: :amin:

hüzünden_gelme

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

AYYY SEN SÖLERKEN BILE HEYECANLANDIK  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
BAK BENDE HATIRLATAYIMM SAKIN AMA SAKIN FOTO KOYMAYI UNUTMA MERAKTAN CATLARIZ VALLA BURADA :k06: :k06:

ALLAH MUTLULUGUNU DAİM ETSIN BITANEM HERŞEYIN EN GUZELINI HAK EDIYORSUN :opucuk: :opucuk: :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayy güzelim benim Allah razı olsun hepinizden dualarınız ve iyi dilekleriniz için  :amin:
İstemediğiniz kadar çok foto koyulacak buna emin olabilirsin için rahat olsun tatlım :k06:
ŞAFAK 30  :love9: :love9: :love9: :love9:

βαlκιz

süpppperr yaaa ikinci bebek hemen geliceek ne güzel

ayyy rüz de küçük damatlık giyer aman da amann harikaaa olur yaaaaa  :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ayyyyyyyyyyy nekadar sevindim anlatamammm...sanki ben evlenecekmişim gibi heyecanlandım :k06:

canım benim biliyodum gecikmeli mutlulugunun gelecegini ve nihayet bulmuş seni :love9: :love9:

Allah tamamına erdirsin çok ama çok mutlu ol.. :love7:

Pınar86

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Haziran , 2011, 14:38:18

Pınarcım teşekkür ederim canım benim  :flowers:
Kaderimiz gecikmeli de olsa buluşturdu bizi çok şükür :amin:
Ruh eşim diyebileceğim tek insan Emre :love9:
Sizinde doğum gününüz şimdiden kutlu mutlu olsun :love9: Eminim ki en güzel şekilde yapacaksın  :flowers: Allahım oğluna sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip etsin :amin:
Kocaman öpüyorum  :opucuk:

ALLAH HEP MUTLULUK VERSİN CANIM SİZLERE :) ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA :)

YA KIZMAZSAN NE OLUR MERAKTAN ÇATLIYCAM GÖRDÜĞÜMDEN BERİ SORMAYA KORKUYORUM  :honk:
EMRE ENİŞTE RÜZGARIN BABASIMIYDI? CEVAPLAMAK İSTEMEZSEN SORUN YOK AMA LÜTFEN KIZMA OLUR MU?  ???
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...