Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

derbeder

aferin yeni eltine aynur  :nazar:

ben severim oyle hareketli insanlari. yanliz bu tarz insanlari cok cabuk kullanmaya kalkisirlar. hane elinden her is geliyor diye yuklenirler.

bazi seyleride biliyorsanda bilmemezlikten geleceksin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 31 Ağustos , 2011, 15:21:07
Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 15:14:53
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 31 Ağustos , 2011, 15:12:07
edacimm sonunda patlamissin  ;D ;D ;D ;D iyi yapmisin kiz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

valla 3 eltim var bitanede sozlu hepsiyle iyi anlasiyorum tamam sevmedigim huylari var gormemezlikten geliyorum hic kavgamiz olmadi  ::) kaynanamda aramizda ayrim yapmaz hepimizi birden sevmedigi icin no problem  :ehi: :ehi: :ehi:
ama gecen evlenen eltim cok yamannn daha 17 yasinda cakmak gibi gerdek gecesinin sabahinda tum evi cekip cevirmeye basladi  :-ooo her ise kosuyordu bizim kocalarda bize kiziyordu yeni geline is yaptirmayin diye  :ehi: ya napalim kiz fisek gibi yetisemiyoruzki  :ehi: :ehi:
neyse 3,4 gun sonra ben adanaya gittim kaynanama tel actim yeni gelinden memnunmusun ne dedi biliyormusunuz,,, buzlu ayran ictigimiz yoktu sayesinde onuda gorduk,,, yani diger gelinler ayrani hep sicak getiriyo ya yenisinden okadarki memnunmus  :ehi: :ehi: :ehi: haber aldimki iki eltim yemeyip icmiyolarmis kiskancliklarindan kaynaam hep yeni gelini ovuyormus  :ehi: :ehi: bide yeni gelin oz yegeni kaynanamin  ::)
valla benim derdim yok iki eltim yaninda kaliyor kaynaamin onlar dusunsun simdi uc elti oldular kucugu oldurmeseler iyi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  süper yaaaaa..
fişek gibi he mii  :ehi: :ehi: :ehi:
aynı performansı almasın kaynanan da görürüm ben buzlu ayranı  :ehi: :ehi: :ehi:

kiz valla yigidi oldur hakkini yeme derler kiz cok ama cok hamarat  :ehi: :ehi: :ehi: digerleride olu esek gibiler bir is buyur bir saat  :ehi: :ehi: kocam ne diyor ben adanadayken esim orda kaldi iki buyuk senelerdir o evde bir crap istemis bulamamislar yeni gelin fisek gibi cikarip getirmis esime oda diyorki daha onlara bi hediye almam yeniye alicam diyor oda cok begenmis  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  kız araştırmacı hem de pratik zekalı demekki ..  :k06: :k06:
iyi Allah daha iyi etsin o zaman ne diyek  :k06: :k06:  :nazar: :nazar: :nazar:
genç daha o .. ama 7 de ne ise 70 te odur .. inşallah içi de temizdir .. umarım iyi anlaşırsınız .. gerçi sen uzaktasın  :icon_thumright:  :k06: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: derbeder - 31 Ağustos , 2011, 15:23:44

ben severim oyle hareketli insanlari. yanliz bu tarz insanlari cok cabuk kullanmaya kalkisirlar. hane elinden her is geliyor diye yuklenirler.

evet zehracim her isi ona yaptiryolarmis  :-\
kaynim cok sikayetciydi karimi oldurduler diye  :ehi: :ehi: oda bir memnunki esinden sorma gitsin cok korkuyorduk pek gonullu degildi evlenirken  ::) ama gerdekten sonra asik oldu karisina  :ehi: :ehi:
kaynanamin inekleri var sabahin korunde 3 gunluk evli onlari yemlemeye gitmis  :-ooo gelinler sutu hep yogurt yapmazlar sut bozulurdu kaynanam hergun bagirirdi bu yeni gelin kalkmis ikinci gununde daha baktim yogurdu mayaliyor  :-ooo cok becerikli cok insalah boyle devam eder  ;D
hakkaten digerleri bes kurus etmez is yonunden cok tembeller  :-\ ben iki canli halimle onlardan daha aktiftim  :-\

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

banu_fth

çok haklısın umarım hepsi birden yüklenmez kıza ..
ama öyle ise inşallah hakkını da araybilen bir tiptir .. zaten kayniniştosunun öz yeğeni .. sorun olcağını sanmam  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 15:26:04
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 31 Ağustos , 2011, 15:21:07
Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 15:14:53
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 31 Ağustos , 2011, 15:12:07
edacimm sonunda patlamissin  ;D ;D ;D ;D iyi yapmisin kiz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

valla 3 eltim var bitanede sozlu hepsiyle iyi anlasiyorum tamam sevmedigim huylari var gormemezlikten geliyorum hic kavgamiz olmadi  ::) kaynanamda aramizda ayrim yapmaz hepimizi birden sevmedigi icin no problem  :ehi: :ehi: :ehi:
ama gecen evlenen eltim cok yamannn daha 17 yasinda cakmak gibi gerdek gecesinin sabahinda tum evi cekip cevirmeye basladi  :-ooo her ise kosuyordu bizim kocalarda bize kiziyordu yeni geline is yaptirmayin diye  :ehi: ya napalim kiz fisek gibi yetisemiyoruzki  :ehi: :ehi:
neyse 3,4 gun sonra ben adanaya gittim kaynanama tel actim yeni gelinden memnunmusun ne dedi biliyormusunuz,,, buzlu ayran ictigimiz yoktu sayesinde onuda gorduk,,, yani diger gelinler ayrani hep sicak getiriyo ya yenisinden okadarki memnunmus  :ehi: :ehi: :ehi: haber aldimki iki eltim yemeyip icmiyolarmis kiskancliklarindan kaynaam hep yeni gelini ovuyormus  :ehi: :ehi: bide yeni gelin oz yegeni kaynanamin  ::)
valla benim derdim yok iki eltim yaninda kaliyor kaynaamin onlar dusunsun simdi uc elti oldular kucugu oldurmeseler iyi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  süper yaaaaa..
fişek gibi he mii  :ehi: :ehi: :ehi:
aynı performansı almasın kaynanan da görürüm ben buzlu ayranı  :ehi: :ehi: :ehi:

kiz valla yigidi oldur hakkini yeme derler kiz cok ama cok hamarat  :ehi: :ehi: :ehi: digerleride olu esek gibiler bir is buyur bir saat  :ehi: :ehi: kocam ne diyor ben adanadayken esim orda kaldi iki buyuk senelerdir o evde bir crap istemis bulamamislar yeni gelin fisek gibi cikarip getirmis esime oda diyorki daha onlara bi hediye almam yeniye alicam diyor oda cok begenmis  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  kız araştırmacı hem de pratik zekalı demekki ..  :k06: :k06:
iyi Allah daha iyi etsin o zaman ne diyek  :k06: :k06:  :nazar: :nazar: :nazar:
genç daha o .. ama 7 de ne ise 70 te odur .. inşallah içi de temizdir .. umarım iyi anlaşırsınız .. gerçi sen uzaktasın  :icon_thumright:  :k06: :k06:

aynennn  :ehi: :ehi: :ehi: amin canim kiz iyiye benziyor ben uzaktayim senede bir 10 gunlugune gittim oraya pek alakam yok yani  ;)

banu_fth

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 31 Ağustos , 2011, 15:30:05

kaynim cok sikayetciydi karimi oldurduler diye  :ehi: :ehi: oda bir memnunki esinden sorma gitsin cok korkuyorduk pek gonullu degildi evlenirken  ::) ama gerdekten sonra asik oldu karisina  :ehi: :ehi:
kaynanamin inekleri var sabahin korunde 3 gunluk evli onlari yemlemeye gitmis  :-ooo gelinler sutu hep yogurt yapmazlar sut bozulurdu kaynanam hergun bagirirdi bu yeni gelin kalkmis ikinci gununde daha baktim yogurdu mayaliyor  :-ooo cok becerikli cok insalah boyle devam eder  ;D
hakkaten digerleri bes kurus etmez is yonunden cok tembeller  :-\ ben iki canli halimle onlardan daha aktiftim  :-\

aman aşık olsun sevsin karısını  :nazar: :nazar:
daha küçük kız .. çalışsın biraz .. hakkını aramayı öğrenir .. herkes öğreniyor  :dontknow:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 15:30:31

çok haklısın umarım hepsi birden yüklenmez kıza ..
ama öyle ise inşallah hakkını da araybilen bir tiptir .. zaten kayniniştosunun öz yeğeni .. sorun olcağını sanmam  :k06:

yok kiz o konudada yaman bence bilmiyorum ikinci gidisimde gorecem  :laughing7: :laughing7:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 15:33:16
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 31 Ağustos , 2011, 15:30:05

aman aşık olsun sevsin karısını  :nazar: :nazar:
daha küçük kız .. çalışsın biraz .. hakkını aramayı öğrenir .. herkes öğreniyor  :dontknow:

evet cnm ya herkes kocasiyla iyi olsun benim cok hosuma gidiyor  :love9:

banu_fth

evet ben de öle istiyorum .. herkes mutlu olsun  :love9: :love9:  :nazar:

cabbar olsun aman ezilmesin tembellere  :ehi: :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 15:37:16

bak mesela ikinci eltimin nekadar cimri ve icten pazarlikli oldugunu bu gidisimde ogrendimmm  :-\ bakalim yeni gelinide bu gidisimde huyunu suyunu ogrenirim  ;) ayni evde olunca zor ben uzaktayim kafam rahattt  :k06: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 31 Ağustos , 2011, 15:44:39
Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 15:37:16

bak mesela ikinci eltimin nekadar cimri ve icten pazarlikli oldugunu bu gidisimde ogrendimmm  :-\ bakalim yeni gelinide bu gidisimde huyunu suyunu ogrenirim  ;) ayni evde olunca zor ben uzaktayim kafam rahattt  :k06: :k06:

ay evet yaa .. hiçkimse ile aynı evde olmayı istemem .. bunu hamile olunca daha iyi anladım ..
gaz çıkaramıom .. geniremiom .. gecelik giyemiom  :ehi: :ehi:
tekmili kıyafetlerle oturmak filan oyyy yok .. istemem ..
Allah muhtaç etmesin  :amin: :nazar:
uzakta olmak en güzeli .. daha yeni yeni öğreniosun tabi sen de normal ..

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 15:12:27

Hayir ogreten olmamis zamaninda.. giyinmesini bile bilmiyor..
valide gelsin diyecemki ovuyordunya gelinlerim soyle boyle diye..
gordumm 2 senedir diyecem... kocasida kendisi gibi bok...
al birini vur otekine  :cildir: :cildir:

[/quote]

yuh yaa .. ayyyyyyy neyse .. dökmüşün içini rahatlamışsın .. artık onlar hatta o düşünsün neler olabiliceğini  :occasion5:  sen de tatilinin tadını çıkar .. şafağında azaldı ohhhhhhh  :occasion5: :occasion5: sefan olsun  :hieyt: :hieyt:

ay bi de çalıştım mı diyor utanmadan .. gerçekten çalışsa .. senin payını d a istiycekmiş haspammmmm  :violent1:  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

[/quote]Ben tartisip ciktiktan sonra..validem
bu eltimi yanina cagirmiss .. bak kizim demis: hadi bunlar byuk burlar neysede demis..
o senin kac yas kucugun sabah kacinda uyaniyor hem restoranta gidiyor, geliyor evini cocugunu piril piril yapiyor
kocasini tertemiz giydiyor.. sen niye boyle mizmizsin demis. niye isini hak etmiyorsun demis..
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
zamaninda kac kere uyardim seni demis.. niye anlamamazliktan geliyorsun ne zaman adam olacan demis  :basardim: :basardim: :basardim:

derbeder

biraz sumsuk bence senin eltin eda  :k06: uyusuk sumsuk insanlari hic sevmem  :ehi:
Allah yardimcisi olsun eltinin, malum senin gibi bir eltisi var yaneh cekecegi var  :ehi: :toothy10:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

duygu.029

eltisiyle anlaşamayan varmı ben mi istisnayım neden bilmiyorum ama hiç sevemiyorum anu yada onun gıcıklığına sinir oluyorummm kıskanç ayrımcı herşey onda gelde bole bir insanı sev olacak şeymi ???????????