Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

banu_fth

hepsi de kilolu.. ama ben en küçük kardeşlerinin hanımıyım ve en genç olanlarıyız .. yaşlarına göre normal görüolar kendilerini  :violent1: onlar zayıflıomuşta yani msj atıolar bana akılları sıra .. Allahım yardım etsin inşallah ..
ben de dirayet göstereceğim .. çok müsait vücudum kilo almaya ..  :BangHead: Allaha şükür vermeyede ..
sadece biraz iradeli olmam ve bol bol hareket etmem gerekiyor .. bebişimi doğurayım 4 ay geçsin .. atcam kendimi onunla parklara bahçelere .. arabaya atlıycam çekicem sahile .. bol bol yürüycem görümcelere eltilere inat  :ehi: :ehi: Allah o günleri gösterir inşallah  :amin: :amin: :amin: en çok eşim için istiyorum bunu .. ne zaman onlara gitsek kilo konusunu acıolar .. eşim de sinir oluyor ve bana zayıfla diyor  :crybaby2: :crybaby2: kavga ediyoruz en sonunda ..
kim neye mal olduğunu bilmeden konuşuyor belkide biliyor bilerek yapıyorlar .. Allah biliyor ve görüyor .. ondan korkmayana bişe diyemem !!

Balböceği

anaaa eylul bahsettiklerin benim eltim sanki  :ehi: :ehi: :ehi:

canim ben hamile once cok kilo aldim 65'den 82'ye cikmistim 8 ay icinde sanirim oyleydi  :-\

neyse cok kafaya aldilar beni ama ben hamileligimde bile dikkat ettim yediklerime..

cok sukur sadece 8 kilom kaldi 5 kiloda yeter bana .. bende simdi kendileriyle kafa buluyorum  :sunny: 8)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Temmuz , 2011, 13:27:34
Aman sibosum seninkide ayri bi dert  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

o ne bicim eltiymisss  :violent1: :violent1: :violent1: soyleyene bak benimkiler daha beter  :ehi:

eltim agziyla kaynanama diyormuski eda'nin annesinden bahsetme bana diye  :violent1:

annemden bahsedince kaynanam catliyor eltim  :sad1:

evet canım ben elımden gelenı yaptım artık bundan sonra kılım kıpırdamaz :caca: kayınvalıdeme uzuluyorum torun hasretı çekıyor allah guzel huy versın ne dıyeyım  :amin:

elif35

anaaamm bunları okuyunca gözüm korktu kız kaynıma diyimde evlenmesin bari  :ehi: :ehi: :ehi: hem kendini hem de beni yakmasın bari  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: elif35 - 03 Temmuz , 2011, 13:23:11
anaaamm bunları okuyunca gözüm korktu kız kaynıma diyimde evlenmesin bari  :ehi: :ehi: :ehi: hem kendini hem de beni yakmasın bari  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Temmuz , 2011, 20:23:45
anaaa eylul bahsettiklerin benim eltim sanki  :ehi: :ehi: :ehi:

canim ben hamile once cok kilo aldim 65'den 82'ye cikmistim 8 ay icinde sanirim oyleydi  :-\

neyse cok kafaya aldilar beni ama ben hamileligimde bile dikkat ettim yediklerime..

cok sukur sadece 8 kilom kaldi 5 kiloda yeter bana .. bende simdi kendileriyle kafa buluyorum  :sunny: 8)

valla tanimasam okurken sizi elti sanardim bukadar uyuyo dedikleriniz  :ehi:

Balböceği

Bekarken annem bisi olunca sus sen bekarsin derdi  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ne alakaysa iste  ;D simdi her ne olursa bana bisimi diyorlar laflarini veriyorum ...

etme kulum bulursun inileme olursun demislerrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

YASASIN KOTULUK  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :toothy10: :toothy10:

derbeder

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Temmuz , 2011, 19:52:59
hepsi de kilolu.. ama ben en küçük kardeşlerinin hanımıyım ve en genç olanlarıyız .. yaşlarına göre normal görüolar kendilerini  :violent1: onlar zayıflıomuşta yani msj atıolar bana akılları sıra .. Allahım yardım etsin inşallah ..
ben de dirayet göstereceğim .. çok müsait vücudum kilo almaya ..  :BangHead: Allaha şükür vermeyede ..
sadece biraz iradeli olmam ve bol bol hareket etmem gerekiyor .. bebişimi doğurayım 4 ay geçsin .. atcam kendimi onunla parklara bahçelere .. arabaya atlıycam çekicem sahile .. bol bol yürüycem görümcelere eltilere inat  :ehi: :ehi: Allah o günleri gösterir inşallah  :amin: :amin: :amin: en çok eşim için istiyorum bunu .. ne zaman onlara gitsek kilo konusunu acıolar .. eşim de sinir oluyor ve bana zayıfla diyor  :crybaby2: :crybaby2: kavga ediyoruz en sonunda ..
kim neye mal olduğunu bilmeden konuşuyor belkide biliyor bilerek yapıyorlar .. Allah biliyor ve görüyor .. ondan korkmayana bişe diyemem !!

:-ooo :-ooo

kime ne onun kilosundan bunun kilosundan? eminim sen onlardan zayif olsan kilo konusunu acmazlar bile. ama tabii keske esinle araniz bozulmasa bu tarz insanlar yuzunden.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

eylul ben atlamisim orayi esin sana zayiflami diyor onlarin yuzunden  :icon_scratch:

Bacim sen hamile degilmisin, esin sana niye oyle diyor su eltilerinede laflari ver  :cildir: :cildir:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

hey masallah surusune bereket iki eltim var bu ay bitane daha olcak insallah  ;D geriye bekar 3 kaynim kaliyor yani 6 tane eltim olcak  :-ooo :nazar: iyi anlasiyorum kucugu saygili buyugu azcik kiskanc ama olsun iyi kizlar  :k06: yeni geleni bilmiyorum pek fettan biseye benziyor  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 04 Temmuz , 2011, 21:12:29
hey masallah surusune bereket iki eltim var bu ay bitane daha olcak insallah  ;D geriye bekar 3 kaynim kaliyor yani 6 tane eltim olcak  :-ooo :nazar: iyi anlasiyorum kucugu saygili buyugu azcik kiskanc ama olsun iyi kizlar  :k06: yeni geleni bilmiyorum pek fettan biseye benziyor  :ehi: :ehi:
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kolay gelsinn

Ezocan84

kizlar benimde 6 eltim var, 5i benden büyük 1i kücük eltim.. kayinlarimla aram cok iyi oldugu icin, bana birsey diyemiyorlar eltilerim.. hele esimin yaninda asla diyemezler.. bazen bi plan yapariz esimle hep beraber bir yere gidelim diye, o günü mutlaka eltilerin bazisi hastalanir, bazisi misafiri geliyor olur.. bende önceden kayinlarimla konusuyorum, plan yapamiyorlar mecbur uyuyorlar bize.. eltilerimi planlarima dahil edip onlari pesimden sürüklemek cok hosuma gidiyor  :ehi: :ehi:

ilk senemde cok cektim ama sonra uyanik davranmaya calisiyorum.. kilo bakimindan 2inci siradayim, genelde eltilerim zayif ama ben onlara diyorum bu ne haliniz giydiniz yakismiyor falan diye, kiloma laf bile edemiyorlar..

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ELTİCİĞİM DOĞUMA GELECEK HAZIR VE NAZIR BEKLİYO GELİNCE TANIŞCAZ SİNİR OLURMUYUM SEVERMİYİM BİLMİYORUM AMA O GELECEK DİYE STRES OLDUM.ONUN DIŞINDA 3 TANE DAHA VAR ONLARI DA TANIMIYORUM.HEPSİNİ 1 KERE GÖRDÜM O DA CENAZEDE
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 13:44:50
ELTİCİĞİM DOĞUMA GELECEK HAZIR VE NAZIR BEKLİYO GELİNCE TANIŞCAZ SİNİR OLURMUYUM SEVERMİYİM BİLMİYORUM AMA O GELECEK DİYE STRES OLDUM.ONUN DIŞINDA 3 TANE DAHA VAR ONLARI DA TANIMIYORUM.HEPSİNİ 1 KERE GÖRDÜM O DA CENAZEDE
::) ::) ::) ::) ::)
Simdiye kadar hicmi gormedin  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: